Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Цікаво про Росію

Новини, цікаві події в світі

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
steve
Осавул
Осавул
Сообщения: 608
Зарегистрирован: 27 июн 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2
Пол: Мужской
Откуда: Таганрог
Благодарил (а): 115 раз
Поблагодарили: 152 раза

Цікаво про Росію

#761

Сообщение steve » 25 авг 2019, 19:40

Kozak Taras писал(а):
25 авг 2019, 18:27
Які 107 країн? Оці, Гондурас, Нікарагуа, Уругвай, Венесуела? :xaxa:

Изображение

Я не літав до Парижу, а от мої діти і внучка були вже не в одній країні, і не тільки на відпочинку, а просто на вихідні, в гості до друзів...
Грицько, а чем твой список отличается от российского? :xaxa: Странами ЕС? Ну ты ж в курсе, почему вам дали безвиз? Та то такое - сёдня дали, а завтра может всё измениться. И чем тогда пишатися будеш? ))))

Отправлено спустя 13 минут 55 секунд:
Kozak Taras писал(а):
25 авг 2019, 19:06
А те що це могли бути і грузини, ти не допускаєш?
До речі, а що робили російські літаки в повітряному просторі Грузії?
Та ми тут і не Грузію обговорюємо, а Україно - російську війну. Чи ти хочеш сказати, що військова агресія Росії проти України, то є помста за Чечню і Грузію?

Отправлено спустя 32 минуты 36 секунд:
Ось так вітають, та шанують своїх воїнів, що захищають рідну землю, українці! А як в Росії?
Нет, не допускаю. Знаю, что в Грузии были украинские буки вместе с расчётами. А в воздушном пространстве, спрашиваешь, что делали? Отражали агрессию Саакашвили. Ты не читал резолюцию ООН по этому поводу?
Нету никакой мести. И хватит уже об агрессии.
Не дай вам Бог узнать, что такое реальная агрессия. Даже думать об этом не хочу. Ваши "друзи" только об этом и мечтают.
А в России армию любят и гордятся не меньше вашего.
Колорад в ватнике

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Цікаво про Росію

#762

Сообщение Kozak Taras » 25 авг 2019, 20:08

steve писал(а):
25 авг 2019, 19:54
А в России армию любят и гордятся не меньше вашего.
Ага, вірю...



Бачу ти так нічого й не зрозумів за ці роки...
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
steve
Осавул
Осавул
Сообщения: 608
Зарегистрирован: 27 июн 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2
Пол: Мужской
Откуда: Таганрог
Благодарил (а): 115 раз
Поблагодарили: 152 раза

Цікаво про Росію

#763

Сообщение steve » 25 авг 2019, 20:17

Это да. Туповат с рождения, прости. Главное чтобы в Украине всё понимали и гордились.
Колорад в ватнике

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Цікаво про Росію

#764

Сообщение Kozak Taras » 25 авг 2019, 20:42

steve писал(а):
25 авг 2019, 20:17
Главное чтобы в Украине всё понимали и гордились.
Та не переживай ти так за Україну. Все в нас буде добре. Як ви не зрозумієте, що Україна не малоросія, не частина Московії, а незалежна країна, яка хоче йти своїм шляхом...
Краще як в цій пісні не скажеш... Все.

Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Історик форуму. Генеральний значковий
Сообщения: 3557
Зарегистрирован: 14 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 765
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 5404 раза
Поблагодарили: 3116 раз

Цікаво про Росію

#765

Сообщение Леонід Мазира » 25 авг 2019, 23:29

Тут про БУКи згадали...... Скоро суд буде..... (MH17)
Не в Донецьку рішення приймали.....
Хто може показати фото розбомбленого Луганська чи Донецька? А ми маємо відео атаки Градів на житловий район Маріуполя. А руїни Грозного бачив увесь світ.
Як би там не було - РФ як держава виступила підлим братовбивчим агресором і це не можна виправдати нічим і ніяк.....

Аватара пользователя
steve
Осавул
Осавул
Сообщения: 608
Зарегистрирован: 27 июн 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2
Пол: Мужской
Откуда: Таганрог
Благодарил (а): 115 раз
Поблагодарили: 152 раза

Цікаво про Росію

#766

Сообщение steve » 26 авг 2019, 10:26

Kozak Taras писал(а):
25 авг 2019, 20:42
steve писал(а):
25 авг 2019, 20:17
Главное чтобы в Украине всё понимали и гордились.
Та не переживай ти так за Україну. Все в нас буде добре. Як ви не зрозумієте, що Україна не малоросія, не частина Московії, а незалежна країна, яка хоче йти своїм шляхом...
Краще як в цій пісні не скажеш... Все.

Насчёт незалежной ты трохи погорячился, не? ))))
А так-то я не шибко переживаю. Убивать перестаньте друг друга и я вообще буду счастлив.

Отправлено спустя 29 минут 57 секунд:
Леонід Мазира писал(а):
25 авг 2019, 23:29
Тут про БУКи згадали...... Скоро суд буде..... (MH17)
Не в Донецьку рішення приймали.....
Хто може показати фото розбомбленого Луганська чи Донецька? А ми маємо відео атаки Градів на житловий район Маріуполя. А руїни Грозного бачив увесь світ.
Як би там не було - РФ як держава виступила підлим братовбивчим агресором і це не можна виправдати нічим і ніяк.....
А що такое, Леонид? Вятрович вам такие ролики не показывает? Увесь світ теж не бачив? Або робить вигляд, що не бачив? Ну, полюбуйтесь, если для Вас это откровение. А так-то очень удобная позиция: там звери, а тут ангелы.

ПС
Я разве где-то писал, что одобряю бомбардировки Грозного? Или Вы этот пример привели в качестве оправдания бомбардировок Луганска? Железная логика. Счастье, что вас лишили ядерного оружия. Иначе применили б не задумываясь, ссылаясь на Хиросиму и Нагасаки.
ППС
А Вы чего от суда ожидаете по МН17? Не боитесь, что правда-таки может и всплыть?
Оно ж вона как события разворачиваются - сегодня с вами нянькаются, а завтра уже могут спросить, как со взрослых. Я прекрасно помню, как через 5 мин после катастрофы Гриша взахлёб рассказывал, как Россия коварно сбила пассажирский самолёт. Прошло 5 (пять!!!) лет, а всё как-то не выходит пригвоздить ахрессора железо-бетонными фактами. Хотя предвзятость и желание отмазать реального виновника сквозит из всех щелей. Напомнить Вам, как 2001 вы всей страной дружно мычали "Це не ми!"
Так-что тут бабка надвое сказала.
Колорад в ватнике

Аватара пользователя
Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Історик форуму. Генеральний значковий
Сообщения: 3557
Зарегистрирован: 14 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 765
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 5404 раза
Поблагодарили: 3116 раз

Цікаво про Росію

#767

Сообщение Леонід Мазира » 26 авг 2019, 16:17

steve писал(а):
26 авг 2019, 10:56
А Вы чего от суда ожидаете по МН17? Не боитесь, что правда-таки может и всплыть?
Якщо буде суд, то Ви ж будете кричати, що він підкуплений і ніколи не признаєте того, що ваш царьок - злочинець. (Фюрер всегда прав!).
Я служив офіцером в ППО, хоча і давно, проте дуже добре знаю, що ті, хто давав команду на знищення літака не могли не знати, що цей борт пасажирський. І ніхто мені не доведе, що це не так.
Це була 100% провокація, от тільки рейс могли переплутать, бо в армії РФ дуже часто якісь нештатні ситуації бувають ( то авіаносець літаки скидає, то Лошарик гине, то ракета ядерна вибухає) . Згадаймо вибухи будинків (Каширське шосе і т. д.) Хіба є сумніви, що то робота Путіна для створеня прецеденту початку війни з Чечнею? А якщо є сумніви після розслідувань, за які дехто поплатився життям, то це тільки в тих, хто беззастережно вірить у Фюрера і в розп'ятих мальчиків, тобто у легковірних недалеких людей, з якими немає сенсу сперечатись. Їх можна лише пожаліти, бо рано чи пізно люди узнають правду...
Я хотів сказати, що немає руїн Луганська чи Донецька, схожих на повне зруйнування Грозного. Правда, ще був Донецький аеропорт, який захищали українські бійці і його таки вщент зруйнували російською зброєю.
Стосовно того точкового обстрілу будинку в Луганську, то такі обстріли під час війни бувають, бо вороги ховаються в різних будівлях. А Моторолу, Захарченка, Гіві - теж з літака бабахнули? А от Маріупольський житловий район під ударами Градів, які б'ють по площі, то це вже серйозно

Відправлено через 19 хвилин 24 секунди:
steve писал(а):
26 авг 2019, 10:56
Напомнить Вам, как 2001 вы всей страной дружно мычали "Це не ми!"

Косвенным признанием того, что Украина не причастна к гибели самолета АК «Сибирь» является и выступление Владимира Путина сразу же после катастрофы вечером 4 октября 2001 года
Владимир Путин заявил, что украинские силы ПВО не могли сбить во время учений российский самолет Ту-154, упавший в четверг в Черном море. "Во-первых, заранее все необходимые службы в Украине были поставлены в известность. Во-вторых, оружие, которое использовалось в это время, по тактико-техническим данным не могло достать воздушных коридоров, в которых находилось наше воздушное судно", - заявил Путин.

Возникает другой вопрос: «Почему Кучма в итоге признал то, что украинские ПВО сбили самолет?
Больше информации на портале Антикор: Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!.

То хто тут "МЫЧАЛ"?

Аватара пользователя
leles
Сотник
Сотник
Сообщения: 565
Зарегистрирован: 04 дек 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 128
Пол: Мужской
Откуда: Питер
Благодарил (а): 1794 раза
Поблагодарили: 553 раза

Цікаво про Росію

#768

Сообщение leles » 27 авг 2019, 19:24

Ця суперечка схоже не призводить до зближення позицій.

Люди тримають зброю для того, щоб вбивати. Їх можна звинуватити в тому, навіщо вони приїхали з Самари. Або вдарили по Донецьку ракетою. Але це рядові виконавці. З них попит в суді або перед Богом. Ми не уповноважені судити їх.

Але розуміти суть того, що відбувається, і всіляко боротися з причиною того, що відбувається, ми повинні. Хто як може.

Аватара пользователя
Лісник
Хорунжий
Хорунжий
Сообщения: 204
Зарегистрирован: 30 сен 2011
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 14
Пол: Мужской
Откуда: Багачівка
Благодарил (а): 107 раз
Поблагодарили: 162 раза

Цікаво про Росію

#769

Сообщение Лісник » 28 авг 2019, 07:46

steve писал(а):
23 авг 2019, 11:35
Вот сразу видно, что пишет Свободный Человек
скажи путін хуйло, чи ні

Аватара пользователя
leles
Сотник
Сотник
Сообщения: 565
Зарегистрирован: 04 дек 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 128
Пол: Мужской
Откуда: Питер
Благодарил (а): 1794 раза
Поблагодарили: 553 раза

Цікаво про Росію

#770

Сообщение leles » 28 авг 2019, 11:35

Лісник писал(а):
28 авг 2019, 07:46
скажи
Питання в точку, хоча мені дружина забороняє говорити погано про людей за очі :oops:

Ответить

Вернуться в «Світ»