Страница 1 из 1

Скандал навколо Олега Винника та його особистого життя набирає обертів

Добавлено: 11 янв 2018, 12:35
Lyudmilka
Хоча Олег Винник і намагається тримати особисте життя в секреті, журналістам вдалося дізнатися кілька пікантних подробиць про артиста.
Нещодавно одне видання випустило матеріал, у якому йдеться, що головний серцеїд українського шоу-бізнесу вже не холостяк.
Мовляв, в Олега Винника є не просто кохана, а дружина. Ця щасливиця - бек-вокалістка артиста - 43-річна Таїсія Сватко, більш відома як Таюне.
Так, як співак не любить обговорювати своє особисте життя, то воно ще більше цікавить журналістів. Аби дізнатися пікантні подробиці про артиста, кореспонденти вирушили до рідного села Олега на Черкащину, де поспілкувалися з його односельчанами.
За словами селян, Таїсія й Олег часто навідуються на батьківщину разом. Поводять вони себе дуже просто: і картоплю вибирають, і в місцевий магазин ходять скуплятися, і з усіма вітаються.
Також у ЗМІ потрапила інформація, про нібито весілля Сватко і Винника, яке вони гуляли на два села: від нареченої гості їздили за 100 кілометрів на батьківщину Олега.
Крім того, журналісти запевняють, що у пари є син-підліток, який нині навчається в Європі.
Прес-служба артиста обурена тим, що представники ЗМІ без дозволу почали розслідувати особисте життя Олега Винника.
"Вы целенаправленно, бесцеремонно влезли в личную жизнь Артиста, оскорбили его честь и достоинство. Съемочная группа без приглашения приехала на родину музыканта. Не получив нужных им комментариев от односельчан исполнителя, решили выведать информацию у жителей соседнего населенного пункта. Стоит отметить, что в сюжете много несоответствий.
Сенсацию из бреда слепили. Но это все лирика. Опровержением лживой информации, распространенной посредством программы, защитой чести и достоинства гражданина Украины Олега Винника займутся юристы. Сложно не согласиться, что Олег Винник является самой рейтинговой персоной на телевидении Украины. Любое проявление и инфоповод с его именем вызывает огромный интерес со стороны зрителей и высокие рейтинги.
Олег Винник по телефону озвучил мне свою позицию: "Мы прекращаем сотрудничество с этим СМИ", - заявив продюсер Винника - Олександр Горбенко.

Скандал навколо Олега Винника та його особистого життя набирає обертів

Добавлено: 11 янв 2018, 12:38
Lyudmilka
Спитали в сестри, чи допомагає, брат. Вона, м'ягко сказала, що ні. Мама в лікарні. Живуть, як прості люди. Занедбана хатинка. І отримують пенсію 1000 грн. От вам і зірка. А як співає про батьків??? І зовсім, нічим не допомагає. Я розчарувалась в ньому повністю :evil:

Скандал навколо Олега Винника та його особистого життя набирає обертів

Добавлено: 11 янв 2018, 12:43
Lyudmilka
Найбажаніший співак українських жінок, гонорари якого сягають до півсотні тисяч доларів за вечір.

На всі запитання про особисте життя Олег Винник віджартовується і про своїх коханих жінок ще жодного разу не зізнався.

Однак журналісти ТСН завітали у рідне село співака - Червоний Кут, що на Черкащині, та поспілкувалися із однокласниками та рідними відомого співака.

Старша сестра Винника - Наталія розповіла, що він не допомагає їй та матері фінансово, а приїздить в гості лише один раз на рік.

Також журналісти знайшли шкільне кохання співака - Ніну, яка і не здогадувалася про почуття Олега.

Припускають, що їй, ймовірно, і могла бути присвячена його відома пісня "Ніно".

Попри всі таємниці співака - ним у селі пишаються і чекають, коли ж він дасть там концерт.

Скандал навколо Олега Винника та його особистого життя набирає обертів

Добавлено: 11 янв 2018, 20:25
Пампушка
І сьогодні по тєліку показували шо Вінник злий іхоче подать на ТСН в суд.

Скандал навколо Олега Винника та його особистого життя набирає обертів

Добавлено: 11 янв 2018, 20:33
Kozak Taras
Хто такий той Винник? Та ніхто! Може й скандал для розкрутки замутили...