Страница 1 из 1

Вчені: без сексу чоловік може померти

Добавлено: 11 ноя 2016, 12:45
Kozak Taras
Изображение
Італійська преса повідомила про сенсаційне дослідження своїх вчених. В ході експерименту з 140 добровольцями вони прийшли до висновку, що в результаті тривалої відсутності сексу, чоловіки починають хворіти. По суті, представники сильної статі, які не ведуть статеве життя всього лише один місяць, відносяться до тієї ж групи ризику, що і хворі на діабет, і завзяті курці. Крім того добровільне або вимушене утримання веде до загострення хронічних захворювань у чоловіків старшого віку.

У першій частині експерименту італійських вчених взяли участь 140 добровольців-чоловіків у віці від 18 до 25 років. З них половина були абсолютно здорові, а інші страждали безпліддям.

Суть досвіду проста: молодим людям потрібно було протягом місяця утримуватися від сексу. Потім лікарі провели обстеження і з'ясували, що майже у половини піддослідних стали з'являтися ознаки підвищеного ризику захворювань серцево-судинної системи. На думку кардіологів, схожий стан здоров'я, часто спостерігається у курців зі стажем понад 3 роки.

У другій частині експерименту вчені попросили на той же час припинити статеве життя чоловіків старших 45 років. У 53% досліджуваних на момент експерименту були проблеми з потенцією, а у 61% - проблеми в роботі серцево-судинної системи. Медичне обстеження після закінчення досвіду показало, що захворювання загострилися майже у всіх випробовуваних.

Сексопатолог Дмитро Голованов прокоментував результати дослідження:

"Як правило люди, які мають проблеми з потенцією в молодому або середньому віці, страждають і іншими захворюваннями. В першу чергу, це серцево-судинна сфера, а потім різні мозкові і гормональні порушення. Вченими вже давно доведено, що секс - це природна потреба будь-якого живого створіння, в якійсь мірі він може вважатися навіть своєрідними ліками, без відсутності якого у людини може початися низка незворотних наслідків для здоров'я. Саме для здоров'я чоловіка відсутність сексу найчастіше призводить до простатиту, імпотенції, неконтрольованої агресії, неврозів, гормональним проблем і серцево-судинних захворювань, особливо інфарктів. Моя практика показує, що чоловіки, які навіть в похилому віці після 65-70 років ведуть регулярне статеве життя, менше страждають різними захворюваннями, набагато більш активні і виглядають набагато молодшими за своїх однолітків".

Вчені: без сексу чоловік може померти

Добавлено: 11 ноя 2016, 17:25
Олег Бойко
Отожбо.... На цьому економити не можна.... А то гультіпай.... Треба берегти здоров"я по максимуму ! *))