Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Названо точний вік старіння людського організму

Тут все щодо здоров'я, та косметики

Модератор: TANECHKA

Ответить
Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Названо точний вік старіння людського організму

#1

Сообщение Kozak Taras » 04 фев 2017, 20:19

Изображение

Американські вчені провели велику кількість досліджень, які дозволили їм зробити наукове відкриття. Дослідники з'ясували, в якому віці людський організм починає старіти, передає Joinfo.ua з посиланням на «Федеральне агентство новин».
Фахівці прийшли до висновку, що старість настає після того, як людині виповнюється 39 років. Саме ця відмітка в нашому житті, як вважають вчені, є знаковою, оскільки далі в людському організмі починаються незворотні зміни.
Дослідники з США розповіли, що після того, як людина досягає цього віку, у неї починають притуплятися розумові здібності, а також з'являються проблеми з еластичністю м'язів і міцністю кісток.

 
Варто також відзначити, що цей термін трохи відстрочує пік людського здоров'я і життєвої сили, оскільки спочатку перехідним кордоном вважався вік відразу після 30 років.
Відзначимо, що за класифікацією Всесвітньої організації здоров'я, молодим людина вважається до 44 років, а старість настає тільки після 75-ти років.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3103
Зарегистрирован: 20 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1342
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4686 раз
Поблагодарили: 3772 раза

Названо точний вік старіння людського організму

#2

Сообщение Олег Петрович » 04 фев 2017, 20:38

Брешуть буржуї! в кожної людини процес старіння індивідуальний, хто як зберігся фізично і психологічно. Я он тільки в 44 роки почав набиратись розуму та розвивати бурну громадську діяльність... :) тепер зупинитись ніяк не можу... :xaxa:

Ответить

Вернуться в «Наше здоров'я та краса»