Листоношам підвищать зарплату

Обговорюємо економічне життя України та світу.

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 20880
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 5880 раз
Поблагодарили: 10196 раз

Листоношам підвищать зарплату

Сообщение Kozak Taras » 14 мар 2019, 14:20

Изображение

АТ "Укрпошта" підвищить посадові оклади листоношам і начальникам сільських відділень сумарно на 12,4% в два етапи - з 1 квітня і 1 липня 2019 року.

Як зазначають в "Укрпошті", підвищення окладів відбудеться за рахунок поліпшення фінансових показників компанії і завдяки отриманню додаткового фінансування на покриття збитків з доставки пенсій.

"Враховуючи додаткове навантаження на наших листонош і начальників відділень, особливо в сільської місцевості, прийняте рішення про підвищення окладів. Ми цінуємо їхню важку працю, і коли в Укрпошти є фінансова можливість, підвищуємо зарплати та посадові оклади", – зазначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Підвищення заробітних плат з 1 квітня на 6% і з 1 липня на 6% станеться для листонош та начальників сільських поштових відділень, що мають посадовий оклад менше мінімальної зарплати в розрахунку на повну зайнятість.

Планується, що оплату праці збільшать більш ніж 37 тис. співробітників компанії - близько 29 тис. листонош і майже 8,5 тис. начальників сільських поштових відділень.

У компанії також нагадали, що з 1 січня поточного року "Укрпошта" вже підвищила посадові оклади операторів і начальників міських відділень з найбільшими обсягами відправлень і платежів.

Станом на середину березня 2019 року в "Укрпошті" працює понад 70 тис. співробітників, з яких понад 53 тис. - представники виробничих професій. Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3116568
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Вернуться в «Економіка»