Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Епідемія грипу

Тут все щодо здоров'я, та косметики

Модератор: TANECHKA

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 617
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1175 раз
Поблагодарили: 3073 раза
Контактная информация:

Re: Епідемія грипу

#31

Сообщение Kozachka » 16 янв 2016, 20:22

Изображение
За другий тиждень січня на грип та ГРВІ у Черкасах захворіло понад дві тисячі осіб. Цей показник у 2,4 рази більший, ніж за попередній тиждень.

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 617
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1175 раз
Поблагодарили: 3073 раза
Контактная информация:

Re: Епідемія грипу

#32

Сообщение Kozachka » 21 янв 2016, 15:49

У Черкасах оголосили про епідемію грипу
Изображение
У Черкасах оголосили, що рівень захворюваності на грип перевищив епідеміологічний поріг на 10%.

Про це у коментарі “Про все” повідомив директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Олег Стадник.

– Інформацію про оголошення епідемії грипу в Черкасах оголосила в.о. начальника, головного державного санітарного лікаря м.Черкаси Ольга Савенко. Станом на 11.00 вчора захворіло 780 черкащан, станом на 11.00 сьогодні – ще 685, із них 50% – діти. Безумовно це досить велика кількість хворих і це вже є перевищенням епідпорогу на 10%, – зазначив Олег Стадник.

За його словами, поки ні карантин, ні додаткові спецзаходи у місті не вводяться.

– Одноосібно ні я, ні обласний державний санітарний лікар міста ввести карантин не можемо. Його може ввести лише Кабінет Міністрів, а обмежувальні заходи вводить спеціальна комісія. Але вони фактично введені, тому я думаю, що вони будуть пролонговані. Можливо, черкаські школи будуть закриті не до 23 січня, а довше. Поки оголошення про збір комісії немає, якщо воно буде, тоді, можливо, будуть вводитися і додаткові спецзаходи, – розповів директор департаменту охорони здоров’я ЧМР.

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 617
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1175 раз
Поблагодарили: 3073 раза
Контактная информация:

Re: Епідемія грипу

#33

Сообщение Kozachka » 31 янв 2016, 22:16

Карантин закінчився.
Изображение :)

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 617
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1175 раз
Поблагодарили: 3073 раза
Контактная информация:

Re: Епідемія грипу

#34

Сообщение Kozachka » 01 фев 2016, 20:55

За тиждень в області захворіли більше 16 тисяч осіб
На Черкащині упродовж цього тижня на грип та застуду захворіли 16 089 осіб, з їх числа – 7 062 дитини. Госпіталізували 1 230 людей, зокрема й 682 дитини, інформують в Державній санітарно-епідеміологічній службі області.
Изображение
Про це повідомили в прес-службі Черкаської ОДА. В області рівень захворюваності на грип та ГРВІ перевищив епідемічний поріг на 98,9 %. Перевищення епідпорогів зареєстровано на всіх адміністративних територіях області, окрім Жашківського району. Крім того, зареєстровано три летальних випадки від ускладнень грипу: по одному випадку в Черкасах, Городищенському та Тальнівському районах. У секційному матеріалі вірусологічно виявлений фрагмент РНК вірусу грипу А (H1N1-пандемічний). З початку епідсезону щепили проти грипу 3 528 осіб, що становить 0,3% від загальної кількості населення та 17,6% від запланованої кількості.

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 617
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1175 раз
Поблагодарили: 3073 раза
Контактная информация:

Re: Епідемія грипу

#35

Сообщение Kozachka » 09 фев 2016, 16:41

Вирус пандемического гриппа, циркулирующего в Украине, очень агрессивен и поражает молодых людей
Изображение
Вирус пандемического (свиного) гриппа A (H1N1), циркулирующего в Украине в этом эпидемическом сезоне, очень агрессивен и поражает практически здоровых молодых людей.
Как передает корреспондент УНИАН, об этом на брифинге сообщила руководитель Украинского центра по контролю и мониторингу заболеваний Минздрава Украины Любовь Некрасова.

По ее словам, медиков очень волнует тот факт, что среди 246 больных, которые умерли в Украине в результате гриппа, у 98 не было сопутствующих патологий.

«Особенностью этого эпидсезона является то, что болеют в основном взрослые (от 30 до 64 лет). В прошлые годы 70−75% заболевших — дети от 7 до 14 лет. Еще одной особенностью по смертности от гриппа является то, что умерло больше мужчин — 137 (женщин — 109). 40% людей, которые погибли от гриппа, не имели сопутствующих заболеваний (не принадлежали к группам риска). Это свидетельствует, что вирус очень вирулентный и агрессивный — поражает в первые дни молодых людей. Зарегистрировано два семейных случая с летальными последствиями: в Черновцах погибли муж и жена, в Донецкой области почти одновременно — отец и дочь», — сказала Некрасова.

В то же время эксперт подчеркнула, что ситуация с заболеваемостью гриппом в Украине стабилизируется.

«Рассчитываем, что на этой неделе показатели заболеваемости будут снижаться. О второй волне говорить еще рано. Ситуацию следует проанализировать — циркуляция такого агрессивного вируса вносит коррективы», — подчеркнула Некрасова.
В свою очередь директор департамента общественного здоровья Минздрава Украины Светлана Осташко сообщила, что с начала эпидсезона гриппом и ОРВИ в Украине переболели более 3,5 млн человек.

«Показатели заболеваемость на грипп и ОРВИ на 45% выше, чем прошлогодние. На 7 февраля зарегистрировано 345 тысяч больных, госпитализированы 145 тысяч. Более половины из них — дети до 17 лет. В целом ситуация улучшается, количество регионов с превышением эпидпорога уменьшилась с 19 до 15», — сказала Осташко.

Аватара пользователя
Vicktoria11
Козак
Козак
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 08 авг 2016
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Женский
Откуда: Киев

Епідемія грипу

#36

Сообщение Vicktoria11 » 08 авг 2016, 15:04

Спасибо за инфу)

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 617
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1175 раз
Поблагодарили: 3073 раза
Контактная информация:

Епідемія грипу

#37

Сообщение Kozachka » 24 сен 2016, 22:57

Изображение

Аватара пользователя
Vicktoria11
Козак
Козак
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 08 авг 2016
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Женский
Откуда: Киев

Епідемія грипу

#38

Сообщение Vicktoria11 » 26 окт 2016, 14:37

Я тоже так часто болею. Мне кажется из-за слабого иммунитета. Сейчас вот врач посоветовала мне при ОРВИ или простуде принимать противовирусное Алвин. Препарат не только убивает вирусы и все такое, но еще укрепляет иммунитет. Как раз думаю наш случай. Так, что буду пользоваться, надеюсь эффект будет и я буду болеть реже.

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 617
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1175 раз
Поблагодарили: 3073 раза
Контактная информация:

Епідемія грипу

#39

Сообщение Kozachka » 03 ноя 2016, 01:04

Грип "скосив" на Черкащині понад чотири тисячі осіб.
Минулого тижня на Черкащині на грип та застуду захворіло 4405 осіб. Про це повідомили у ДУ "Черкаському обласному лабораторному центрі МОЗ України". Найбільше серед тих, хто захворів, дітей віком до 17 років – 2772 осіб. Госпіталізовано 350 осіб, з них – 269 дітей.
В області рівень захворюваності нижче епідемічного порогу, розрахованого на 42-й тиждень епідемічного сезону 2016-2017 років на 21,8%. Перевищення епідпорогу не зареєстровано в жодному з районів. Найвищі показники захворюваності були у Золотоніському, Смілянському районах.

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 617
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1175 раз
Поблагодарили: 3073 раза
Контактная информация:

Епідемія грипу

#40

Сообщение Kozachka » 15 ноя 2016, 22:29


Ответить

Вернуться в «Наше здоров'я та краса»