Пробне тестування. Тест з української мови і літератури (201

Журнали, посібники, довідники, енциклопедії, комп'ютерна книга.

Модераторы: TANECHKA, TEMA

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 7047 раз
Поблагодарили: 11939 раз

Пробне тестування. Тест з української мови і літератури (201

Сообщение Kozak Taras » 02 апр 2012, 19:50

Пробне тестування. Тест з української мови і літератури (2012) [djvu]

Изображение

Опис:
в релізі наявні завдання пробного зовнішнього незалежного оцінювання та відповіді до них. Також містяться критерії оцінювання результатів та власного висловлювання.

Автор: Український центр оцінювання якості освіти
Формат: djvu
Кількість сторінок: 18

Офіційний сайт: testportal.gov.ua

Скрытое содержимое
Чтобы прочитать содержимое, вы должны быть зарегистрированным пользователем и иметь написанных сообщений минимум: 2
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1178 раз
Поблагодарили: 3074 раза

Re: Пробне тестування. Тест з української мови і літератури (201

Сообщение Kozachka » 02 апр 2012, 23:45

Милиция будет проверять абитуриентов на ВНО на металлоискателях

Металлоискатели и камеры видеонаблюдения будут установлены в некоторых пунктах прохождения ВНО-2012 согласно порядку, утвержденному Минюстиции. Об этом заявила директор Украинского центра оценивания качества образования (УЦОКО) Ирина Зайцева, передает Интерфакс-Украина.

«Да, действительно в этом году порядком нашим предусмотрено, что мы можем совместно с представителями правоохранительных органов использовать также металлоискатели», — сказала Зайцева на пресс-конференции в понедельник.

Она добавила, что УЦОКО пользуется «порядком, который утвержден и Министерством юстиции также. Мы не можем его менять. То, что прописано в порядке на этот год, оно остается».

По словам директора центра оценивания, в некоторых пунктах ВНО будут устанавливаться камеры видеонаблюдения. Назвать регионы, где милиция будет проверять абитуриентов, Зайцева отказалась, подчеркнув, что это — интрига.

Она напомнила, что в прошлом году на ВНО успешно применяли металлоискатели на пунктах тестирования, подчиненных Винницкому региональному центру.

«Если будет выявлено во время тестирования, что у человека есть мобильный телефон или какое-либо другое устройство независимо от того, пользовался он им или только пытался воспользоваться, забыл о нем, вынуждены аннулировать работу», — предостерегла руководитель УЦОКО.

Как сообщалось, внешнее оценивание пройдет с 15 мая по 7 июня. Дополнительная сессия назначена на 18-23 июня. В УЦОКО жалуются, что для проведения тестирования не хватает 22 млн. грн.
:PS: С.

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 7047 раз
Поблагодарили: 11939 раз

Re: Пробне тестування. Тест з української мови і літератури (201

Сообщение Kozak Taras » 08 ноя 2012, 17:47

Оприлюднено програми ЗНО 2013 року

Українським центром оцінювання оприлюднено програми зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року. Всі програми ЗНО-2013 вирішено залишити без змін, окрім програм з біології та історії України

8 листопада в Українському центрі оцінювання якості освіти повідомили про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання з навчальних предметів 2013 року. Майже всі опубліковані на сайті центру програми ЗНО 2013 року є програмами, що використовувались під час минулорічного тестування.

Згідно з наказом Міністерства освіти № 1252 від 6 листопада 2012 року змін зазнали лише програми зовнішнього оцінювання з історії України та біології, програми з інших предметів у міністерстві вирішено не змінювати.

Нагадаємо, що у відповідності до програм ЗНО зазвичай має визначатися зміст тестів поточного року, також програмами ЗНО при підготовці до тестування користуються випускники шкіл та абітурієнти.

Інформацію про чинність опублікованих "старих-нових" програм ЗНО підтвердили у прес-службі УЦОЯО, зазначивши, що програми опубліковані на сайті центру є офіційно затвердженими.

Як відомо, конкурсними предметами при вступі до вищих навчальних закладів на основі повної загальної середньої освіти у 2013 році будуть українська мова і література, світова література, російська мова, математика, історія України, географія, біологія, фізика, хімія, а також іноземні мови, зокрема англійська, німецька, французька та іспанська.

Нагадаємо, до 30 листопада триватиме реєстрація учасників, які бажають пройти пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Реєстрація учасників на основну сесію ЗНО у 2013 році розпочнеться у січні.

Зазначимо, що в УЦОЯО протягом останніх місяців уникали запитань абітурієнтів і громадськості щодо строків затвердження нових програм ЗНО.


Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Вернуться в «Не художня література»