Укртелеком" знову підвищить тарифи

Мобільні телефони, тарифи, новини, софт, рінгтони, аксесуари...

Модераторы: TEMA, Vlad

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 7047 раз
Поблагодарили: 11939 раз

Укртелеком" знову підвищить тарифи

Сообщение Kozak Taras » 01 ноя 2017, 20:10

Изображение

Оператор фіксованого зв’язку “Укртелеком”, який ввів більш високі тарифи з 1 жовтня, збирається знову підвищувати розцінки з 1 січня.

Про це повідомляє Itc.ua.

Як зазначається, Національна комісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) вже прийняла за основу рішення про збільшення граничних тарифів на загальнодоступні телеком послуги з 1 січня 2018 року, ініційоване “Укртелекомом”.

Протягом місяця рішення буде узгоджуватися з представниками профспілок та роботодавців, а також з держорганами.

Як уточнили в прес-службі НКРЗІ, для абонентів міст зв’язок подорожчає на 7,3%, а абонентів села – на 14,5%.

Таким чином, тариф Домашній Безліміт для жителів міст буде близько 74 грн, для жителів села – 70 грн. Тариф Домашній Базовий буде близько 67 грн для міста і близько 63 грн для села.

У прес-службі Укртелекому підкреслюють, що нові ціни будуть на рівні собівартості надання послуг.

Один з найбільших українських гравців на ринку цифрових розваг та телекомунікаційних послуг компанія «Воля» оголосила про підвищення тарифів на інтернет і кабельне телебачення для користувачів з 1 листопада 2017 на 10%. Про це повідомляється на сайті компанії.

«Ми актуалізуємо абонентську плату і скасовуємо деякі тарифні плани, щоб розвивати наші сервіси і пропонувати абонентам тільки найкращі продукти та послуги. Кількість тарифних планів зменшиться у три рази. Перегляд тарифів пов’язаний із зовнішніми факторами, які безпосередньо впливають на собівартість наших послуг, а саме: зростання курсу долара, інфляція і перехід на платні відносини з медіа-групами. В середньому тарифи збільшаться на 10%», — пояснюється підвищення в заяві.

Провайдер додає, що підвищення тарифів дозволить йому «модернізувати мережу і обладнання, продовжити інвестування в якісні інноваційні послуги, а також співробітництво з міжнародними виробниками контенту, такими як FOX, Discovery, AMC, National Geographic».
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Вернуться в «Мобільний зв'язок»