Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Cадок на підвіконні

Ділимось секретами вирощування врожаю на городі, розведення та догляду за тваринами, догляду за кімнатними рослинами.

Модератор: TANECHKA

Ответить
Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Cадок на підвіконні

#1

Сообщение Kozak Taras » 26 дек 2015, 16:03

Изображение
Оскільки взимку садово-городні роботи ми не проводимо, то давайте спробуємо створити мініатюрний плодовий садок на підвіконні. Інжир, кавове дерево, лимон, апельсин, мандарин – всі ці рослини можуть порадувати вас плодами просто у житловому приміщенні.

Найчастіше квітникарі-любителі вирощують лимон. Якщо його старанно доглядати (головне - зимою забезпечити необхідну для рослини низьку температуру 8-12°С), то через кілька років сформується красиве, струнке деревце з темно-зеленими блискучими листочками, і на 10-12 році воно може дати перші плоди. Лимон квітне ніжними, духмяними білими квітами, утворюючи ароматні плоди.

У світлій теплій кімнаті з вікнами, що виходять на південь або на південний схід, добре росте кавове дерево, потрібно лише попіклуватись про достатню вологість повітря.

Більш вибагливого догляду потребує гранат - листопадний кущ родом із північно-західної Індії. Оскільки насіння погано проростає, навіть у оранжереях його в основному розмножують живцями, взятими з молодих однорічних пагонів. Живці укорінюються в тепличці при +20-25°С. Гранат любить світло, йому потрібна поживна глинисто-перегнійна земля і регулярний, але помірний полив. Зимою потрібно утримувати його у прохолодному приміщенні та інколи трішки поливати, щоб земля не пересохла. Квіти і плоди розвиваються на сильних однорічних пагонах на третій рік.

Можна вирощувати на підвіконні також інжир - звичайну плодову рослину Чорноморського узбережжя, тільки час до початку плодоношення збільшується вдвічі. Інжир росте швидко, тому його потрібно щороку пересаджувати в свіжу поживну землю, а восени - обрізати крону. Взимку інжир скидає листя і потребує пониженої температури повітря (+6-12°С).

Порівняно рідко зустрічається в кімнатах томатне дерево, або цефомандра. Це швидкоростуче вічнозелене дерево з крупними серцеподібними листками, декоративне і своєрідне. Помаранчево-червоні плоди нагадують помідори. Цефомандру варто тримати на світлому місці при температурі +15-17°С. При належному догляді рослини починають цвісти і плодоносити на 3-4 рік.

Як бачите, і в будинку можна вирощувати багато рослин, які радуватимуть вас зеленим листям, квітами і яскравими плодами.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
TaSHa30
Козак
Козак
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 02 июн 2016
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Поблагодарили: 2 раза

Cадок на підвіконні

#2

Сообщение TaSHa30 » 03 июн 2016, 11:14

Как интересно!) А где можно например достать инжирное дерево?

Ответить

Вернуться в «Подвір'я. Сад. Город. Підвіконня.»