Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Приколи з життя (не придумані)

Анекдоти, смішні історії, фотоприколи Изображение

Модераторы: TEMA, Ksenia

Аватара пользователя
Отаман
Курінний писар. Полковник
Курінний писар. Полковник
Сообщения: 1400
Зарегистрирован: 16 ноя 2013
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1027
Пол: Мужской
Откуда: с.Козацьке
Благодарил (а): 3036 раз
Поблагодарили: 2269 раз

Приколи з життя (не придумані)

#71

Сообщение Отаман » 25 фев 2019, 19:11

Як правило говорять завжди найбільші фантазери.і видумщики мисливці і рибалки.Можливо це і так.Але запевняю вас,я нічого не видумую і не фантазую.а розповідаю те що чув ,або був свідком.Можливо не цікаво розповідаю?А бо тема не цікава? ГОВОРІТЬ ПРАВДУ.без обід.
Слідуюча оповідка: На привалі.
Пам"ятаю ,в кінці 60-х ,я вже потроху ходив на полювання,хоч і не з своєю рушницею,а з братовою.Під час одного полювання сталась доволі комічна подія.От нею і хочу з вами поділитись.Хто з козачан,напевне пам"ятає,біля "Христа" майже на узліссі,стояла мисливська кормушка для диких кіз.Стало традицією,по закінченню полювання,якщо полювали в цій стороні,то сходились до курмушки і довечерювали тим,що залишилось від обіднього перекусу.Не нести ж додому залишки випивки і закуски.
От і цього разу розсілись,трофеї поклали позад себе.ведуть мисливські побрехеньки,довечеряли і почали збиратись додому.Вечоріло.І раптом галас,матюки і сміх.Дивлюсь,волає благим матом,Мізерія Петро/Кеша\,Він був вполював лиса.Тільки закинув зв"язаного і "мертвого"лиса за спину...І раптом,лис "ожив" і намертво вп"явся зубами Петрові в задницю.Петро скинув мотузку,якою був пов"язаний лис,з плеча.І почалось--хтось пропонує дострелити,хтось добить приклвдом,той палицею,остальні просто захлинаються від сміху.А "Кеші" не до сміху.Лис зціпив зуби на Петровій задниці і не думає розкривати пащу.Включіть уяву!Ліс надвичір"я,на галявині стрибає чолов"яга ,волає,а ззаду теліпається лис.,зуби якого намертво вціпились в Петрове делікатне місце.Вчепився мабуть в передсмертних судоргах.Пащу ледь розкрили при допомозі ножа.Рану залили горілкую.Ну а далі-"співчуття", приколи і кепкування,без яких не відбувається жодна мисливська подія.

Аватара пользователя
Отаман
Курінний писар. Полковник
Курінний писар. Полковник
Сообщения: 1400
Зарегистрирован: 16 ноя 2013
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1027
Пол: Мужской
Откуда: с.Козацьке
Благодарил (а): 3036 раз
Поблагодарили: 2269 раз

Приколи з життя (не придумані)

#72

Сообщение Отаман » 26 фев 2019, 10:41

Ще побавлю Вас шановні форумчани,однією мисливською історією.Не всеж про ,москалів,вибори,та як нам золоті гори обіцяють ті хто хоче любою ціною дорватись до президенської "кормушки",вважаючи що лише кожен з них повинен отримати цю "лафу",а народ ? Народ хай собі галасує.

Цього разу я хочу вам розповісти одну мисливську історію,яка б могла б завершитись трагічно,але на щастя завершилась комічно.
Назву я її =КЕНГУРУ=,це не я придумав цю назву,а так її охрестили мисливці. Сталась ця подія в середині 70-х років.Кінець грудня.В той рік зима була дуже сніжною.Снігу вище колін.Навіть на полювання,окремі мисливці ходили на лижах.Передостанній день полювання.Закриття сезону полювання на пушного звіра.Якраз перед новим роком.Вечоріло,вже підвечерявши,виходили з лісу.Раптом хтось помітив стайку диких кіз,тоді в лісі їх водилось досить багато.Рішення прийшло спонтанно, Взяти одного козла,щоб на Новий рік бути з свіжиною.Хутко поділились-одні стали на "номери",а інші,обійшовши вируб,потихеньку погнали.
В мисливців є "залізне" правило,обов"язкове для всіх.Хто став на "номер",не має права сходити з номера.Чому?Сусідній номер,може вистрілити в те місце,куди без попередження перейшов мисливець.Іще ніколи не стріляти на "шумок", або по не ясно видимій цілі.До чого це може призвести-зрозуміло.Часто "хитрунів",які шукаючи зручніших місць,зовсім не брали на колективне полювання.
А тепер до самого полювання.Всі на номерах.Тиша,лише гінці погукують,в пів голосу. Раптом Т.Мазун,який стояв да узліссі,помітив що щось копошиться в рові ,що йде попід лісом.Щось підніметься білувате і омуститься. Козел??? Застряг в рівчаку,який повен снігу.??? Часу на роздуми нема! Лише піднявся козикий зад,і ба-бах!Козел затих, Може підранок? Тиша! Рушниця на поготові,щоб не упустить підранка.В рові чорніє,Полегкість !Взяв! А з рову:" Попробуй ще раз стрельнуть! "Ноги вмить стали ватні.Спина мокра.Чуб дибом,Шапка ледь не сповзла з голови.Руки затрусились!.Ближче до рову,а там Лоцман С.Б.,заплутався в лижах.Як Ви? Та нічого! Скидає штани і говорить: Ану глянь чи немає крові? Я глянув-крові немає,але по задниці штук із п"ять круглих синців від дробі.
Щож сталось?С.Б.Вирішив перейти рів ,провалився і заплутався в лижах.Був одягнений досить тупло,в ватні штани ,а поверх брезентові,до білого витерті на задниці.От цю задницю Толя і сплутав з козиною,адже вже були сумерки.Від більш трагічних наслідків спасли ватні штани,в яких застрягли дробини,нанісши травми у вигляді синців.Було досягнуто угоди-про подію мовчати. Толя Довгенько терпів,адже замість задниці могла піднятись голова, Але поступово страх пройшов,при чарці розповів ,як він в рівчаку підстрелив "кенгуру" Шуток і підсміювання було багато.Але добре що все закінчилось добре ,а не трагічно.

Аватара пользователя
Отаман
Курінний писар. Полковник
Курінний писар. Полковник
Сообщения: 1400
Зарегистрирован: 16 ноя 2013
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1027
Пол: Мужской
Откуда: с.Козацьке
Благодарил (а): 3036 раз
Поблагодарили: 2269 раз

Приколи з життя (не придумані)

#73

Сообщение Отаман » 28 фев 2019, 19:30

Дорогі мої друзі,хочу розповісти Вам ще одну мисливську історію.
Початок 80-х років 20 ст..Один молодий чоловік.козачанин став мисливцем і вперше,з колективом мисливців села,попав на полювання на кабана.В житті мисливця це значна подія ,тим більше для молодого мисливця.Адже це вже серьозне полювання.В ті роки,ліцензію на полювання, на кабана,отримати було не просто.Все йшло начальству.А колективу,який плекав і годував кабанчиків в лісі,інколи дозволяли вполювати кабанчика,тайком,без міцензіїї.От таке полювання і було дозволено нашому колективу.Мій знайомий В. грунтовно вирішив грунтовно підготуватись до цієї події.В.. прийшов до мене і попросив дістати рюкзака,щож то за мисливець без такого атрибуту.Я взяв його в училищі ,де працював викладачем,.Мені попався туристичний рюкзак,такого розміру,що в нього можна б було покласти,не те що якийсь кусок "мняса",а й цілого кабана.На полюванні є своєрідні,неписані правила,які обов"язкові для всіх членів колективу.
Ну а тепер про полювання.Я не буду описувати як проходило саме полювання.Лише зазначу.Взяли кабанчика,десь більше 200-т кілограмів.Попався сікач.тобто кабан -одинак.Оббілували і приступили до процедури розподілу.Розділили тушу на куски,відповідно до кількості мисливців,які брали участь в полюванні.Як говорять=лівер,тобто серце.печінка,почки.легені отримував той хто встрілив звіра,як додаток до м"яса.за розподілом.Ну зрозуміло,що кращий кусень,діставався бригадирові.І це справедливо,адже він вів всі перемовини і брав на себе організацію і відмовідальність за полювання. ДАЛІ БУДЕ.

Аватара пользователя
Отаман
Курінний писар. Полковник
Курінний писар. Полковник
Сообщения: 1400
Зарегистрирован: 16 ноя 2013
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1027
Пол: Мужской
Откуда: с.Козацьке
Благодарил (а): 3036 раз
Поблагодарили: 2269 раз

Приколи з життя (не придумані)

#74

Сообщение Отаман » 28 фев 2019, 23:04

Вибачаюсь,що перериваю розповідь.Але ТАНІЧКА говорила подавайте невеликими порціями .так легше читати.Розумію,так легше з смакфоном.,а тому і роблю так як просять. Продовжую свою оповідь:
І так кабан оббілований,шкура розістлана.М"ясо розкладено на частки,можна приступати до чесного розподілу..Бригадир стає спиною до розкладеної туші,а один з мисливців вказує на шмат м"яса і запитує: Кому? Бригадир називає прізвище мисливця кому дістається шмат м"яса.Як правило,,голову
,ноги і кишки завертали в шкіру кабана і закопували,або в крайньому разі ховали під листя .в кущах.До ранку від кабана не залишалось і сліду,все розтягували лиси.
А тепер!!! Почалось саме цікаве дійство.М.А.-підходить до молодого мисливця В. і говорить:покамість ніхто не взяв голови,бери.знаєш,який з неї паштет.І голова кабана,тихенько опинилась в рюкзаку В..,а її кілограмів з 30 ,не менше.А М.А.-шепче: бери і ноги покамість ніхто не взяв.Пішли в рюкзак і ноги,підуть на холодець.У В... було мрією заполучить шкуру кабана,вичинить і положить біля кроваті, в спальні.Прокинувся,ноги з кроваті,а під ногами,не якась тряпка,а м"якенька шкура кабана.Таке може лише приснитись,а тут таке щастя саме пливе в руки.Не прогавити б.Слухай М.А..,а можна я візьму собі шкуру,Бери покамість ніхто не взяв,але по тихому,лише закопай кишки.Сказано зроблено.Шкура,з кабана опинизась в рюкзаку.Рюкзак майже під зав"язку.А скільки там набралось кілограмів? Прикиньте самі.Полювання закінчили під Хутором Юрково. М.А..говорить,знаєш що,ти В... бери рокзака і потихеньку,центральною просекою до лісництва,а там через "Гиндичатник",поза колгоспом,через цвинтар і додому.Але дивись щоб менше хто бачив ,а то хтось дошпіртає,що ти несеш.А ми це прихопимо "Лози" і тоже додому. В.. ,на той час ще погано знав ліс,а тому,щоб не заблукать ,точно дотримувався,маршруту.який йому вказали.Хлопці допомогли взять рюкзак на плечі,В.. аж гекнув,рушницю на шию і в дорогу,вже почало хилить на вечір,а дорога не близька. ДАЛІ БУДЕ.

Аватара пользователя
Отаман
Курінний писар. Полковник
Курінний писар. Полковник
Сообщения: 1400
Зарегистрирован: 16 ноя 2013
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1027
Пол: Мужской
Откуда: с.Козацьке
Благодарил (а): 3036 раз
Поблагодарили: 2269 раз

Приколи з життя (не придумані)

#75

Сообщение Отаман » 01 мар 2019, 14:56

ПРОДОВЖЕННЯ: Тюпає наш мисливець потихеньку додому,вже й сонечко сідає.Рюкзак ніби був і не такий важкий,а тепер все більше тисне на плечі,Чоло і спина вже добряче пропотіли.Вирішив наш В... полегшити занадто важкий рюкзак.Дійшов до Зеленянської дороги і полетів "паштет"\свиняча голова\ в кущі.Буде лафа лисам. А коли добрів до "Хреста",тобто до старого лівництва,полетів в кущі і холодець/свинячі ноги\.Ніби стало легше..Але все одно ноша тисне.Не викидать м"ясо,а тим більше омріяну шкуру.Так полем,по за колгоспом,через цвинтар і додому.Ледь відхекався,але шкуру присолив,щоб не спріла.А на другий день,раненько з шкурою,до Віті Шульца.Вичини-нема проблем,домовились про платню і могорич.Чарез тиждень -забереш.Тільки В...З хати ,а незабаром до Віті,з шкурою лисиці прийшов М.Іван,бригадир мисливського колективу.Ну Вітя і похваливсь ,яку роботу йому наділив В...Іван нічого не сказав,лише попросив,нічого не роби з шкурою кабана і нікому про неї не кажи.А сам на колгосп.здибав В... і говорить ,що ти надумав,хочеш всіх підісрать.Ти знаєш,як ми взяли кабана? Як хочеш,а щоб через час від шкури і сліду не було,бо будеш в хаті з тещею полювать. В... ноги в руки і до Шульца,забрав шкуру,в мішок,і навпрошки ,через поле ,до скотомогильника,під ліс.Пропала мрія.Пропав паштет,пропав холодець але все це не жолко.Жалко омріяну шкуру,яка малась лягти біля ліжка.От так і закінчилось перше полювання на кабана.Про глузування і підсміювання і підковирки,я вже мовчу.Про цю пригоду,при нагоді,пригадували ,не злобливо,декілька років. Не знаю чи вам сподобались мої оповіді про мисливські бувальщини.Бувайте здорові.

Аватара пользователя
leles
Сотник
Сотник
Сообщения: 565
Зарегистрирован: 04 дек 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 128
Пол: Мужской
Откуда: Питер
Благодарил (а): 1794 раза
Поблагодарили: 553 раза

Приколи з життя (не придумані)

#76

Сообщение leles » 20 июл 2019, 07:46

На естонської митниці є невелика виставка всяких незаконних речей, які були вилучені. Серед всяких ножів, кастетів і автомата були досить дивні нешкідливі предмети.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Так можна і без штанів залишитися.

Аватара пользователя
LELLEL1
Полковник
Полковник
Сообщения: 1986
Зарегистрирован: 18 янв 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 194
Пол: Мужской
Откуда: Украина
Благодарил (а): 511 раз
Поблагодарили: 473 раза

Приколи з життя (не придумані)

#77

Сообщение LELLEL1 » 20 июл 2019, 21:11

То не нешкідливі предмети, а предмети які порушують право інтелектуальної власності, те право яке в постсовку не зрозуміть TY :imho:

Аватара пользователя
leles
Сотник
Сотник
Сообщения: 565
Зарегистрирован: 04 дек 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 128
Пол: Мужской
Откуда: Питер
Благодарил (а): 1794 раза
Поблагодарили: 553 раза

Приколи з життя (не придумані)

#78

Сообщение leles » 20 июл 2019, 22:33

LELLEL1 писал(а):
20 июл 2019, 21:11
в постсовку
Я представив як могло виглядати вилучення. У мене фантазія і розігралася ...
Кепку схоже знімали прямо з голови. :xaxa:

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Генеральний бунчужний
Генеральний бунчужний
Сообщения: 6780
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 221
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 603 раза
Поблагодарили: 2833 раза

Приколи з життя (не придумані)

#79

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 10 сен 2021, 16:55

Кондитер від Бога
Изображение

Ответить

Вернуться в «Гумор»