Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Тепер дифтерія!

Тут все щодо здоров'я, та косметики

Модератор: TANECHKA

Ответить
Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Тепер дифтерія!

#1

Сообщение Kozak Taras » 24 янв 2018, 15:00

Изображение

Українці мають бути готовими окрім кору і до спалаху дифтерії. Він може бути набагато масштабнішим та страшнішим за той, який Україна вже пережила у 90-х роках, коли на дифтерію захворіло близько 20 тисяч людей, з яких 696 померло.

Рівень вакцинації українців сьогодні найнижчий у Європі і один з найнижчих за всю історію нашої країни. Від дифтерії вакциновано лише близько 47,5% дітей і набагато менше дорослих, і така картина недовакцинації спостерігається вже протягом кількох років.

Недостатня в останні роки просвітницька робота з боку МОЗ та МОН та постійні перебої з постачання вакцин та сироваток призвели до того, що колективний iмунiтет до дифтерiї знизився до критичного рiвня, а тому спалах цієї небезпечної хвороби – неминучий, і це справа дуже короткого часу.

Я неодноразово попереджала чиновників, що їхня бездіяльність призведе до трагічних наслідків. На жаль, мої прогнози щодо кору справдилися. І дуже не хотілося б, щоб так само відбулося і з дифтерією.

Адже дифтерія не тільки спричиняє такі важкі ускладнення, як неврити, нефроз, інфекційно-токсичний шок, міокардити, але й часто призводить до смерті.

Врятувати хворого можна лише вчасним введенням спеціальної сироватки. На жаль, разом з низьким рівнем вакцинації в Україні сироватки майже повністю відсутні за винятком кількох сотень доз, отриманих в якості гуманітарної допомоги. За такої ситуації смертність від дифтерії може сягати 50%.

Як розпізнати дифтерію? Треба бити на сполох, якщо у вас:

1. Різке підвищення температури

2. Загальна слабкість, підвищена сонливість

3. Підвищене серцебиття

4. Головний біль, запаморочення

5. Знижений апетит, нудота, блювота

6. Блідість шкіри

7. Біль у горлі, особливо при ковтанні

8. Почервоніння та набряк горла

9. Збільшення шийних лімфовузлів, набряк шиї

10. Збільшення зівного язичку, дужок, мигдалин, поява на них плівки сіро-білого кольору

Всі ці симптоми разом – є ознакою, що дифтерійна паличка почала виділяти токсин, який руйнує клітини організму. Інкубаційний період хвороби – від 2 до 10 днів, отже перші симптоми хвороби, яка передається повітряно-крапельним шляхом, з'являться після контакту з хворим вже дуже скоро.

Розраховувати, що завтра сироватки проти дифтерії з'являться в Україні та вас зможуть врятувати – не варто. Досвід останніх двох років свідчить, що державні закупівлі медикаментів практично паралізовані, а МОЗ не спроможний впоратися з проблемою.

Тому єдина можливість убезпечити себе від вкрай небезпечної хвороби – це зробити вакцинацію собі та своїм близьким та повторювати її кожні 10 років.

Так ви не тільки захистите самих себе, але й зможете запобігти поширенню хвороби в масштабах цілої країні.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4574
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 877
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 8369 раз
Поблагодарили: 3556 раз

Тепер дифтерія!

#2

Сообщение TANECHKA » 24 янв 2018, 17:54

Я буду вакцинуватись. У мене була прививка,але вже термін вийшов. Тоді,до речі,без прививки не допускали до роботи ( правда,це була Москва і область)

Аватара пользователя
Lyudmilka
Чотовий
Чотовий
Сообщения: 61
Зарегистрирован: 30 ноя 2016
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 46 раз

Тепер дифтерія!

#3

Сообщение Lyudmilka » 24 янв 2018, 20:22

TANECHKA писал(а):
24 янв 2018, 17:54
Я буду вакцинуватись. У мене була прививка,але вже термін вийшов. Тоді,до речі,без прививки не допускали до роботи ( правда,це була Москва і область)
[
А в нас в селі є вакцина?

Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4574
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 877
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 8369 раз
Поблагодарили: 3556 раз

Тепер дифтерія!

#4

Сообщение TANECHKA » 25 янв 2018, 09:22

Приходьте в лікарню і настоюйте на вакцинації,щоб Оля Репало її привезла,вона безкоштовна і є в районі.

Аватара пользователя
Lyudmilka
Чотовий
Чотовий
Сообщения: 61
Зарегистрирован: 30 ноя 2016
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 46 раз

Тепер дифтерія!

#5

Сообщение Lyudmilka » 25 янв 2018, 11:37

TANECHKA писал(а):
25 янв 2018, 09:22
Приходьте в лікарню і настоюйте на вакцинації,щоб Оля Репало її привезла,вона безкоштовна і є в районі.
Ми робили цю прививку. Я питала в медсестри, де ми робили прививки)) ми всі зробили, але ж вони йдуть за однією назвою від декількох вірусів. Це, мабуть, АКДС. Сюди входить дифтирія, коклюш і столбняк

Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4574
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 877
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 8369 раз
Поблагодарили: 3556 раз

Тепер дифтерія!

#6

Сообщение TANECHKA » 25 янв 2018, 14:47

Все правильно. Чисто від дифтерії вакцини немає.

Аватара пользователя
Ksenia
Полковник
Полковник
Сообщения: 1061
Зарегистрирован: 04 июн 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 480
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 967 раз
Поблагодарили: 1249 раз

Тепер дифтерія!

#7

Сообщение Ksenia » 07 мар 2018, 20:25

Кажуть безкоштовні АКДС тяжко переносяться немовлятами. У кого який досвід? Записалися в аптеці на чергу на бельгійську вакцину, але ніхто не знає коли вона з`явиться :unknown: . І багато хто каже немає гарантії, що ця вакцина не викличе тяжких реакцій :?:

Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4574
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 877
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 8369 раз
Поблагодарили: 3556 раз

Тепер дифтерія!

#8

Сообщение TANECHKA » 07 мар 2018, 22:51

Ми робили платну прививку Гексаксім ( шестикомпонентну),зараз її ніде немає,тому повторну робили тетраксім,а решту будемо колоти окремо. Потрібно радитись з лікарем. Але про індійську вакцину більше негативних відгуків,ніж хороших.
:PS: Але це не до теми про дифтерію. Я пишу про прививки для немовлят,дорослі переносять і індійську непогано

Відправлено через 5 хвилин 12 секунд:
Ну і ще про вакцинацію. Ну що це за країна,де ти мусиш за хорошу вакцину без побічних ефектів викладати такі гроші? Одна прививка для немовляти коштує 1600 грн.!!! Їх потрібно зробити три до року. Ну це дуже дорого! Багато мамочок роблять індійську,бо попросту не мають грошей на платну. Хіба їм хочеться дивитись як страждає дитинча після тієї прививки? Просто немає слів :evil:

Аватара пользователя
Ksenia
Полковник
Полковник
Сообщения: 1061
Зарегистрирован: 04 июн 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 480
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 967 раз
Поблагодарили: 1249 раз

Тепер дифтерія!

#9

Сообщение Ksenia » 08 мар 2018, 10:36

Мало того, що дорого, то ще й немає в наявності. А тоді лають, що не дотримуєшся графіку щеплень :fuk:

Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4574
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 877
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 8369 раз
Поблагодарили: 3556 раз

Тепер дифтерія!

#10

Сообщение TANECHKA » 08 мар 2018, 14:29

А все через те,що у нас наскрізь корумпована система. Закупили якоїсь дешевої вакцини,користуйтеся українці,може швидше загнетеся :fuk:
Багато хороших ліків не сертифікують в Україні,бо дорого,та й аптеки накрутки чималі мають,бо всеодно люди купуватимуть,особливо дитячі препарати :(

Ответить

Вернуться в «Наше здоров'я та краса»