Хто втратить пільги на проїзд залізницею

Обговорюємо економічне життя України та світу.

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 20877
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 5876 раз
Поблагодарили: 10188 раз

Хто втратить пільги на проїзд залізницею

Сообщение Kozak Taras » 31 май 2015, 18:22

З 1 червня набувають чинності зміни до правил перевезення осіб пільгових категорій, що стосується і залізничного транспорту.
"Укрзалізниця" роз'яснила, які категорії громадян втратять пільги на проїзд з 1 червня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.
Право на безкоштовний проїзд в приміському сполученні та на безкоштовну поїздку пасажирськими поїздами один раз на два роки (туди і назад) або один раз на рік (туди і назад) з 50-процентною знижкою втрачають:

- учасники війни та особи, прирівняні до них;

- Герої України, повні кавалерам ордена Трудової слави, герої соціалістичної праці;

- колишні в'язні, в тому числі неповнолітні, концтаборів та гетто, часів Другої світової війни, і діти, які там народились; остарбайтери;

- дружини (чоловіки) померлих жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами III групи від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге;

- діти партизанів і підпільників, яких було піддано репресіям, фізичним розправам, гонінням.

Право на безкоштовний проїзд в приміських поїздах також втрачають:

ветерани праці;

діти війни;

особи, які супроводжують хвору дитину на лікування чи оздоровлення (за направленням медичних закладів);

особи, нагороджені Орденом Героїв Небесної Сотні;

Герої Радянського Союзу, повні кавалери Ордена Слави, нагороджені чотирма і більше медалями "За відвагу", Герої соціалістичної праці, удостоєні звання за працю у період ВВВ 1941-45 років.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10724
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1179 раз
Поблагодарили: 3071 раз

Хто втратить пільги на проїзд залізницею

Сообщение Kozachka » 10 авг 2015, 22:04

УКРЗАЛІЗНИЦЯ ХОВАЄ АКТИВИ У “ДНР”?
Изображение
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ (УКРЗАЛІЗНИЦЯ) не поспішає змінювати адресу державних підприємств, що знаходилися на неконтрольованих українською владою територіях.
Ще у січні я писав як “ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ДОНЕЦЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ” (ДОНЕЦЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ) спокійно співіснувало в одній будівлі з “міністерством” транспорту “ДНР”.
З тих часів ситуація дещо змінилася. ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ДОНЕЦЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ” згідно реєстру так і залишається у місті Донецьк, вул. Артема, 68.
“Міністерство” транспорту ДНР переїхало на проспект Комсомольський, 6А. Домовилися?
А Донецька залізниця тим часом повним ходом викорустовує адресу в окупованому місті для ухилення від сплати боргів.
Приклад – навесні цього року підприємство у судовому порядку стягнуло з Донецької залізниці значну суму коштів. Залізниця судове рішення не оскаржила.
Державний виконавець відмовив у відкритті виконавчого провадження, оскільки, на його думку, виконавчі дії у зоні АТО проводити неможливо.
Підприємство оскаржило цю відмову до господарського суду, посилаючись на те, що вичерпний перелік підстав для відмови у відкритті виконавчого провадження встановлено законом і такої підстави, на яку послався державний виконавець, в законі немає. У свою чергу, у залізниці є рахунки та майно на контрольованій території, а листування із нею цілком можливо та здійснювалося в ході судового розгляду.
Тобто, спонукати боржника до виконання судового рішення не тільки законно, але й реально.
Однак, суди так не вважають. Господарський суд Запорізької області та Донецький апеляційний господарський суд вважають, що відкрити виконавче провадження неможливо оскільки… відповідну постанову неможливо направити Донецькій залізниці поштою.
Таким нехитрим способом українське державне підприємство отримало можливість “крутити дулі” кредиторам, ховаючись на окупованій території.
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10724
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1179 раз
Поблагодарили: 3071 раз

Хто втратить пільги на проїзд залізницею

Сообщение Kozachka » 01 июн 2017, 02:12

8 УСЛУГ В ПОЕЗДЕ, О КОТОРЫХ НЕ ЗНАЕТ 90% ПАССАЖИРОВ
1. Выехать раньше срока

Вы можете уехать поездом, отходящим на несколько часов или дней ранее того рейса, на который приобрели билет, без какой-либо доплаты. Конечно при наличии свободных мест.

2. Получить другой билет, если вы опоздали.


Если вы опоздали на свой рейс, не покупайте билет. Вы имеете право возобновить действие билета на другой поезд при условии доплаты стоимости плацкарта в течение 24 часов.

3. Сойти с поезда на несколько дней.

Пассажир имеет право делать остановку в пути следования с продлением срока действия билета, но не более чем на 10 суток.

Для этого нужно предъявить свой билет в кассе на станции остановки для проставления на нем отметки об остановке в течение 3 часов с момента прибытия на станцию вашего поезда. А при возобновлении поездки нужно будет оплатить лишь стоимость плацкарты билета.

4. Допустить ошибку в билетных данных.

Те кто покупает билеты через интернет, в случае расхождения данных документа, удостоверяющего личность пассажира, с данными, указанными в билете, на одну букву в фамилии и на одну цифру в номере человек допускается к проезду.

5. Целиком занять нижнее багажное место.

Преимущественное право для использования нижнего места для ручной клади имеет пассажир, проезжающий на нижней полке, а верхнего места – пассажир, проезжающий на верхней полке. Так что вы не обязаны ни с кем делиться своей нижней полкой.

6. Собаку-проводника провезти бесплатно и без документов.

Плата за перевозку собак-проводников не взимается, и перевозочные документы не оформляются. Он должен лишь иметь ошейник и намордник и находиться всегда рядом со своим хозяином.

7. Бесплатно пользоваться туалетом на вокзале.

Туалет на вокзалах для пассажиров бесплатный. При предъявлении билета с вас не должны взимать плату за посещение туалетов по пути следования поезда. Так что не выбрасывайте свой билет, в том числе и электронный.

8. Попросить настольные игры.

У проводника можно бесплатно попросить стакан, ложку, даже если вы не покупаете чай, вилку, набор ниток и иголок, предметы ухода за одеждой и обувью, медикаменты, а также настольные игры шашки, шахматы, домино.

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

Вернуться в «Економіка»