Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Закарпатці зловили сєпаратора

Анекдоти, смішні історії, фотоприколи Изображение

Модераторы: TEMA, Ksenia

Ответить
Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Закарпатці зловили сєпаратора

#1

Сообщение Kozak Taras » 13 сен 2014, 22:37

Бійці 128 бригади зловили в зоні АТО сепаратистів. Почитайте як вони спілкуються із затриманими…



- Мішо, позерай, сепаратиста-м туй зловив.

- Десь го зловив?

- Туй на путьови.

- А се наш сепаратист вадь мацкальський?

- Фрас го знає. Йшов на машині. Я го остановив і зазвідав-ім, ди йде. Вун ми каже, ош у «магазин». Се се бовт по їхньому. Я вже сякий ош відпустити, або позераву – висить у машині лєнточка, ги сто жУків у шорі! Но то я го утяг із машини і положив на землю. Никай, там лежить. А пак знайшов-ім у багажнику автомат. Думаву, ош се се мацкаль.

- Може узвідати, де суть го цімбори?

- Мож. Айбо вун нич української не розуміє. Я пробував. Вун лем на ня упозерався ги баран на нові ворота. Нич української не розуміє.

- Йдеме. Я попробую.



- Добридинь! Як ся маєш? Не тисне шнурок на руки?

- Что?

- Дораз тя уєбу та бде ти і «что» і «как». Як ся пишеш?

- Пішеш?

- Айно! Фамілія, ім’я, по батькови. Удкідь-ісь?

- Іванов Іван Івановіч

- Не миригуй ня, бо точно тя дораз уєбу. Маєш метрику даяку?

- Что?



(чути звук удару у вухо)



- Я тя придупреждав, ош не миригуй ня. Метрика є? Паспорт по вашому. Утлевел. Аусвайс. Пітьо, як бде по англицьки паспорт?



(Пітьо помагає)

- Па-ас-с-спо-орт

- Дякуву.



(До сепаратиста)

- Ду ю спікінглиш? Ху із он дьюті тудей! Паспорт маєш? Паспорт!

- Да. Вот в карманє.

- Так. Іванов Іван Іванович. Не надурив. Зря-м тя у вухо ввалив-ім. Но вибач. Малинько-м нись миригований-ім. Айбо паспорт мацкальський, ге?

- Что?



(чути звук удару у друге вухо)



- Пувів-ім ти, ош не чтокай. Кажу, ош паспорт мацкальський. Як ісь-ся туй оказав?

- Оказав?

- Айно, оказав. Прописаний-ісь у Ростови, а йдеш із лєнточков і автоматом у Україні. Лем не кажи ми, ош ся заблудив.

- Заблудив?

- Ти што, дЕбіл єден? Не розумієш української, то бдеме по русскі. Звідаву, ош КАК ти ся туй оказав? ПРІЄХАЛ, звідаву, як, до фраса?

- Чєво???



(чути черговий удар у вухо)…



Щоб мацкальські солдафони не получали у вухо – пропоную їм вивчити наступні запитання, які бде ставити їм закарпатська файта у зоні АТО:



Як ся пишеш? – Фамилия, имя, отчество?



Де йдеш, до фраса? – куда вас черти нєсут?



Маєш метрику даяку? – У Вас есть какие-то документы, которыє удостоверяют вашу личность?



Де суть твої цімбОри? – В каком квадрате находится группа Ваших войск?



Кулько вас туй? – Каково количество вашей группы?



Ти дЕбіл єден? – Мне кажется, вы не поняли сути моего вопроса.



Не миригуй ня – Ваши вопросы очень похожи на желание затянуть время или обмануть меня. Это не может не злить. Особенно на фоне всеобщей нервозности в зоне АТО.



Дораз тя уєбу – Вы вынуждаете меня применить к вам методы физического воздействия. Это претит моему мировоззрению, но Вы не оставляете мне других вариантов получения необходимой нам информации с Вашей стороны.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4574
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 877
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 8369 раз
Поблагодарили: 3556 раз

Re: Закарпатці зловили сєпаратора

#2

Сообщение TANECHKA » 14 сен 2014, 21:06

Це читати важко,а тепер уявіть як закарпатці між собою говорять,та ще й швидко. Ми жили по сусідству з хлопцями із Закарпаття.Коли вони говорять,то нічого не зрозуміло зовсім.Але з поваги до нас говорили при нас нормальною мовою.Так і казали:"Хлопці,Вітя з Таньом прийшли,говоріть по-українськи" :)

Ответить

Вернуться в «Гумор»