Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Реєстрація домену

Усе про інтернет. Провайдери, пошук інформації, цікаві посилання.

Модераторы: TEMA, Vlad

Ответить
Аватара пользователя
Lyuba
Сотник
Сотник
Сообщения: 452
Зарегистрирован: 23 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 252
Пол: Женский
Откуда: Володимирець
Благодарил (а): 303 раза
Поблагодарили: 513 раз

Реєстрація домену

#1

Сообщение Lyuba » 17 янв 2018, 21:09

Так склалося, що мого... скажем, товариша звинувачують, що він створив сайт, де виставив компромат на де-яких людей. Ці люди подали на нього в суд, де сума позовів вже досягла 70 тис. грн і росте. Домен зареєстрований на його ім'я, телефон, електронку, але адреса інша. Він каже, що цього не робив, що його підставили, показує, як це можна зробити на іншу особу. Я вірю йому, але після походів в суд починаю сумніватися. Хтось може мені сказати, чи дійсно можна на .ua зареєструвати домен анонімно?
Спробуй!..

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Реєстрація домену

#2

Сообщение Kozak Taras » 17 янв 2018, 21:16

Анонімно можна. Ось цей домен, на якому зараз форум, я реєстрував не виходячи з дому, не пред'являючи жодних документів... але я вказав всі свої справжні дані. Я тепер власник цього доменного імені.
Але тут не анонімно зареєстрували, а на іншу людину... для того щоб скористатися чужим імейлом, потрібно мати до нього доступ, знати ім'я і пароль... оплата за доменне ім'я теж здійснювалася якимось чином, дані можуть бути в реєстратора... Також одного домена мало, потрібен ще й хостинг, тобто сервер на якому буде фізично розміщений сайт, це теж потрібно реєструвати і платити за нього...
Все це робилося з якоїсь ІР адреси, дані можуть бути в реєстратора. А сайт заливався на сервер теж з якоїсь адреси, що теж можна взнати.
Отправлено спустя 21 минуту 20 секунд:
До речі, доменне ім'я UA, можна зареєструвати тільки на офіційну торгову марку, що потрібно підтвердити відповідними документами. Підтвердженням володіння необхідною ТМ являється “Свідоцтво на знак для товарів і послуг”, видане Міністерством інтелектуальної власності України Державним департаментом інтелектуальної власності, який підлягає правовій охороні на території України згідно Мадридської угоди про міжнародну реєстрацію знаків.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Lyuba
Сотник
Сотник
Сообщения: 452
Зарегистрирован: 23 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 252
Пол: Женский
Откуда: Володимирець
Благодарил (а): 303 раза
Поблагодарили: 513 раз

Реєстрація домену

#3

Сообщение Lyuba » 17 янв 2018, 23:11

Мені він показував, як це робиться, я питала кількох знайомих айтішників. Один при мені з нуля до моменту оплати за півтори хвилини пройшов. Ніхто ніде не перевірив дані. В одному місці, здається, примітивненька капча "Я не робот" і все... Але всі проходили до моменту оплати, далі, звичайно, ні. 250$ доларів викинути для перевірки...
А тут: він каже, що він цього не робив, з іншого боку - адвокат, керівник кращої адвокатської контори обласного центру. А в нього навіть на нормального адвоката грошей нема, сам захищається.
Там, як я зрозуміла, реєстрація на сайті .ua з разового ємейлу, а вводилися дані в форму інші. Айпі адреса динамічна.
Спробуй!..

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Реєстрація домену

#4

Сообщение Kozak Taras » 18 янв 2018, 00:19

Lyuba писал(а):
17 янв 2018, 23:11
250$ доларів викинути для перевірки...
Які 250 доларів? Можна це зробити і за 250 грн. :)
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Lyuba
Сотник
Сотник
Сообщения: 452
Зарегистрирован: 23 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 252
Пол: Женский
Откуда: Володимирець
Благодарил (а): 303 раза
Поблагодарили: 513 раз

Реєстрація домену

#5

Сообщение Lyuba » 22 фев 2018, 00:55

Щось я забулася про цю темку. Один суд вже виграли :Yahoo!:
Ще один весь час переносять. Вже на 14 березня відсунули.

PS. Я й не думала, що він в мене такий!!! Адвокат бідненький аж заїкатися почав, коли мій почав статті, в яких є порушення в позові, перечисляти!
Спробуй!..

Ответить

Вернуться в «Інтернет»