Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Вибір спальних матраців...

Все що стосується нашого дому. Облаштування, інтерєр, меблі, ремонт, інструмент, побутова техніка. Изображение

Модератор: TANECHKA

Аватара пользователя
Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3103
Зарегистрирован: 20 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1342
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4686 раз
Поблагодарили: 3772 раза

Вибір спальних матраців...

#1

Сообщение Олег Петрович » 19 ноя 2011, 21:14

Вирішив поміняти свою софу-ветераншу з 25 річним стажем :D на якесь пристойне ліжко із ортопедичним матрацом. І оце вже тиждень мусолю інтернет ,роздивляючись різні варіанти та набридаю консультантам в магазинах,але ніяк ще не можу зупинитися остаточно на виборі матрасів. Бо одне усвоїв залізно,що головне не ліжко а матрац,на якому прийдеться вилежувати боки. ... :)
А ну "коліться", шановні форумчани,хто на чому спить і чи не стикалися з такою проблемкою ,як я і хто що може підсовітувати... Диванів та мяких куточків не пропонувати,мене цікавить тільки матраци для ліжка та їх якість і виробник .. :)

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Re: Вибір спальних матраців...

#2

Сообщение Kozak Taras » 19 ноя 2011, 21:27

Декілька років тому теж були такі клопоти. Рекомендували різних виробників як зарубіжних так і вітчизняних. Все залежить від Вашого гаманця. Але як сказав один продавець великої різниці, крім ціни звичайно, немає і порекомендував мені матрац Черкаського виробництва, яка фірма не памятаю, розмір 2х1,6, зима-літо, коштував тоді 1200 грн. Проблем немає. При цьому конструкція самого ліжка, теж грає роль, матрац повинен лежати ніби в коробочці, тобто мають бути бортики з усіх сторін.
Щось типу цього:
Изображение
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kazbich
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3430
Зарегистрирован: 01 июн 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 425
Пол: Мужской
Откуда: Новошахтинск
Благодарил (а): 1843 раза
Поблагодарили: 1985 раз

Re: Вибір спальних матраців...

#3

Сообщение Kazbich » 19 ноя 2011, 21:40

В Киеве спал на таком матрасе. Разницы особой не увидел между обычной кроватью. :(
Peace sells... But who's buying?

Аватара пользователя
Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3103
Зарегистрирован: 20 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1342
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4686 раз
Поблагодарили: 3772 раза

Re: Вибір спальних матраців...

#4

Сообщение Олег Петрович » 19 ноя 2011, 21:48

Так з вибором ліжка проблем немає - у магазинах та на меблевих фірмах зроблять що завгодно! Головне матрац! Цікаво який все таки виробник у Вас та яка конструкція матрасу : який пружинний блок та що напічкано всередині? Як спиться Вам на ньому. Я вподобав матраци з блоком незалежних пружин середньої жорсткості. От із фірмою не можу вирішити. Найбільш симпатизують матраци Сонлайн Шарлота та Матролюкс Софія з ціною в середньому від 1700 до 2200 гр і розміром 200 на 120 см. От тільки відгуків в інтернеті малувато. А вчитися на своїх помилках нехочеться.. :oops:

-- Добавлено через 4 хвилини 5 секунд --
Kazbich писал(а):В Киеве спал на таком матрасе. Разницы особой не увидел между обычной кроватью. :(
Отож бо й воно,що все діло в матраці. Якщо звичайний пружинний блок - то ніякої різниці я не бачу з простим ліжком,а якщо незалежні пружини то діло інше. а називають і тей і інший ортопедичним. я сьогодні перегойдався в магазині на різних матрацах то різниця є .От би ще й поспати пару нічок,то тоді б точно вибрав. :D

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Re: Вибір спальних матраців...

#5

Сообщение Kozak Taras » 19 ноя 2011, 22:11

Тільки що роздивився, на ньому є пришита стрічка, на якій написано "Акант" ось їхній сайт Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3103
Зарегистрирован: 20 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1342
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4686 раз
Поблагодарили: 3772 раза

Re: Вибір спальних матраців...

#6

Сообщение Олег Петрович » 19 ноя 2011, 22:20

Це вже "тепліше", а уточніть назву самого матрацу.Наприклад Аврора,Жаклін або що. Бо Акант виробляє виробляє матраци економ, престиж та еліт класу ,звідси і назви та функціональність кожного матрацу різні.. :pardon:

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Re: Вибір спальних матраців...

#7

Сообщение Kozak Taras » 19 ноя 2011, 22:27

Назви не знаю, не написано. Висота 25 см. жорсткий, наскільки пам'ятаю, начебто з окремих незалежних пружинних блоків. Ціна мабуть таки була дещо вищою, точно не пам'ятаю.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3103
Зарегистрирован: 20 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1342
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4686 раз
Поблагодарили: 3772 раза

Re: Вибір спальних матраців...

#8

Сообщение Олег Петрович » 19 ноя 2011, 22:32

Взавтра же відвезти матрац на незалежну еспертизу і доповісти мені по суті! :D А сьогодні від балачок про спальне місце я вже засинаю і без матрацу. :bb:

Аватара пользователя
Суонг
Полковник
Полковник
Сообщения: 1322
Зарегистрирован: 06 ноя 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 322
Пол: Женский
Откуда: Черкаси
Благодарил (а): 479 раз
Поблагодарили: 539 раз

Re: Вибір спальних матраців...

#9

Сообщение Суонг » 20 ноя 2011, 10:17

У нас також Акант- вибір матраса тривав з місяць :D , були у всіх салонах, перележали на всіх матрасах :D (лежати обов'язково!!) , продавці вже вітались :shock: ...
В кінці - кінців вибрали Акант (співвідношення ціна-якість) Жаклін, але замовили + кокосової койри. Чоловік уступив - хотів пом'якше,(насилу відмовила від "мемо форм") а я жорсткіше - щоб не провалюватись :oops: і спину рівняти.

Замовлення виконали за тиждень (?). Чоловік "вибив" знижку 5 %.

Більш престижно і гарно (якість тканини) - Венетто, особливо серія Преміум.Але ми вирішили, що все-одно на матрас одягати наматрасник - одна їм шана.

Зверніть увагу, що ортопедичність - це жорсткість, а анатомічність - м'якість, тобто прогинання під тілом.

Через 3 місяці експлуатації скажу - різниця таки є - просинаєшся, а ніде нічого не болить... ввечері засинаєш - думаєш яка ж прикольна штука - ідеальна м'якість і жорсткість.!! TY

Аватара пользователя
Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3103
Зарегистрирован: 20 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1342
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4686 раз
Поблагодарили: 3772 раза

Re: Вибір спальних матраців...

#10

Сообщение Олег Петрович » 20 ноя 2011, 21:15

Суонг
Дякую ,Таню,за цінну інформацію. Переглянув і варіанти з цими матрасами,правда трохи задорогувато - мій матрас виходить десь до 4500 гр. , а хотілося б десь до 2000тис вписатися. :roll: Буду ще обдивлятися та прислухатися до матраців фірм Матро Люкс та Сонлайн.. :pardon: От морока ..Раніше спали на ватяних і не знали біди.. :D

Ответить

Вернуться в «Наш дім»