
Перед посадкою слід правильно підготувати ґрунт за 7-14 днів, вносячи добрива, а після посадки рослин необхідно доповнити склад ґрунту гноєм. В осінні місяці необхідно внести калійну сіль, суперфосфат.
А ось при настанні весни підгодівля проводиться тричі. У перший раз, як тільки зійде сніг з грядок. Другий раз добриво вноситься через 14 днів після першого. Третій раз підживлення має бути у другій половині червня. Воно дуже важливе і якщо зробити не вчасно, то чекати гарної врожайності не варто. В цей період активно формується цибулина, якщо випередити підгодівлю, то часник піде в зелену масу. Якщо запізнитися, то хороших цибулин не досягти. Тому час для підживлення має коригуватися в залежності від стану самої рослини.
При першій підгодівлі необхідно підготувати розчин сечовини (дві чайних ложки на відро). Приблизний обсяг вилитої рідини на квадратний метр становить приблизно три літри. Друга підгодівля – це добриво за допомогою нітрофоски (чотири чайних ложки на відро води). Для підгодівлі необхідно така ж кількість на квадратний метр, що і в першому випадку. Третя підгодівля являє собою суміш суперфосфату з водою з розрахунку чотири чайних ложки на відро.
Ще рослина любить добриво попіл і гноєм, для цього потрібно розводити гній у воді (одна частина гною на шість частин води). Такі склади вносяться в період вегетації рослин два-три рази.
Поливають його і пташиним послідом, розводячи в пропорції 1 до 15 частин. Такі підживлення вносять, не обливаючи листя, тільки під корінь. Але якщо часник покласти забагато гною або добрив з елементами азоту, то рослина просто йде в зелену масу, а не в корінь.