Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Руській мір

Новини, цікаві події в світі

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Re: Руській мір

#21

Сообщение Kozak Taras » 19 янв 2015, 21:39

Изображение

Вони там дійсно довбануті на всю голову! :xaxa: Цікаво а на стерху верхи буде? А з хлопчиком у пупок взасос? :xaxa: :xaxa: :xaxa:
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Re: Руській мір

#22

Сообщение Kozak Taras » 27 янв 2015, 18:23

[youtube]9rHvt199fKc[/youtube]
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Gustavo Dezotti
Бунчужний
Бунчужний
Сообщения: 164
Зарегистрирован: 11 янв 2015
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 15
Пол: Мужской
Откуда: Сыктывкар
Благодарил (а): 15 раз
Поблагодарили: 21 раз

Re: Руській мір

#23

Сообщение Gustavo Dezotti » 28 янв 2015, 00:36

LELLEL1 писал(а):Нічого страшново у констатованому вами я не бачу. А чому б не попробувати щось інше. відмінне від проросійського? Більшість української економіки і зараз належить росіянам, розікрадені яником кридити вертать росії, в уряді були росіяни (куди і потікали), армію добили при янику з його російськими радниками, самим великим покупцем російського газу по самій великій ціні була Україна. Проблему такої болісної для вас геїзації україни не потрібно росіянам штучно нагнітать, ми ж із за своєї впертості будем це сприймати протилежно. У білорусії теж зараз не самі солодкі відносини з росією і в цьому не тільки вина "бацьки". Не беріть то все так до серця. Як тільки зменшиться агресивна політика росії до україни, так все і почне налагоджуватись.
Я правильно понял, если нет поправьте меня. По Вашему Украина, дабы разорвать связи с РФ, экономические и политические (даже некоторую зависимость, хотя я бы был честнее и назвал ее взаимозависимостью, хотя и не в равной степени), готова полностью лишиться независимости (она будет декларирована и соблюдаться на бумаге) и стать сателлитом США. Я все правильно понял? В этом ничего страшного по Вашему?
Я тут по приглашению Гетьмана Форума, как источник иной, не враждебной но иной точки зрения.
Миру і добра Україні!
Валентин Короленко.

Аватара пользователя
LELLEL1
Полковник
Полковник
Сообщения: 1986
Зарегистрирован: 18 янв 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 194
Пол: Мужской
Откуда: Украина
Благодарил (а): 511 раз
Поблагодарили: 473 раза

Re: Руській мір

#24

Сообщение LELLEL1 » 28 янв 2015, 14:14

Якщо Ви так свято вірите у ваше твердження, ставлячи питання категорично тільки таким чином, тоді я роблю висновок що США це Ваша страшна фобія, яка виходить з-під контролю. Боріться з фобіями і поборите. А нам що на Росію, що на США - наплювать .

Аватара пользователя
Gustavo Dezotti
Бунчужний
Бунчужний
Сообщения: 164
Зарегистрирован: 11 янв 2015
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 15
Пол: Мужской
Откуда: Сыктывкар
Благодарил (а): 15 раз
Поблагодарили: 21 раз

Re: Руській мір

#25

Сообщение Gustavo Dezotti » 28 янв 2015, 16:29

LELLEL1 писал(а):Якщо Ви так свято вірите у ваше твердження, ставлячи питання категорично тільки таким чином, тоді я роблю висновок що США це Ваша страшна фобія, яка виходить з-під контролю. Боріться з фобіями і поборите. А нам що на Росію, що на США - наплювать .
Я вроде бы к Вам лично уважительно отношусь, и ничем не обидел (если сделал это невольно простите). Но вот очень прошу, не надо переводить разговор в категорию "ни о чём". Я описал в чём конкретно выражена зависимость от США, Вы пишите что в этом нет по вашему мнению ничего страшного, когда я пытаюсь уточнить, что быть сателитом это не страшно, вы мне говорите о моей якобы фобии, это как минимум не уважительно.
Если бы вы сказали, что
а) я правильно Вас понял и потеря фактической независимости это справедливая цена для Украины, которая бы разорвала множественные и не совсем равные связи с РФ
б) или же сказали, что приведенные мною факторы не являются показателями зависимости и сателлитета, потому что...., или это необходимая временная мера, выход из нее такой то.....
в) или же у Вас нет времени и желания мне что то объяснять и вы бы просто не удостоили ответом....
А так фобия.... (вместо аргументированного оппонирования) это тогда когда нечего больше сказать? Или просто желание "послать" как акт неуважительного отношения.
Я тут по приглашению Гетьмана Форума, как источник иной, не враждебной но иной точки зрения.
Миру і добра Україні!
Валентин Короленко.

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Re: Руській мір

#26

Сообщение Kozak Taras » 28 янв 2015, 17:24

Gustavo Dezotti писал(а):готова полностью лишиться независимости
Ви розмовляєте штампами російської пропаганди.
Якщо вже на те пішло, і у всьому винні США, які нагнітають обстановку, то чому Росія їм в цьому активно допомогає? Росія на стороні США? Адже достатньо вивести свої війська з території України, припинити спонсорування терористів, закрити кордон, і все, війна закінчиться через місяць максимум...
І як поясните те що ВЕСЬ цивілізований світ засуджує дії Росії? Хто залишився в союзниках, Венесуела, та Північна Корея? Вам не здається це дивним? Ви самі добровільно стаєте ізгоями, для чого це вам? Вже ж начебто росіяни більш - менш почали жити заможно, автомобілі, подорожі, товарів з Європи море і т. д. але ви знову полізли насаджувати "рускій мір" і в результаті знову настає жопа! Чи вартий того "ЗатоКрымнаш"?
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Gustavo Dezotti
Бунчужний
Бунчужний
Сообщения: 164
Зарегистрирован: 11 янв 2015
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 15
Пол: Мужской
Откуда: Сыктывкар
Благодарил (а): 15 раз
Поблагодарили: 21 раз

Re: Руській мір

#27

Сообщение Gustavo Dezotti » 28 янв 2015, 19:17

Kozak Taras писал(а): Ви розмовляєте штампами російської пропаганди.
Вы опровергните это аргументировано. Что я не прав в том то и том то. А так что то не нравиться списать на пропаганду. В брехню российских СМИ ясам не верю, и уже с 2008 года у меня нет телевизора.
Kozak Taras писал(а):
Якщо вже на те пішло, і у всьому винні США, які нагнітають обстановку, то чому Росія їм в цьому активно допомогає? Росія на стороні США? Адже достатньо вивести свої війська з території України, припинити спонсорування терористів, закрити кордон, і все, війна закінчиться через місяць максимум...
І як поясните те що ВЕСЬ цивілізований світ засуджує дії Росії? Хто залишився в союзниках, Венесуела, та Північна Корея? Вам не здається це дивним? Ви самі добровільно стаєте ізгоями, для чого це вам? Вже ж начебто росіяни більш - менш почали жити заможно, автомобілі, подорожі, товарів з Європи море і т. д. але ви знову полізли насаджувати "рускій мір" і в результаті знову настає жопа! Чи вартий того "ЗатоКрымнаш"?
Россия ввязалась в игру США, и вынуждена идти в этом направлении. Я не знаю как правильно. Ваша идея полностью признание поражения, и преклонение перед штатами. Да и главное, есть доказательство присутствия российских войск? Нигде и никто их не привел, огромнейшие потери только в сухих цифрах. Все остальное да. Можно так. Хотя тут мое мнение может расходиться с обще принятой картиной.... продолжать не буду, потому что..... не уверен что меня хотят тут слушать.

И еще раз поясните кто же такие террористы? Вы везде о них пишите. Просьба ознакомьтесь с понятиями терроризма и называйте вещи своими именами, а именно сепаратистов.
Я тут по приглашению Гетьмана Форума, как источник иной, не враждебной но иной точки зрения.
Миру і добра Україні!
Валентин Короленко.

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Re: Руській мір

#28

Сообщение Kozak Taras » 28 янв 2015, 19:47

Gustavo Dezotti писал(а):Россия ввязалась в игру США, и вынуждена идти в этом направлении.
Хто ж її бідну примушує? Ви справді вірите що Росія ні при чому до подій в Донбасі? Звідкіля терористи беруть зброю, пальне, боєприпаси? Чому терористи? Та тому що обстрілювати квартали міста, де немає військових, зі зброї масового ураження, зауважте, не в "ответку", це і є тероризм... А Росія є спонсором міжнародного тероризму.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3103
Зарегистрирован: 20 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1342
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4686 раз
Поблагодарили: 3772 раза

Re: Руській мір

#29

Сообщение Олег Петрович » 29 янв 2015, 18:39

однако :(

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Руській мір

#30

Сообщение Kozak Taras » 29 янв 2015, 21:16



Лукашенко про руській мір. Що це означає? А те що Росію вже списали з рахунків, нюх в бацьки є...
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Ответить

Вернуться в «Світ»