НКРЗІ виграла у "МТС Україна" суд за Крим

Мобільні телефони, тарифи, новини, софт, рінгтони, аксесуари...

Модераторы: TEMA, Vlad

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 7022 раза
Поблагодарили: 11939 раз

НКРЗІ виграла у "МТС Україна" суд за Крим

Сообщение Kozak Taras » 07 ноя 2014, 21:58

НКРЗІ виграла у "МТС Україна" суд за Крим
П'ятниця, 7 листопада 2014, 20:10

Нацкомісія регулювання зв'язку та інформатизації виграла у компанії "МТС Україна" в Київському апеляційному адміністративному суді.
Суд другої інстанції встав на сторону НКРЗІ, яка звинуватила зазначеного мобільного оператора в халатності, повідомляє "Delo.UA".
В квітні 2014 року фахівці Служби безпеки та галузевого регулятора встановили ряд порушень в роботі "МТС Україна".
Перевірка показала, що технічні та організаційні заходи оператора по захисту своєї телеком-мережі були недостатні. "МТС Україна" не захистила інфраструктуру від несанкціонованого доступу, порушивши тим самим ряд законів.
Після окупації РФ кримського півострова розголосу набули випадки прослуховування з-за кордону стільникових абонентів, які знаходяться в Криму, обнулення їх мобільних рахунків й інші випадки втручання в мобільні мережі.
На регіональному ринку АРК "МТС Україна" обслуговувала на початок 2014 року більше половини українських користувачів. Це, а також недостатній рівень інформаційної безпеки, викликало посилений інтерес до мережі цього оператора з боку російських спецслужб під час інтервенції на півострів.
Перевірки НКРЗІ та СБУ встановили згадані факти, але "МТС Україна" з ними не погодилася і подала позов. Компанія 18 серпня 2014 року виграла в Окружному адміністративному суді Києва, але телеком-регулятор подав апеляцію.
У мобільного оператора "МТС Україна" в рамках українського законодавства залишилася остання можливість - подати касацію.
"Кримська історія розглядається в судах. Суд першої інстанції ми виграли. Суд другої інстанції виніс рішення не на нашу користь. Але він, з незрозумілих для нас причин, не взяв до уваги ряд важливих документів, які доводять нашу правоту", - повідомила начальник відділу по зв'язках з громадськістю "МТС Україна" Вікторії Рубан.
"Ми будемо оскаржувати його рішення в суді вищого рівня саме тому, що маємо серйозну доказову базу щодо технічного боку того, що відбувалося в Криму", - додав він.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Вернуться в «Мобільний зв'язок»