Середньомісячна заробітна плата на Черкащині сягнула 6 тисяч

Обговорюємо економічне життя України та світу.

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 20866
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 5870 раз
Поблагодарили: 10184 раза

Середньомісячна заробітна плата на Черкащині сягнула 6 тисяч

Сообщение Kozak Taras » 04 апр 2018, 20:53

Изображение

В області на 45,7 % зросла середньомісячна заробітна плата за минулий рік й сягнула 6 042 грн. Про це повідомили на засіданні міжвідомчої робочої групи щодо дотримання законодавчих норм в частині мінімальної заробітної плати. Відтак протягом минулого року на майже 10 тисяч осіб зменшилась кількість працівників, які отримували зарплатню, нижчу законодавчо встановленого рівня. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

– Спостерігаємо позитив з огляду на результати спільної роботи, зокрема досягнутий рівень середньомісячної зарплатні, – зауважив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль в ході засідання. – Водночас аналіз проведеного управлінням пенсійного фонду моніторингу показав, що в січні цього року кількість працівників, котрі отримали нижчу встановленої зарплату, дещо збільшилась. Причиною цьому виявилась невірно оформлена звітність, яку здійснюють бухгалтери підприємств та установ. Тож питання необхідно відпрацювати на місцях. Нагадаю, відповідно до законодавства про цьогорічний держбюджет мінімальна заробітна плата має становити 3723 грн. Натомість прошу всіх керівників служб та організацій дотримуватись урядових рішень та вчасно реагувати на звернення громадян щодо забезпечення їхніх прав.

На засіданні заступник начальника управління – начальник відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління головного управління Фонду в Черкаській області Віталій Таран поінформував про захист прав застрахованих осіб, зокрема в бюджетних установах області. Він також зазначив, що фонд оплати праці в області зріс на 48 %, і за минулий рік становив 16 337,5 млн грн. Аналогічно на 48 % зросли й надходження єдиного соціального внеску.

Про результати проведених перевірок за минулий рік та початок 2018-го поінформувала начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Черкаській області Ганна Кучер. Натомість про результати запровадження розмірів мінімальної зарплатні на підприємствах, установах та організаціях розповіли представники міжвідомчих груп Золотоноші, Черкаського та Шполянського районів.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Вернуться в «Економіка»