ХТЗ поновив свою роботу

Обговорюємо економічне життя України та світу.

Модераторы: Ksenia, TANECHKA

Ответить
Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 18209
Зарегистрирован: 16.11.2008
Всего на руках: Заблокировано
Банк: Заблокировано
Репутация: 1726
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4592 раза
Поблагодарили: 7979 раз
Контактная информация:

ХТЗ поновив свою роботу

#1

Сообщение Kozak Taras » 11 фев 2017, 20:52

Після майже річного простою, Харківський тракторний почав випускати новенькі трактори!
3 лютого, Київський районний суд Харкова задовольнив клопотання юристів ПАТ "Харківський тракторний завод" (ХТЗ) щодо скасування арештів, раніше накладених на все майно заводу.
Судом були прийняті доводи адвоката ХТЗ про те, що підстави для арешту майна заводу відсутні. Винесене ним рішення усуває останню перешкоду для відновлення господарської діяльності підприємства, повідомляють Українські Новини.

Раніше через цей арешт ХТЗ не мав можливості в повному обсязі розпоряджатися своїм майном, щоб почати виготовлення продукції в планових обсягах.

Як підкреслює керівництво заводу, зняття арешту напередодні посівної (періоду підвищеного попиту аграріїв на сільгосптехніку) дає підприємству додаткові можливості для відновлення збуту.

Нагадаємо, що ХТЗ заснований в 1930 році. Основний товарний асортимент ХТЗ представлений малими тракторами потужністю 35 к/с, а також великими колісними і гусеничними тракторами потужністю 150-280 к/с.

З квітня 2017 року акціонером та інвестором підприємства став Олександр Ярославський, який згодом сконцентрував 92% акцій ХТЗ.

Через правові перешкоди завод простоював із березня 2016 року, внаслідок чого без роботи залишалися понад 2,5 тис. співробітників підприємства, а витрати групи DCH на виплату заробітної плати та податків на неї за цей період становлять 73 млн грн.

6 січня 2017 року тракторний завод знову почав роботу. Для відновлення виробництва група DCH Олександра Ярославського відкрила кредитну лінію на 400 млн грн. Плановий обсяг випуску продукції в лютому поточного року становить 150 одиниць сільгосптехніки.

Изображение
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Покриваю нігтики лаком!
Ответить

Вернуться в «Економіка»