Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


З 2017 року українці повинні будуть укласти договори з лікарями

Тут все щодо здоров'я, та косметики

Модератор: TANECHKA

Ответить
Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

З 2017 року українці повинні будуть укласти договори з лікарями

#1

Сообщение Kozak Taras » 25 окт 2016, 13:17

Изображение

З 2017 року українці повинні будуть укласти договори з лікарями на отримання послуг первинної медицини.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк, пише liga.net. За його словами, вибір лікаря нічим обмежуватися не буде: МОЗ скасовує прив’язку до місця прописки чи проживання. “Люди можуть самі вибрати хорошого лікаря, якому довіряють і який буде обслуговувати всю родину.
Лікарі будуть отримувати зарплату за фактом підписаних договорів. За фактом того, що ви його вибрали. Зарплати в традиційному розумінні у них більше не буде. Дохід залежить від того, скільки у нього пацієнтів. Мало – значить, дохід буде низьким. Досить – значить, хорошим.
Розрахунок на те, щоб лікар був фінансово мотивований надавати якісні послуги, а не сидіти на зарплаті, тому що у нього диплом є.
Я думаю, лікарі при такій системі самі будуть ходити за пацієнтами”, – говорить Ковтонюк. Ковтонюк додав, що зараз закінчується робота над переліком послуг, які будуть входити в страховий пакет.
“Це дуже важливо. Повинні бути чіткі зобов’язання між сторонами: на що пацієнт має право і на що лікар має право. Наприклад, виклик лікаря додому: потрібна чітка аргументація, в яких випадках це можливо. Те ж саме стосується лабораторних послуг. Ми ще вивчаємо це питання.
Дуже хотілося б включити їх в пакет, але треба до кінця вивчити їх наявність в конкретних поліклініках. Працюємо з регіонами, щоб нам дали таку інформацію. На мій погляд, краще почати з меншого, але дати людям 100% і з часом розширити пакет послуг, ніж пообіцяти багато і не виконати”, – сказав заступник міністра.
Перехід на страхову медицину, згідно з анонсом МОЗ, почнеться в 2017 році і займе три роки. Але ніяких конкретних нормативних документів або законів, які регламентували б цей процес, до цих пір не прийняв ні Кабмін, ні Рада.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Отаман
Курінний писар. Полковник
Курінний писар. Полковник
Сообщения: 1400
Зарегистрирован: 16 ноя 2013
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1027
Пол: Мужской
Откуда: с.Козацьке
Благодарил (а): 3036 раз
Поблагодарили: 2269 раз

З 2017 року українці повинні будуть укласти договори з лікарями

#2

Сообщение Отаман » 25 окт 2016, 20:41

[quote="Kozak Taras"]
Контактна інформація: Контактна інформація користувача Kozak Taras

З 2017 року українці повинні будуть укласти договори з лікарями
0

Ніби й хороша ідея.А як бути з селами,хоч би і в нашому селі.З ким у нас укладати угоду.?Якого лікаря вибрати?

Ответить

Вернуться в «Наше здоров'я та краса»