Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Модні тенденції, які шкідливі для вашого здоров'я

Тут все щодо здоров'я, та косметики

Модератор: TANECHKA

Ответить
Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Генеральний бунчужний
Генеральний бунчужний
Сообщения: 6780
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 221
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 603 раза
Поблагодарили: 2833 раза

Модні тенденції, які шкідливі для вашого здоров'я

#1

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 12 фев 2018, 21:43

Протягом всієї історії існування людства жінки і чоловіки були готові піти на крайні заходи, щоб добре виглядати. Іноді навіть ціною свого здоров'я.
Те ж саме прагнення до краси існує і сьогодні. Погляньте на модні тенденції, які не дуже добре для вашого здоров'я.

Засмага
Незважаючи на серйозну небезпеку для здоров'я, пов'язану із засмагою в солярії, багато люди , особливо підлітки, як і раніше сидять під лампами для засмаги в соляріях, щоб домогтися бронзового кольору шкіри.
Криті солярії і лампи для засмаги випромінюють ультрафіолетове (УФ) випромінювання, яке може пошкодити шкіру і в результаті привести до передчасного старіння шкіри , шкірним опіків, пошкоджень очей і до шкірного раку.
Майже 28 мільйонів осіб тільки в США регулярно засмагають в соляріях. З них 23 мільйона - підлітки.
Крім того, часте вплив УФ-випромінювання може призвести до психологічної залежності. У ході дослідження, проведеного в 2010 році, виявилося, що у жінок, які почали засмагати в більш молодому віці, з більшою йязицірністю розвивалося нав'язливе стан - своєрідна психологічна потреба в засмагу.

Коси і дреди
Часте носіння кос або дредів може призвести до поступової втрати волосся
Тип втрати волосся, характерний після регулярного носіння таких зачісок, називається центральною відцентрової рубцевою алопецією. Даний вид облисіння починається на маківці і може поширитися по всій волосистої частини голови.
Дослідники опитали 326 афроамериканських жінок про їх сімейної історії облисіння, а також про їхні звички, що стосуються догляду за волоссям. Потім дерматологи провели обстеження волосистої частини голови щоб з'ясувати, яка ступінь втрати волосся у цих жінок. Медики виявили, що майже у 60% жінок були первинні ознаки випадіння волосся.
Коси і дреди є модним і одним з найпоширеніших на сьогоднішній день видом зачісок. Плетіння дредів - досить дорога процедура, тому дреди можуть залишатися на голові протягом декількох тижнів або навіть місяців, щоб виправдати витрачені на них гроші. Саме таке тривале носіння зачіски і призводить до випадання волосся.

Ботокс
Ін'єкції ботокса стали рішенням для швидкого позбавлення від зморшок на особі .
Ботокс - лікарська форма ботулінічного токсину типу А - розслаблює м'язи на кілька місяців. Токсин виробляється бактерією, яка викликає ботулізм - рідкісне, але серйозне захворювання.
Незважаючи на те, що ін'єкції, як правило, безпечні, можуть виникнути побічні ефекти і ускладнення, включаючи біль і синці в місці ін'єкції, головний біль, нудоту і тимчасову слабкість м'язів.
Хоча ботокс схвалений офіційними інстанціями, як засіб для косметологічного застосування, ризик використання даного токсину поширюється і на інші ділянки тіла. Іноді ботокс викликає симптоми, схожі на симптоми ботулізму, у тому числі утруднене ковтання і дихання, і навіть смерть .
Більшість випадків розвитку перерахованих симптомів було зареєстровано в основному у дітей з ДЦП. Дітям з даним захворюванням іноді призначаються препарати ботокса для зняття м'язової спастики, і не завжди конкретний препарат схвалений установами охорони здоров'я.

Контактні лінзи, які збільшують очі
На думку багатьох експертів, круглі контактні лінзи, які візуально збільшують очі, можуть стати причиною серйозних проблем із зором.
Споживачі ризикують отримати серйозні травми очей - і навіть сліпоту - коли вони набувають контактні лінзи без призначення окуліста, або коли контактні лінзи купуються лише з метою поліпшити зовнішність.
І хоча законодавства багатьох країн забороняють вільний продаж контактних лінз без рецепта лікаря, в інтернеті лінзи доступні за ціною менше 20$.
Такі лінзи стали особливо популярні серед дівчаток - підлітків .

Креми, відбілюючі шкіру
Деякі косметичні продукти, у тому числі креми, відбілюючі шкіру, містять високу концентрацію ртуті.
Ртуть використовується в таких відбілюючих кремів, оскільки вона має властивість блокувати в шкірі виробництво пігменту меланіну.
Високий рівень ртуті можна також знайти в деяких сортах мила, лосьйонів і в омолоджуючих косметичних продуктах.
Але вплив ртуті може мати серйозні наслідки для здоров'я . Це може призвести до ушкодження нирок і нервової системи, а також вплинути на розвиток мозку у ще не народжених дітей і дітей молодшого віку.
Експерти рекомендує перевіряти етикетки всіх відбілюючих кремів або анти-вікових косметичних продуктів. Якщо ви бачите такі терміни, як «хлорид ртуті», «каломель», «ртуть», «mercury» - негайно припиніть застосування даного препарату.

Засоби для випрямлення волосся
Деякі косметичні засоби для випрямлення волосся містять різні хімічні речовини, включаючи небезпечно високий рівень формальдегіду.
Формальдегід є газом з сильним запахом, який може подразнювати слизову око і носоглотки, і при вдиханні викликати такі алергічні реакції, як астма, проблеми з диханням, шкірні висипання та свербіж.

http://diagnoz.net.ua/xvorobu/1525-modn ... rovya.html

Аватара пользователя
Дед
Ройовий
Ройовий
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 30 сен 2011
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 6
Пол: Мужской
Откуда: Гуляйполе
Благодарил (а): 36 раз
Поблагодарили: 32 раза
Контактная информация:

Модні тенденції, які шкідливі для вашого здоров'я

#2

Сообщение Дед » 13 фев 2018, 17:16

Ну і стільки людей цим займається?

Аватара пользователя
Борис
Стряпчий форуму Полковник
Стряпчий форуму  Полковник
Сообщения: 1602
Зарегистрирован: 04 янв 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 224
Пол: Мужской
Откуда: м. Звенигородка
Благодарил (а): 1763 раза
Поблагодарили: 600 раз

Модні тенденції, які шкідливі для вашого здоров'я

#3

Сообщение Борис » 13 фев 2018, 18:04

приблизно 90-95 відсотків

Ответить

Вернуться в «Наше здоров'я та краса»