Співає Руслана Лоцман

Обговорюємо, розміщуємо та скачуємо музику.

Модераторы: Ksenia, TEMA

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22253
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6585 раз
Поблагодарили: 11574 раза

Співає Руслана Лоцман

Сообщение Kozak Taras » 07 янв 2020, 21:31

Хочу поділитися піснями нашої землячки, чарівної Руслани Лоцман.

Русла́на Олекса́ндрівна Ло́цман (17 липня 1988, с.Матусів, Шполянський район, Черкаська область) — співачка, Заслужена артистка України.

Життєпис
Народилася в селі Матусів, Шполянського району, Черкаської області.

У 2005 році закінчила Сигнаївську середню школу з відзнакою та вступила до Київського Національного університету культури і мистецтв.

2005—2010 рр. — здобуває вищу освіту. Отримує дипломи магістра музичного мистецтва (КНУКіМ), магістра вокальної педагогіки (НПУ імені М.Драгоманова).

2011—2013 р. навчання в аспірантурі НПУ імені М. Драгоманова, захистила кандидатську дисертацію «Методика навчання народного співу майбутніх учителів музики в процесі вокальної підготовки». З того часу працює викладачем кафедри теорії та методики постановки голосу Інституту мистецтв НПУ імені М. Драгоманова.

У 2014 р. заснувала мистецьке об'єднання «Народна Філармонія» разом з актрисою Раїсою Недашківською та композитором Іриною Кириліною.

Творча діяльність
Переможець всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів і фестивалів: «Шоу -Західний регіон», «Арт-транзит», «Барви осені», «Планета юності». Брала участь у святі європейської музики в Парижі; 20-й річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Латвією; в залі Європарламенту в Страсбурзі; в Молдові; на фестивалі «Наша спадщина» в Нью-Йорку (США), Міжнародному кінофорумі «Золотий витязь» (Хабаровськ, Росія), Міжнародному фестивалі «Подляська октава культур» (м. Бєльц, Польща), Дні українського кіно в Румунії тощо. Перемоги у Всеукраїнських та Міжнародних пісенних конкурсах та фестивалях: «Шоу -Західний регіон», «Арт-транзит» (РФ), «Барви осені», «Планета юності» (Естонія) та інші.

Громадська діяльність
2013—2014 р. — активний учасник Сцени Євромайдану.

У квітні 2014 року організовує та бере участь у Всеукраїнському благодійному турі на підтримку українських військових, вимушених переселенців з Криму та Донбасу, провівши понад 300 концертних заходів в рамках проекту «Народна філармонія».

Наукова діяльність
У 2003 році — наукова праця при Малій Академії Наук України на тему: «Збереження пісенних скарбів у селі Сигнаївка».

У 2013 р. захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «теорія та методика музичного навчання». Автор близько 30 наукових статей на тему розвитку народного співу в Україні. Вивчає фольклор різних регіонів України, зокрема диск пісень записала від старожителів-співаків на рідній Черкащині.

Компанією «Менеджмент-ХХІ» видано два навчально-методичні видання з DVD додатками записів авторських уроків Р.Лоцман з народного вокалу (серія № 19, 20, 2012 р.)

Провела більше 300 концертів для бійців на фронті.

Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3064
Зарегистрирован: 20 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4599 раз
Поблагодарили: 3741 раз

Співає Руслана Лоцман

Сообщение Олег Петрович » 08 янв 2020, 18:40

До речі її родове коріння йде також із нашого села. ЇЇ тато щоріч приїздить до нас на гробки на нашому кладовищі. На моїй вулиці живе її троюрідний дядько Лоцман Андрій Тимофійович ...

Вернуться в «Музика»