У 2022 році настане ера Всеосяжного інтернету

Усе про інтернет. Провайдери, пошук інформації, цікаві посилання.

Модераторы: TEMA, Vlad

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22013
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6446 раз
Поблагодарили: 11316 раз

У 2022 році настане ера Всеосяжного інтернету

Сообщение Kozak Taras » 09 янв 2013, 21:44

Голова Cisco Systems Джон Чемберс заявив, що приблизно через 10 років світ перейде до всеосяжного Інтернету (Internet of Everything).

Як повідомили Корреспондент.biz у компанії, Чемберс вважає, що це викличе хвилю інновацій у бізнесі, а також породить нові принципи взаємодії клієнтів та постачальників товарів і послуг.

"Я впевнений, що рушійною силою подальшого розвитку технологій стануть ринкові зміни, точніше, переломні моменти у нашій галузі. Нові завдання, що стосуються всього суспільства, екології та операційної діяльності, будуть породжувати нові ініціативи, спрямовані на більш тісну взаємодію споживачів та постачальників електроенергії, модернізацію енергетичної інфраструктури, поступове оновлення старіючих трудових ресурсів. Підтримка цих ініціатив потребує більш тісної інтеграції різноманітних бізнес-процесів та систем як в окремих компаніях, так і в усій індустрії, і ми очікуємо, що розвиток технології допоможе зміцнити зв'язок між інформацією, людьми та фізичними об'єктами", - говорить він.

За його словами, в енергетичній галузі Всеохоплюючий Інтернет прийме форму ще більшого поширення інтелектуальних функцій у всій мережі електропередачі та більш активного запровадження рішень для спільної роботи розподілених співробітників, що дозволить замовникам стати не лише споживачами енергії, але і постачальниками послуг, пов'язаних із цією галуззю.

Голова Cisco впевнений, що основні тенденції розвитку ринку, включаючи відео, хмарні обчислення, мобільність та інформаційну безпеку, а також Всеохоплюючий Інтернет, матимуть вплив на всі сторони наших ділових операцій, особливо на ланцюжки поставок.

В умовах швидкого розвитку наших замовників і партнерів та стрімкого, навіть лякаючого, збільшення швидкості змін зв'язок та інформація набувають ключового значення для ефективності цього ланцюжка.

Чемберс розповідає, що до мережі буде підключатися все більше пристроїв та людей, й у підсумку бізнес буде все більше ускладнюватися. Причому компанії повинні як і раніше запроваджувати інновації і трансформувати свій бізнес, щоб краще задовольняти вимоги замовників.

"У наступні десять років найширші можливості відкриються перед компаніями, які зможуть так змінити свою структуру, щоб зробити її процвітаючою у новому середовищі. Для цього їм доведеться переглянути свою корпоративну культуру, процеси та системи заохочення, націливши все це на досягнення поставлених бізнес-завдань і створення сприятливих робочих умов для співробітників", - упевнений він.

"Ми бачимо і більш широку тенденцію, пов'язану з новим етапом розвитку Інтернету, який ми називаємо Всеохопним Інтернетом і який з'єднає людей, процеси та фізичні об'єкти. Сьогодні лише 0,2 відсотка усього того, що існує на нашій планеті, підключено до мережі. Підключаючи непідключене, ми будемо нарощувати можливості для вдосконалення операцій та підвищення продуктивності праці, і це призведе до суттєвих змін у найрізноманітніших галузях, включаючи охорону здоров'я, промислове виробництво та енергетику ", - підсумував голова CEO Cisco.

Нагадаємо, що раніше експерти висловили думку, що в інтернеті розгорається Холодна війна.

Корреспондент.biz
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Вернуться в «Інтернет»