США готові перервати династію Кімів

Новини, цікаві події в світі

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 20470
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 5696 раз
Поблагодарили: 9850 раз
День рождения

США готові перервати династію Кімів

Сообщение Kozak Taras » 15 апр 2017, 20:10

«США готові завдати превентивного удару по Північній Кореї, якщо будуть впевнені, що вона збирається провести випробування ядерної зброї», - таку інформацію з посиланням на високопоставлених представників розвідки США поширив телеканал NBC News.

Сполучені Штати зібрали проти КНДР таку потужну військову міць, що вже тільки чудо може відвернути їхній удар. Війна видається неминучою, причому буквально в найближчі дні.

Війна видається невідворотною, оскільки є надсерйозна для неї причина. Зауважимо, саме причина, а не привід. Північнокорейський режим має ядерні заряди, це безсумнівний факт. Поки що режим не може їх застосувати, бо не має засобів доставки, однак він за крок до цього, про що свідчать випробувальні запуски ракет. Як повинні реагувати і США, і весь світ на цілком реальну можливість того, що вже зовсім скоро у Кім Чен Ина буде повноцінна ядерна зброя? Отож.

Крім того, висока ймовірність американського удару випливає ще й з того, що концентрація військових сил США проти КНДР (плюс рішуча риторика Дональда Трампа та інших американських високопосадовців, у тому числі генералів) настільки потужна, що виникає питання: а що з нею робити, якщо КНДР не буде наразі проводити ядерні випробування чи запуски ракет? Довго перебувати біля корейських берегів і нічого не робити авіаносна група ВМФ США не може. Треба або завдавати удару, тобто воювати, або відводити всю цю армаду туди, де їй місце у мирний час. Якщо ж відвести (у разі, якщо КНДР не проводитиме випробування ядерної зброї), то північнокорейський режим сповістить світ про свою безумовну перемогу, мовляв, проклята Америка злякалася нашої моці і відступила. Причому, пропаганда – пропагандою, але фактично так воно і буде – США злякаються. Звісно, не армії КНДР, а непрогнозованих зовнішньополітичних наслідків свого удару.

Изображение

І ще одне «крім того»: відкладення удару у відповідь на відкладення ядерних випробувань не вирішує, а лише відкладає проблему. А її треба вирішувати, бо коли у Кім Чен Ина буде ядерна зброя, готова до застосування, буде вже пізно щось робити. Тоді США і весь світ матимуть таку, м’яко кажучи, головну біль, що ой-ой-ой!

Схожа ситуація вже була, коли США трощили режим іракського диктатора Саддама Хусейна. Рішення на війну було принципово ухвалено, шукали лише привід. Знайшли його у тому, що у Хусейна нібито завелася хімічна зброя. Після розгрому режиму ніякої хімічної зброї не знайшлося, але то вже, ясна річ, нічого змінити не могло. Тому що є привід до війни, а є її причина, котра у мільйон разів важливіша за привід. Те саме й сьогодні. Якщо Трамп твердо вирішив, що зупинити ядерні амбіції можна лише військовою силою і вже підготувався до її застосування, то буде Кім Чен Ин проводити ядерне випробування найближчими днями чи не буде – вже не має жодного значення. Ще раз звернемо увагу на фразу: «Якщо США будуть впевнені, що вона збирається провести випробування ядерної зброї». Такий неконкретний привід – «впевнені» - набагато менш вагомий, ніж «знаємо, що є хімічна зброя». І справді, чого американці мають чекати ядерного вибуху? Впевнені – б’ємо! Тобто, повторимо, оцінюючи ймовірність американського удару, зважати треба виключно на наявність причини до війни, а не переконливого (для кого, до речі?) приводу.

Що чи хто може зупинити американський удар? Звісно, не міць північнокорейської армії. Безглуздо рахувати її солдат, танки, гармати і літаки. Ця армія буде знищена так само швидко, як армія Хусейна. Можуть зупинити: 1) Китай, 2) Росія. 3) Південна Корея і Японія.

Останні цього не робитимуть, хоча від війни саме вони можуть постраждати найбільше (крім КНДР, звісно). Для них загроза від ядерної КНДР переважає ризик наслідків війни. Вони не хочуть вічно жити, як на вулкані. Тому Японія і Південна Корея не заважатимуть, а допомагатимуть американцям, і вже допомагають.

Росія не хоче зміцнення США в регіоні та в світі внаслідок переможної війни. Однак протиставити росіянам нічого. Надто вже Кремлю хочеться нині помиритися зі США, а не поглиблювати конфронтацію ще й захистом найодіознішого в світі режиму, який ось-ось заволодіє ядерною зброєю. Тому Росія, звісно, закликатиме до дипломатичного урегулювання кризи, але далі слів не піде.

Китай найбільше зацікавлений у тому, щоб північнокорейський режим продовжив своє існування, але й він не готовий заради цього ставати ворогом США. Тому змушений прийняти фактичний ультиматум, висунутий Трампом китайському лідеру Сі Цзяпіню: «Допомагайте, а якщо ні, то США справляться самі». Тож Китай, звісно, стріляти ракетами по КНДР не буде, але під тиском США дещо проти неї змушений вчинити (приміром, відмова купувати вугілля).

Президент Китаю Сі Цзіньпін і президент Сполучених штатів Америки Дональд Трамп
Президент Китаю Сі Цзіньпін і президент Сполучених штатів Америки Дональд Трамп
А ще Китай, котрий, звісно, не може зовсім (як Росія) залишитися осторонь від війни, адже йдеться про регіон, який Китай явно вважає своєю «зоною особливих інтересів», схоже, готується втрутитися у цю війну особливим чином. Паралельно з першими повідомлення про відправку авіаносної групи ВМФ США до берегів КНДР з’явилися і повідомлення, що Китай підтягує 150 тисяч свого війська до кордону з КНДР. Спочатку пояснювали це тим, що готуються до неминучого напливу мільйонів біженців, коли американські ракети полетять до цілі. Однак є й інша версія: Китай готується ввести свої війська на територію КНДР.

І справді, що буде, коли американці розтрощать армію КНДР разом з усіма її центрами військового і державного управління? А почнеться в країні загальний хаос, який, логічно міркуючи, має подолати армія Південної Кореї за підтримки американських і, можливо, японських підрозділів. Зрештою, хіба не є метою Південної Кореї нарешті об’єднати країну? Чи бува не збирається Китай випередити південних корейців і під приводом подолання гуманітарної катастрофи фактично окупувати Корею Північну? Такий варіант аж ніяк не видається малоймовірниим, швидше навпаки.

Як підсумок: якщо не завтра, то післязавтра на Далекому Сході, точніше – на Корейському півострові, спалахне війна. Якщо не станеться чогось надзвичайного.

Юрій Сандул. Київ.
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 20470
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 5696 раз
Поблагодарили: 9850 раз
День рождения

США готові перервати династію Кімів

Сообщение Kozak Taras » 15 апр 2017, 20:11

Воювати це не марширувати...

Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Історик форуму. Генеральний значковий
Сообщения: 3297
Зарегистрирован: 14 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 4783 раза
Поблагодарили: 2766 раз

США готові перервати династію Кімів

Сообщение Леонід Мазира » 15 апр 2017, 22:03

Ніякого порівняння з китайцями.... Дуже стараються, але цих бідних солдатів носить із сторони в сторону - мабуть, вони дуже виснажені.

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 20470
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 5696 раз
Поблагодарили: 9850 раз
День рождения

США готові перервати династію Кімів

Сообщение Kozak Taras » 15 апр 2017, 22:18

Изображение

Многие «эксперты» уже высказались что США мол втягивается в новую корейскую войну.

Та война была действительно жесткой, так как и корейская и вьетнамская и еще десяток менее известных войн были прокси-войнами страны, которая спасает каждого рядового Райна против страны, которая веками экспортировала пушечное мясо на убой любому желающему.

Причем, что характерно, американцы всегда воевали под своим флагом, совок же тайно присылал ихтамнетов-лётчиков Ли-си-цинов, которыми потом ватники очень гордились в народных песнях.

В этом плане конфликт на Донбассе просто продолжил линию, разница только в том, что 60 лет назад ихтамнеты вполне держали половину территории государств, сейчас же им наваляли даже ВСУ на волонтерской поддержке и без летального оружия 21 века.

Вата правда и теперь очень гордится тем, что отвоевала Крым и ОРДИЛО, и возможно даже уже слагает блатные песни о Мотороле, забывая правда что потеряли при этом всю Украину.

Но вернемся к корейцам.

Северокорейская армия — в пятерке самых численных на планете, но беда в том что даже если ее укомплектовать по традиции ихтамнетами, пушечное мясо в этот раз противника не увидит до самой капитуляции.

Ибо воевать придётся технологиями середины ХХ века, с небольшим вливанием собранного из говна и палок от ихтамнетов, против технологий XXI, которые позволяют наземную операцию вообще не проводить практически до самого конца войны (Саддам и Милошевич передают приветы).

”Китай же предпочитает не вмешиваться, теперь и понятно о чем они говорили с Трампом на ранчо.

Единственное чем может парировать Ким Чен Ын — шантажом удара по Сеулу, который расположен прямо на границе, в следствии чего артиллерия КНДР может обстреливать пол города прямо со своих позиций без всякого наступления.

Это безусловно может вызвать в том числе и новый глобальный экономический кризис, и это единственное что останавливает цивилизованный мир чтоб ликвидировать эту помойку.

Тем не менее, США наконец стали понимать что время играет против них — рано или поздно КНДР сделают МБР, способную долететь до Калифорнии, а играть в лотерею никто не собирается.

Поэтому решение корейского вопроса — дело ближайших лет. Или даже месяцев. Будет интересно, я обещаю.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 20470
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 5696 раз
Поблагодарили: 9850 раз
День рождения

США готові перервати династію Кімів

Сообщение Kozak Taras » 16 апр 2017, 00:42

Леонід Мазира писал(а): Дуже стараються, але цих бідних солдатів носить із сторони в сторону
На 400 гр рису на добу не розжирешся. Там схоже тільки Ин жере від пуза... :xaxa:
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Історик форуму. Генеральний значковий
Сообщения: 3297
Зарегистрирован: 14 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 4783 раза
Поблагодарили: 2766 раз

США готові перервати династію Кімів

Сообщение Леонід Мазира » 16 апр 2017, 01:12

Кім Чен Ину відправили несподіваний подарунок до дня народження діда

Активісти звинуватили Кім Чен Ина у вбивстві брата

На честь 105-річчя з дня народження засновника Північної Кореї Кім Ір Сена (дід нинішнього глави Кім Чен Ина) південнокорейські активісти запустили гелієві кулі з агітками у напрямку КНДР.
Изображение
Про це повідомляє агентство Yonhap.
Організатори акції розкритикували нинішній режим "сусідів". Листівки запустили з міста Кімпхо. Крім цього, активісти прикріпили дві тисячі банкнот, сумою на 1,1 тис. доларів, флешки, тисячу DVD-дисків і 500 буклетів. На кожній кулі прикріплені знімки Кім Чен Ина, під якими підписано "вбивця". Таким чином, жителі Південної Кореї звинуватили його у вбивстві брата Кім Чон Нама в Малайзії.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", на параді КНДР Пхеньян похвалився балістичними ракетами, які базуються на підводних човнах.
Автор матеріалу: Рагуткина Мария

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 20470
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 5696 раз
Поблагодарили: 9850 раз
День рождения

США готові перервати династію Кімів

Сообщение Kozak Taras » 16 апр 2017, 08:37

Изображение

Северная Корея опять провела неудачный запуск ракеты. Мир 02:22, 16 апреля 2017 1959 ПРОЧЕСТЬ ПОЗЖЕ КНДР снова пыталась запустить ракету / REUTERS КНДР попыталась провести в воскресенье очередное испытание ракеты, но ее запуск оказался неудачным. Об этом со ссылкой на южнокорейских военных передает Reuters. Читайте также КНДР может применить химическое оружие - премьер Японии По их информации, запуск осуществлялся в районе города Синпхо. "Северная Корея пыталась провести сегодня утром запуск неопределенной ракеты в уезде Синпхо, однако попытка была неудачной", - приводит агентство Ренхап заявление объединенного комитета начальников штабов вооруженных сил Южной Кореи. Тип ракеты, которую КНДР пыталась запустить, устанавливается. Позже американские военные сообщили, что ракета взорвалась еще на старте. "Ракета взорвалась практически сразу", - заявил представитель Тихоокеанского командования ВМС США Дэйв Бенам. Как сообщал УНИАН, Северная Корея в субботу, вероятно, продемонстрировала новую межконтинентальную баллистическую ракету (МБР) во время крупномасштабного военного парада в Пхеньяне на фоне повышения военной напряженности на полуострове.

Подробности читайте на УНИАН: Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Вернуться в «Світ»