Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Каркасні будинки

Все що стосується нашого дому. Облаштування, інтерєр, меблі, ремонт, інструмент, побутова техніка. Изображение

Модератор: TANECHKA

Ответить
Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Каркасні будинки

#1

Сообщение Kozak Taras » 26 дек 2015, 19:31

Изображение

Каркасний дерев’яний будинок вважають одним із кращих винаходів архітектурної думки людини. Дерев'яні будинки здавна були поширені в середньовічній Західній Європі, бо саме вони створюють неповторний колорит маленьких містечок у Швейцарії, Німеччині, Бельгії, Нідерландах...
Старі будинки столиці Франції, яким уже більше 700 років, можуть розповісти не тільки про багату історію Парижа, але й про якість каркасного будівництва. Незважаючи на дві світові війни, що пройшли по Європі, ці котеджі стоять і донині.
Перші переселенці з Європи привезли в Новий Світ кращі технології і задуми, у тому числі й технологію каркасного житлового будівництва. Суворий клімат Канади, часті землетруси, виснажлива спека Каліфорнії перетворили європейську фахверкову конструкцію на сучасний північно-американський дерев'яний каркасний будинок: надійний, теплий, міцний. Дерев'яний каркас для будинку збирається за принципом сотової структури і є дуже жорсткою і міцною спорудою.
У 80-х роках в Японії тільки починали будуватися перші дерев'яні будинки і вкрай консервативне населення неохоче йшло на зведення подібного житла. Проте, після сильного землетрусу в Кіото, що обернувся справжньою катастрофою для Японії, канадські будинки були одними з небагатьох, які не піддалися руйнуванню, довівши міцність конструкції і безпеку для їх мешканців. Відтоді більше 75% населення країни віддає перевагу дерев'яним будинкам, зведеним за каркасною технологією.
Сьогодні дерев'яний каркасний будинок повністю відповідає потребам людини. У чому секрет такої незмінної актуальності деревини? Інтерес до дерев'яної архітектури означає не тільки продовження традиції, прагнення
Изображение
повернутися до первозданної природи, або бажання пожити в приємній атмосфері. Він пояснюється і потребою в економії енергії, коштів і гармонії з навколишнім середовищем.
Переваги будівництва сучасного каркасного будинку
1. Можливість будівництва у будь-яку пору року.
2. Високі темпи будівництва.
3. Каркасний будинок найбільш стійкий і нечутливий до сезонних переміщень фундаменту (відбуваються унаслідок пучення ґрунтів).
4. Каркасний будинок має високу сейсмостійкість (у Японії майже всі будинки - каркасні). Його можна порівняти з системою жорстко скріплених коробок, яку зруйнувати украй непросто.
5. Можливість виконання складних конструктивних рішень з мінімальними витратами.
6. Відносна легкість обробних робіт. Цегляні будинки, при використанні традиційної штукатурки, не дають ідеально рівної поверхні стін, підлоги та стелі, а для використання гіпсокартону необхідний вирівнюючий каркас.
7. У каркасному будинку поверхня стін, підлоги, стелі виходить ідеально рівною через саму конструкцію будинку. Ідеальними виходять кути стиків "стіна-підлога" і "стіна-стеля". Відсутність щілин у стику "стіна-підлога" дозволяє відмовитися від застосування традиційного плінтуса і замінити його красивішим і практичним наличником.
8. Швидкі терміни будівництва. Будинки з оциліндрованої колоди або бруса вимагають річної усадки перед початком обробних робіт, додаткового вирівнювання стін і додаткового утеплення. Тобто заселитися в такий будинок ви зможете майже через два роки після початку будівництва. У каркасний будинок можна заселятися відразу після

завершення будівництва.
9. Каркасний будинок дає можливість сховати всі комунікації всередину стін, підлоги.
10. Каркасна технологія не вимагає використання якого-небудь важкого монтажного устаткування, мінімізує трудовитрати.
11. Гіпсокартон, що використовується в більшості випадків для обробки каркасних будинків і зведення додаткових перегородок, істотно збільшить звукоізоляцію у вашому будинку.
12. Відсутність усадки дозволяє проводити внутрішню обробку каркасного будинку відразу після будівництва.
13. Господар може залишити каркасний будинок без опалювання зимою і не боятися за стан внутрішньої обробки.
14. Уніфікованість типорозмірів несучих елементів каркасного будинку дозволяє вибрати будь-який вид обробки як зовні, так і всередині. Завдяки цьому, каркасні будинки можуть бути і дерев'яними, і цегляними. Та один і той же будинок, побудований для різних замовників, виглядатиме абсолютно по-різному. Все залежить лише від можливостей і побажань клієнта.
15. Конструктивні особливості не накладають обмежень на дизайн будинку при будівництві каркасних котеджів, тому будь-який з них можна виготовити за каркасною технологією.
16. Залежно від призначення і територіального розташування каркасного будинку, індивідуально розраховуються товщина стін і система утеплення, яка забезпечує збереження тепла (зниження експлуатаційних витрат на обігрів приміщень).
17. Нижча ціна швидко зведеного каркасного будинку в порівнянні з будинками з аналогічними теплотехнічними характеристиками досягається завдяки використанню сучасних теплоізоляційних матеріалів.
18. Легкість конструкції споруди значно знижує навантаження на ґрунт, що дозволяє застосовувати найекономічніші типи фундаменту. Вага середнього каркасного будинку площею 150 кв. метрів складає близько 40 тонн (включаючи внутрішню, зовнішню обробку і корисне навантаження).
Як добре жити у власному будинку, не озираючись на сусідів, правда ж?
У вас є шанс. Варто лише використати можливості каркасного будівництва. Новий будинок за такої технології збереже ваші кошти, бо збудувати його по кишені кожному. Дорожче буде купити меблі, гарно, з фантазією і сміливими рішеннями обставити його. Та це тема вже іншої розповіді…
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Ответить

Вернуться в «Наш дім»