Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Мінімальну зарплату піднімуть до 3200 грн.

Обговорюємо економічне життя України та світу.

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3103
Зарегистрирован: 20 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1342
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4686 раз
Поблагодарили: 3772 раза

Мінімальну зарплату піднімуть до 3200 грн.

#11

Сообщение Олег Петрович » 27 окт 2016, 16:35

Одного не розумію, якщо я , як підприємець маю найманих працівників, то звідки мені їм піднімати зарплату - зі свого карману чи з карману споживачів , піднімаючи вдвічі ціни на товар? але купівельна спроможність в населення і так занадто низька. Володимир Борисович, де мені взяти отих 3200 ? Звільняти працівників і працювати самому або ж брати нелегально когось на роботу на моїх умовах.. :?: Оце рехворматори взялися.. :evil:

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Мінімальну зарплату піднімуть до 3200 грн.

#12

Сообщение Kozak Taras » 27 окт 2016, 21:37

Олег Петрович, якщо ви своєму працівникові зараз платите мінімалку, 1500 грн. то так, доведеться піднімати і платити 3200, але де в нас зараз такі зарплати? В основному ЗП вищі... А якщо ви обдурюєте податкову і офіційно показуєте ЗП працівника як мінімальну і доплачуючи йому при цьому остачу в конверті, то доведеться ту частину що в конверті зменшити щоб вийшла мінімальна ЗП. От і все...

:PS: Парадокс, всі плачуть що в Україні мала ЗП, а коли її підвищують, теж кажуть що погано...
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Історик форуму. Генеральний значковий
Сообщения: 3557
Зарегистрирован: 14 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 765
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 5404 раза
Поблагодарили: 3116 раз

Мінімальну зарплату піднімуть до 3200 грн.

#13

Сообщение Леонід Мазира » 28 окт 2016, 13:35

Тут Петрович правий. Ми всі за підвищення зарплат, але ж є зарплати спеціалістів, кваліфікованих людей, а є менш відповідальні і легші заняття. Зарплати мають бути різні! І зароблені! Якщо мінімальну зробити високою, то ніхто не захоче працювати на складних, відповідальних, тяжких чи ризикованих роботах, якщо не буде одночасно і високих зарплат. Тобто, піднімати зарплату можна і треба, коли піднімається продуктивність праці, коли одна людина може зробити більше, ніж раніше, коли росте ВВП, експорт, урожайність, ефективність. А так як зараз - це просто перерозподіл, конфетка ледарям ( Навіщо старатись - менше не мають права платить!).
Я вважаю, що це просто катастрофа. Якби на 10 відсотків, то ще не так помітно. А всі звернули увагу, що пенсії зростуть лише на 10 відсотків? Це буде новий виток інфляції! Поки ледарі будуть радіти, виробники будуть змушені підвищувати всім своїм зарплату, отже і ціну продукції. Ціни виростуть, бо немає економічного росту в країні. Особливо постраждають пенсіонер виросте безробіття, бо тримати працівників буде збитково ..... Цей фокус - виключно для рятування пенсійного фонду і добування грошей на ідіотські субсидії, коли ті, що заробляють мають ублажати армію тих, хто просто не хотів і не хоче заробляти. Субсидії мають бути лише для інвалідів, дійсно немічних людей, а не для вчителів, лікарів, які чесно заробили свої пенсії, а тепер їм дають подачки, як недієздатним людям. А скільки субсидій отримують ті, хто приховує свої доходи ? Так цю масу треба забезпечити коштами. От і придумують такі фокуси. Я вважаю, що нічого хорошого з цього не вийде. Ось так одним рішенням підняти добробут людей не вдасться. Спочатку - енергоефективність, інвестиції (я маю на увазі ефективність виробництва), культура бізнесу, умови, заохочення створювати робочі місця. Як у Китаї.
А те, що пише Kozak Taras, теж має місце, але не скрізь. Крім того, в результаті цього рішення такі "хитрі" підприємці навряд чи просто так віддадуть свої прибутки - підуть тіньові проплати і офіційне безробіття. Працівники підуть на біржу, одержать "пособіє" і будуть далі працювати по старій зарплаті в конвертах.

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Мінімальну зарплату піднімуть до 3200 грн.

#14

Сообщение Kozak Taras » 28 окт 2016, 15:42

Все що Ви написали, мало б місце, якби в нас всі отримували мінімалку... Я не знаю хто зараз працює за 1500 грн. Не маю жодного такого знайомого...
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4574
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 877
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 8369 раз
Поблагодарили: 3556 раз

Мінімальну зарплату піднімуть до 3200 грн.

#15

Сообщение TANECHKA » 28 окт 2016, 18:06

Серед бюджетників - це молоді спеціалісти,отримують мінімалку.(хрещениця після коледжу працює вихователем,отримує мінімальну ЗП). Скажете,що ще молоді,з роками платня зростатиме,ага розбіглись,моя мама медсестра педіатрії (лікаря бачить кілька разів в місяць і фактично виконує його роботу),має стаж 37 років,на ній ще патронаж і кабінет щеплень,а отримує аж 2 тис.

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Мінімальну зарплату піднімуть до 3200 грн.

#16

Сообщение Kozak Taras » 28 окт 2016, 18:11

Так бюджетникам же і зарплата йде з бюджету, а в бізнесі мінімалки тільки там де є чорна зарплата, щоб не платити податок. Отже виграють бюджетники, всім іншим нічого не зміниться
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3103
Зарегистрирован: 20 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1342
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4686 раз
Поблагодарили: 3772 раза

Мінімальну зарплату піднімуть до 3200 грн.

#17

Сообщение Олег Петрович » 28 окт 2016, 20:23

На 100 % згоден з паном Леонідом. Такий підхід до справи наших горе-рехворматорів нічого не дасть , крім нового витка інфляції і тінізації бізнесу. Краще б не займались дешевим популізмом - шукайте гроші в олігархату, а не відбирайте останні копійки в середнього класу - жебраків і безробітних ще на порядок збільшиться... :evil:

Аватара пользователя
Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3103
Зарегистрирован: 20 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1342
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4686 раз
Поблагодарили: 3772 раза

Мінімальну зарплату піднімуть до 3200 грн.

#18

Сообщение Олег Петрович » 28 окт 2016, 20:26

Kozak Taras писал(а): Я не знаю хто зараз працює за 1500 грн. Не маю жодного такого знайомого...


Приїдьте в своє рідне село і спитайте в любого працюючого в КСП. Зарплата в основному 1000 -1200 -1400. За дві тисячі -це вже рідкість. Моя дружина працює вже майже 30 років - зарплату в 1500 гр жодного разу не отримувала. :(

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Мінімальну зарплату піднімуть до 3200 грн.

#19

Сообщение Kozak Taras » 28 окт 2016, 20:28

Зозуля порушує закон?
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3103
Зарегистрирован: 20 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1342
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4686 раз
Поблагодарили: 3772 раза

Мінімальну зарплату піднімуть до 3200 грн.

#20

Сообщение Олег Петрович » 28 окт 2016, 20:54

Чого він його порушує - мінімальну зарплату отримують всі хто працює на повну ставку. Просто ідея підняття зарплати до 3200 не в тому , щоб краще людям робочим було а в тому , щоб примусити роботодавців платити більший податок із тієї ж зарплати. А якщо у підприємства нема з чого піднімати зарплату- що робити? Переводити працюючих на півставки, скорочувати штат, або ж платити знову ж таки " чорні зарплати" на умовах роботодавця. Для чого мені , приміром, платити податок за працюючого не 380 гр а вже майже 1000гр , як можна домовитись і по інакшому... :?:

Ответить

Вернуться в «Економіка»