Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Приколи з життя (не придумані)

Анекдоти, смішні історії, фотоприколи Изображение

Модераторы: TEMA, Ksenia

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 617
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1175 раз
Поблагодарили: 3073 раза
Контактная информация:

Приколи з життя (не придумані)

#61

Сообщение Kozachka » 08 июн 2015, 00:57

Изображение

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 617
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1175 раз
Поблагодарили: 3073 раза
Контактная информация:

Приколи з життя (не придумані)

#62

Сообщение Kozachka » 18 июн 2015, 22:18

Изображение

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 617
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1175 раз
Поблагодарили: 3073 раза
Контактная информация:

Приколи з життя (не придумані)

#63

Сообщение Kozachka » 16 июл 2015, 00:20

Изображение

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 617
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1175 раз
Поблагодарили: 3073 раза
Контактная информация:

Приколи з життя (не придумані)

#64

Сообщение Kozachka » 15 авг 2015, 21:09

КАК В РОССИИ ПРОВОДНИКИ ПОЕЗДОВ ВЫНЮХИВАЮТ ЕВРОПЕЙСКИЕ ПРОДУКТЫ
Чего греха таить, последнее время я езжу в Ригу не только чтобы навестить родной город и пообщаться с друзьями, но и чтобы просто поесть хорошей еды. Хорошая, это когда на этикетке сыра написано всего 3 ингредиента: свежее молоко, сычужные элементы и соль.
А не как российские сырные продукты, в состав которых входит 5-10 строчек.
Разумеется, хочется не только самому поесть, но и родным привезти. И вот я еду в скором поезде №2 Рига-Москва. Сумки затарены, настроение отличное. Приближаемся к границе, проводник ходит по вагону и объявляет: сыры, колбасы вынимаем, европейские продукты выкладываем. У вас есть европейские продукты?
– Нет, – отвечаю я, – как можно?
Соврал, конечно, но что делать. В вагон входят пограничники, таможенники, санитарные инспектора и ещё какие-то деятели. Задаётся тот же вопрос:
– Санкционные продукты везёте?
– Нет, что вы!
Таможенник смотрит подозрительно, но сумки не проверяет. Вроде бы пронесло. Но в этот момент они пускают собаку! Собаку!!! Она уверенно бежит по коридору и виляет хвостом в ожидании еды.
А у собаки нюх в 16 раз сильнее человеческого и мои колбасы она учует враз. Что делать? Это провал!
И тут мне пришла в голову идея.
– Что-то у меня голова кружится, и вообще нехорошо как-то!
– Может, вам валокордину? – спросил проводник.
– Да, он у меня в портфеле.
В общем, накапали валокордина 40 капель и мне стало хорошо. Ещё бы: валокордин содержит сильные эфирные масла и фенобарбитал, которые собаки не переносят. Вот собака даже и не сунулась в наше купе!
В общем, довёз продукты благополучно. Так поневоле профессор Талк стал контрабандистом. Вот скажите мне после этого, мы в нормальной стране живём?

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 617
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1175 раз
Поблагодарили: 3073 раза
Контактная информация:

Приколи з життя (не придумані)

#65

Сообщение Kozachka » 16 авг 2015, 01:18

Изображение

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 617
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1175 раз
Поблагодарили: 3073 раза
Контактная информация:

Re: Приколи з життя (не придумані)

#66

Сообщение Kozachka » 27 авг 2015, 23:53

У пачці сухариків черкащанин знайшов погрозу від сепаратистів

Черкаський журналіст Юрій Дубрава днями у пачці сухариків знайшов подарункові дві гривні із закликами сепаратистів: “За Славянск ответите”, пише “Провсе” з посиланням на допис на сторінці журналіста у Фейсбуці.
– Як і обіцяв, викладаю фото двох гривень із закликами сепаратистів. Для тих, хто не читав раніше початок історії. На вихідних донька попросила купити у магазині сухарики Grenki Флінт. Бачила по ТБ рекламу, що там в упаковці є гроші. Захотілося виграти. Купили, відкрили, знайшли маленький пакетик з грошима – дві гривні. Але найцікавіше почалося потім. Відкрили вдома пакетик і витягли купюру, а на ній каліграфічним почерком, червоним чорнилом написано – “За Славянск ответите”. І як це зрозуміти, російська компанія, що працює в Україні, так розповсюджує сепаратизм? – зазначає Юрій.
Изображение

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

Аватара пользователя
Отаман
Курінний писар. Полковник
Курінний писар. Полковник
Сообщения: 1400
Зарегистрирован: 16 ноя 2013
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1027
Пол: Мужской
Откуда: с.Козацьке
Благодарил (а): 3036 раз
Поблагодарили: 2269 раз

Re: Приколи з життя (не придумані)

#67

Сообщение Отаман » 01 апр 2016, 22:29

Не вигадана історія,яка сталась в Вінніцькій лікані. В кардіологічне відділення поступив ,з села дідусь.З дому його забеспечили,на всяк випадок,додатковим пайком,в який традиційно входили і курячі яйця,які бабуся ,не помивши,напевне боячись,щоб не втратили еннергетичну цінність,поклала в баночку.Під час.обходу,лікар побачивши ці яйця,зробив зауваження черговій медсестрі: Ви б хоч дідові яйця помили. Не довго думаючи медсестра і санітарка діда на каталку і в душову.Добре вимили дідові яйця і в постель.Через годину лікар знову зайшов провідати хворого,а яйця в банці не миті.Проходить мимо медсестри і говорить :"Яж просив помити дідові яйця".Медсестра до санітарки,Діда на каталку і в душуву.З милом видраїли дідові його чоловічу гідність.Лежить дідусь чомусь без настрою.Приїхала провідать діда бабуся,а дід не в настрої".Що сталось-говорить бабуся." "-Що,що операція буде."-"Яка,і чого це раптом."-"-П---дец мені бабо,яйця мені виріжуть".--"Чого це раптом?" "А я знаю чого?,Але за сьогодні вже другий раз вимивають мої яйця.Готують мабуть до операції.Не знаю чи й витримаю.?" Бабуся негайно до лікаря.-"Доктор,щож ви нічого не говорите,а діда готовите до операції." Лікар здивовано _=Звідки ви взяли,дід іде на поправку." А бабуся як з кілочка -"А навіщож ви сьогодна дідові а ж двічі яйця вимивали ,хіба не для операціїї.?" Лікар ледь не впав з стільця,але стримався.Заспокоїв бабусю.А історія набула розголосу ,як дідові мили яйця.

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Генеральний бунчужний
Генеральний бунчужний
Сообщения: 6780
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 221
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 603 раза
Поблагодарили: 2833 раза

Приколи з життя (не придумані)

#68

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 07 дек 2017, 18:16

Веселий Звенигородчанин
Изображение

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Приколи з життя (не придумані)

#69

Сообщение Kozak Taras » 06 окт 2018, 19:53

Изображение
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Отаман
Курінний писар. Полковник
Курінний писар. Полковник
Сообщения: 1400
Зарегистрирован: 16 ноя 2013
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1027
Пол: Мужской
Откуда: с.Козацьке
Благодарил (а): 3036 раз
Поблагодарили: 2269 раз

Приколи з життя (не придумані)

#70

Сообщение Отаман » 24 фев 2019, 18:45

В далекі 50-ті,будучи школярем,я наймався на підробітки,_гінцем на полюванні.Роль моя була в тому.щоб заганяти звіра,зайця чи лисицю,на мисливця,який стояв на номері,тоб- то в засідці. От і гавкаєш цілий день,та брьохаєшся по кущах і бурьянах.Оплата-один карбованець,перекус з мисливцем,що йому поклала дружина до торби,та один постріл з рушниці.Не густо,але скільки наслухаєшся пригод,тай сам стаєш учасником деяких. От про одну з таких пригод ,я хочу Вам розповісти.
Була пізня осінь,брели потихеньку бурьянами.Пригода сталась біля "залізного" містка.Тоді в "Дроновому" не було посадки,а лише бурьяни і очерет на старому ставищі.Мисливці йшли верхом яру.Раптом ,внизу,біля річечки,ярком,по бур"янах,стелиться лисичка.Всі завмерли.А лисиця помітивши мисливців.шась за кротовину і завмерла.Найближче до неї був Левко Григорович,вчитель нашої школи.От в нього я і був гінцем. Л.Гр. рушницю з плеча.приклався,цілячись в лесицю.Рушниця в нього була чудова."Зауер 000",привіз,як трофей з Німеччини.Він лисицю на приціл,а вона за кротовину.В кого ж нерви міцніші.На якийсь момент лисиця затрималась і постріл дуплетом,з двох стволів. З кротовини стовп пилюки.Лисиця підлетіла в гору і впала в траву ,мелькнувши хвостом.Л.Гр. був жадненький,бувало сусід по номеру,бах по зайцеві.Заєць падає,а тут постріл,і до зайця біжить Л.Гр. і кричить я стріляв останній мій заєць. Але повернемось до лиса. Л.Гр.,на ходу витягує з кармана мотузку,готуючись пов"язати лисицю. До лиса три,два,один крок.Рука тягнеться до лиситі.Раптом лисиця підняла голову ,зірвалась на ноги і ,навіть не дуже поспішаючи подалась полем до лісу.Німа сцена.Всі завмерли.Л.Гр. як підскочить і з двох рук суче ,в сторону лиса ,дулі.А потім,нерви не витримали і він скидає штани і повертається в сторону лиса голий зад."На сука,на". На пагорбі регіт мисливців.Стрілять не можуть,лис і Л.Гр. на одній лінії.А Л.Гр.,іде підтягує штани і в розпачі "Обдурила сука,обдурила".НА ПРИВАЛІ КЕПКУВАННЯ І РІЗНІ ДОМИСЛИ.нУ ЗРОЗУМІЛО І РЕГІТ.дО ТОГО Ж З СЕРЬОЗНИМ ВИГЛЯДОМ ЗАПИТУЮТЬ."Л.Гр. ,а розкажіть,як ви картеччю били по лисові,коли він від вас тікав." У відповідь він лише лаявся і все твердив "От сука так обдурила". На ті часи лис був бажаним трофеєм,не те що тепер.За лиса ставили могрич.Літр самогону.

Ответить

Вернуться в «Гумор»