Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Нова вакцина від грипу

Тут все щодо здоров'я, та косметики

Модератор: TANECHKA

Ответить
Аватара пользователя
sasha.san
Військовий старшина
Військовий старшина
Сообщения: 987
Зарегистрирован: 08 мар 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 164
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 170 раз
Поблагодарили: 267 раз
Контактная информация:

Нова вакцина від грипу

#1

Сообщение sasha.san » 25 ноя 2009, 22:51

ВООЗ готова надати Україні до 5 млн доз протипандемічної вакцини, проте висунула ряд жорстких вимог. Зокрема, дозволити використання вакцин без тестування в Україні. По-друге, Україна повинна взяти на себе відповідальність не пред'являти претензій до виробників вакцини.
Як ви до цього ставитесь і чи будете щеплюватись проти грипу?
Пережили німецьких, пережили совєтських, переживемо і ДОНЕЦЬКИХ!
Изображение

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Re: Нова вакцина від грипу

#2

Сообщение Kozak Taras » 26 ноя 2009, 22:13

Наскільки я знаю, уряд не погоджується на всі їхні вимоги. А вакцинуватися, не знаю, трохи страшнувато. Коротше є два виходи, вмерти від грипу або від вакцини проти нього. :) Вибирайте.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Суонг
Полковник
Полковник
Сообщения: 1322
Зарегистрирован: 06 ноя 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 322
Пол: Женский
Откуда: Черкаси
Благодарил (а): 479 раз
Поблагодарили: 539 раз

Re: Нова вакцина від грипу

#3

Сообщение Суонг » 27 ноя 2009, 13:14

:?: Вакцинуватися не буду.
Тому що ніколи не вакцинувалась від грипу.Думаю, що цей грип не страшніший за інші, а весь шум-галас навколо нього -штучний.
А от в Німеччині примусове вакцинування - спочатку запрошують, потім декілька разів приходять додому, а якщо ви вдало переховуєтесь - залучають поліцію і засоби стеження (електронні картки, тел. і т.п.).Так що у них відмазка - "а я укольчиків боюсь" не проходить :Search:

-- Добавлено через 15 хвилин 59 секунд --

"У газетах пишуть то про епідемію звичайного грипу, то – каліфорнійського. То епідемія якого ж захворювання спалахнула на Черкащині в листопаді і чого черкащанам очікувати зимою?"
Шалікова М., Драбівський район

Згідно з прогнозами санітарних лікарів, на Черкащині підвищення захворюваності на ГРВІ та звичайний грип мало початись традиційно в січні – лютому. В цей період, зазвичай, людський організм найбільш виснажений, тому вірусам легше "завоювати" його. Проте в зв’язку з епідемією грипу в західних областях та з появою на теренах України каліфорнійського грипу збільшилась кількість хворих і на Черкащині.

– Варто зазначити, що з початку листопада в основному збільшувалась кількість хворих на ГРВІ і лише частково – на звичайний грип, а випадків каліфорнійського грипу наразі підтверджено лише три, – коментує головний державний санітарний лікар Черкас Василь Загородній. – Зараз у Черкасах рівень захворюваності на ГРВІ та грип в 1,3 разу нижчий від епідеміологічного порогу. Але новий спалах захворювання очікується в січні-лютому 2010 року. Тому нині варто прищепитись від звичайного грипу. Ці вакцини перевірені і сертифіковані в Україні. Але перед процедурою обов’язково потрібно порадитись з лікарем, щоб після щеплення вакцина не ускладнила хронічні хвороби пацієнта.

Дію ж вакцини проти каліфорнійського грипу в Україні ще не дослідили, тому жодних рекомендацій лікарі поки що не дають.

За словами головного державного санітарного лікаря Черкаської області Василя Самотуги, ріст кількості хворих спричинений ще й панікою. Адже якщо раніше звичайну застуду черкащани пересиджували вдома, то сьогодні навіть з нежиттю біжать до лікаря. В січні на область чекає ріст захворювань на ГРВІ та звичайного грипу, цього разу прогнозований. Проте чи буде епідемія ускладнена ще й каліфорнійським грипом – невідомо.

Тож лікарі радять не нехтувати традиційними методами захисту. В раціоні слід налягати на білок, а у вільний час – гуляти на свіжому повітрі.

Аватара пользователя
Сокол
Полковник
Полковник
Сообщения: 1067
Зарегистрирован: 14 мар 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 136
Пол: Мужской
Откуда: Вологда
Благодарил (а): 327 раз
Поблагодарили: 123 раза

Re: Нова вакцина від грипу

#4

Сообщение Сокол » 27 ноя 2009, 19:49

Хотел пошутить, насчёт белка, но боюсь женский пол не поймёт.
А так всё правильно. У нас эпидемия в полном разгаре, а мы тьфу, тьфу ещё брыкаем. Да и с форумчан никто не пострадал.

Аватара пользователя
sasha.san
Військовий старшина
Військовий старшина
Сообщения: 987
Зарегистрирован: 08 мар 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 164
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 170 раз
Поблагодарили: 267 раз
Контактная информация:

Re: Нова вакцина від грипу

#5

Сообщение sasha.san » 27 ноя 2009, 21:36

Я теж не буду. Що буде те і буде.
Пережили німецьких, пережили совєтських, переживемо і ДОНЕЦЬКИХ!
Изображение

Ответить

Вернуться в «Наше здоров'я та краса»