Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Що ви знаєте про ВІЛ і СНІД?

Тут все щодо здоров'я, та косметики

Модератор: TANECHKA

Ответить
Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4574
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 877
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 8369 раз
Поблагодарили: 3556 раз

Що ви знаєте про ВІЛ і СНІД?

#1

Сообщение TANECHKA » 11 фев 2020, 17:50

Тему навіяло нове відео від Дудя. Я думаю,у нас в країні ситуація не краща,просто ніхто про це не говорить. Яніна Соколова зачепила тему онкології,бо вона торкнулась її самої,і закликала жінок України проходити регулярні обстеження . Тему ВІЛ не обговорюють,обходять стороною,як проказу,але вона є. Ось статистика:

За десять місяців 2019 року в Україні за даними Центру громадського здоров'я МОЗ України було зареєстровано 13 207 нових випадків ВІЛ-інфекції (з них 62 дитини до 14 років). Всього з 1987 року в Україні зареєстровано 346 454 нових випадки ВІЛ-інфекції, від СНІДу в Україні померло 50 691 людина....

Не забуваємо,що це зареєстровані випадки.
Відео повчальне,я особисто про деякі речі теж почула вперше,хоча ще у вузі це питання вивчали,викладачка була адекватна і все дохідливо пояснювала,але пройшло вже 25 років і медицина в цьому питанні таки просунулась вперед.
Кому цікаво - дивіться і давайте обговоримо


Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Що ви знаєте про ВІЛ і СНІД?

#2

Сообщение Kozak Taras » 13 фев 2020, 14:36

Проблема звичайно гостра, та новий коронавірус мабуть гостріша...
Не дай Боже почнеться його розповсюдження в нас...
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Що ви знаєте про ВІЛ і СНІД?

#3

Сообщение Kozak Taras » 16 фев 2020, 07:51

До речі, після виходу цього фільму кількість запитів у Google про покупку тесту на ВІЛ зросла на 5500%.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4574
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 877
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 8369 раз
Поблагодарили: 3556 раз

Що ви знаєте про ВІЛ і СНІД?

#4

Сообщение TANECHKA » 16 фев 2020, 20:21

Передчуваю,що статистика стрімко зросте :( . Але краще вже знати свій статус і лікуватись

Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4574
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 877
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 8369 раз
Поблагодарили: 3556 раз

Що ви знаєте про ВІЛ і СНІД?

#5

Сообщение TANECHKA » 20 фев 2020, 21:12

На жаль,в українській версії Вікіпедії немає такої статті,тому приводжу з російської версії


Фильм длительностью 1 час 48 минут был опубликован на youtube-канале журналиста 11 февраля 2020 года и сразу вышел в топ видео сервиса. Свой фильм Дудь посвятил более 1 млн живущих с ВИЧ в России. В ходе интервью автор признается, что изначально его команда хотела рассказать людям про то, как не оказаться в этой статистике. Но погрузившись в тему, они поняли, что, кроме страшных цифр, есть еще одна проблема: «Люди, живущие с ВИЧ в России, постоянно подвергаются дискриминации, их избегают, ими брезгуют». За пять дней фильм набрал 12 миллионов просмотров

Заместитель председателя комитета Госдумы по охране здоровья Федот Тумусов организовал 14 февраля просмотр фильма в здании Госдумы. Глава Счётной палаты Алексей Кудрин 16 февраля анонсировал проведение в 2020 году анализа эффективности мер по организации медицинской помощи ВИЧ-инфицированным.

После выхода фильма журналиста число Google-запросов о покупке теста на ВИЧ выросло в 56 раз. Кроме того, руководитель Федерального научно-методического центра по профилактике и борьбе со СПИДом, академик Вадим Покровский сообщил, что у россиян вырос интерес к обследованию на ВИЧ. В частности, в клиниках Санкт-Петербурга стало в два раза больше желающих анонимно провериться на ВИЧ, а в Красноярске для проверки на вирус выстроились огромные очереди.

Ответить

Вернуться в «Наше здоров'я та краса»