Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Вчені змогли видалити вірус ВІЛ-1 з геному імунних клітин людини

Тут все щодо здоров'я, та косметики

Модератор: TANECHKA

Ответить
Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Вчені змогли видалити вірус ВІЛ-1 з геному імунних клітин людини

#1

Сообщение Kozak Taras » 22 мар 2016, 21:03

Изображение

ФІЛАДЕЛЬФІЯ, 22 березня (UPI) - Вчені викусили ділянку ДНК з ВІЛ-1 з геному людських імунних клітин, запобігаючи розмноженню віруса і повторону інфекцію очищених від нього клітин.

Використовуючи процес генного монтажу, відомий як CRISPR/Cas9, вчені з університету Темпл усунули ділянку ДНК з ВІЛ-1 з геномів Т-клітин в межах лабораторних експериментів, і запобігли повторній інфекції після того, як ці клітини було знову піддано дії вірусу. Про це повідомляє результат їх досліджень, опублікований в журналі Nature: Sceintific Reports.

Процес генного монтажу CRISPR/Cas9 використовує напрямні протеїни РНК для того, щоб змінити цільові ділянки ДНК у клітинах. Раніше науковцям з Темпла вдалося вирізати ДНК ВІЛ з людських клітин. Нове дослідження робить клітини невразливими до ВІЛ-інфекції, використовуючи клітини пацієнта, вирощені в лабораторних умовах.

Доктор Камель Халілі, директор Центру Обширних Досліджень Нейро-СНІД при Темплському Університеті, та науковець, що був залучений у дослідженнях, заявили, що, хоча традиційні анти-ретровірусні лікарства і здатні зупинити хід ВІЛ-інфекції, досить пацієнту припинити їх прийом, як вірус знову починає множитися з власних копій ДНК у інших клітинах.

"Наші результати мають багаторівневе значення", - заявив Халіль у своєму прес-релізі. "Вони демонструють ефективність нашої системи монтажу генів для усунення ВІЛ з ДНК Т-клітин типу CD4, а також назавжди блокують розмноження віруса, вносячи в його геном мутації. Більше того: ці дослідження доводять, що система може захистити клітини від повторного зараження, і що така технологія є безпечною для клітин, бо не має сторонніх токсичних ефектів".

Вчені вирізали провірусну частину ДНК ВІЛ-1 з лінійки геному людських Т-клітин використовуючи CRISPR, і відкрили, що клітини стали невразливими до повторного зараження іншими, не зміненими клітинами.

Використовуючи лабораторно-вирощені Т-клітини ВІЛ-пацієнтів, вчені повідомили, що застосування їх методу генного монтажу понизило вірусне навантаження у клітинах пацієнтів, і запропонували використання цього методу як способу виліковування.

"Подібні експерименти раніше не проводилися у таких масштабах", - заявив Халід, - "але завдання, які вони вирішують, - критичні, і дають нам змогу просувати цю технологію".

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Ответить

Вернуться в «Наше здоров'я та краса»