Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Правда і міфи про здоров’я

Тут все щодо здоров'я, та косметики

Модератор: TANECHKA

Ответить
Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Правда і міфи про здоров’я

#1

Сообщение Kozak Taras » 09 дек 2012, 21:31

Якщо людина скрипить зубами уві сні, це ознака зараження паразитами.

Міф. Скрип зубами і глисти ніяк не пов'язані.

Грецькі горіхи покращують пам'ять.

Правда. У волоських горіхах містяться поліфеноли, антиоксиданти і жирні кислоти, які активують діяльність мозку і покращують пам'ять.

Холостяки живуть менше одружених чоловіків.

Правда. Сімейне життя - це розпорядок дня, правильне харчування, прогулянки з дітьми. Через це стан здоров'я набагато краще. За статистикою, неодружені чоловіки помирають від різних захворювань набагато частіше, ніж чоловіки одружені.

Ананас спалює жири.

Міф. Жири ананас не спалює. Так вважають, тому що в ананасі міститься унікальний фермент бромелайн. Завдяки йому білки засвоюються трохи швидше і поліпшується травлення. Але на спалювання жирів і стрункість фігури він не впливає

Ходьба ефективно поліпшує роботу серця.

Міф. При ходьбі кардионагрузки дуже слабкі. Тому робота серця не поліпшується. Біг або плавання ефективніше.

Червоний болгарський перець корисніше жовтого.

Міф. Їх склад розрізняється. Але вони обидва корисні. У червоному перці багато лікопіну, а в жовтому багато каротиноїдів.

Малювання захищає від хвороби Альцгеймера.

Правда. При малюванні покращується робота мозку. Це покращує інтелект і запобігає ранню втрату пам'яті і хвороба Альцгеймера.

Банани потрібно мити перед їжею.

Правда. Багато хто вважає, що банани не обов'язково мити перед їжею, тому що вони оточені шкіркою. Але це омана. Поки ви чистите банан, ви тримаєте його в руках, відповідно, цими ж руками бруднити сам банан.

Дитині можна носити взуття на підборах.

Правда. Для формування правильної стопи у взутті має бути каблук від 1 до 2 сантиметрів. Ні в якому разі не вибирайте взуття на плоскій підошві. Інакше може бути плоскостопість.

Солоні огірки корисніше маринованих.

Правда. У маринованих вітамінів немає! А в солоних є. Тому огірки краще солити.

Джерело: Moldoveniі
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Ответить

Вернуться в «Наше здоров'я та краса»