Чорний козак

Обговорюємо, розміщуємо та скачуємо фільми.

Модераторы: Ksenia, TEMA

Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Всего на руках: Заблокировано
Банк: Заблокировано
Благодарил (а): 5417 раз

Чорний козак

Сообщение Kozak Taras » 02 авг 2018, 19:02

Олександр Піддубний
53 хв. ·
Сьогодні в Україні сталася Подія. Вперше на широкий екран вийшла стрічка Чорний козак. Її особливість в тому, що вона зроблена як фільм-толока. Тобто на неї ніхто не виділяв гроші. Ніхто не піарив. Ніхто не намагався заробити славу. Просто люди зібралися і зробили класний фільм. Я це пишу не тому, що це робили мої добрі друзі і моя родина зробила в нього малесенький внесок. Просто я люблю кіно і можу оцінити стрічку критично. Чорний козак - класне кіно. З гумором. З гарною грою неакторів (!). З класнючим колоритом. І це без супербюджетів. Без перебільшення, ця стрічка - подія для українського кіно. Це прецедент і якісний прецедент. Набагато ліпше всіляких Дзідзьо-контрабасів чи Припутнів. І Чорний козак заслуговує на успіх на широкому екрані. Коротше, я в захваті!
Denis Bohush разом з Wladyslav Chabanjuk та 9 іншими особами.
27 хв. ·
ФІЛЬМ ЧОРНИЙ КОЗАК

Нарешті довгоочікувана прем’єра фільму «Чорний козак». 10 років. Дуже важливий фільм у моєму житті. Я думаю, цей фільм виник завдяки магії України. Просто хтось повинен був зробити саме такий фільм з козаками-характерниками, козаком Мамаєм, сільською магією, простим життям в українському селі, весіллям, строями, нашими забутими традиціями тощо. Саме у вигляді казки для дітей, повнометражного фільму з сучасними спецефектами він народився!
Всі учасники фільма - приймали участь в містерії створення, ніхто не знав, яка буде фінальна версія, але після прем’єрного перегляду фільму у кінотеатрі Жовтень весь зал стояв і плескав у долоні з криками «дякую» і «браво»!
Така ж ситуація була 2014 році - волонтери і добровольці зробили, те що зупинили агресивну Росію. На жаль волонтерами і добробатами війна з таким ворогом не виграється, армія і держава повинна допомагати...
У мене особисто, після участі в цьому фільмі багато що змінилося в житті, пов’язане з козаками-характерниками, виникла книга, цілий міжнародний проект по створенню національного супергероя.

Всі хто приймав участь у фільмі, особисто для мене - дуже рідні, які бачать світ як я.
Всім красно дякую і низкий уклін всім хто довів його до остаточного варіанту. Тут
складно навіть перелічити всіх. Це дуже багато людей.

PS: для тих, хто говорить, що козаків-характерників не було, вони слуги диявола, або що вони зовсім не так виглядають скажу наступне:
По-перше, це казка,
По-друге, коли росіяни побачили, що у нас відроджується козацький дух, ми замислились над створенням національного супергероя на базі козака-характерника, вони три роки тому закинули в інтернет дискусію з польськими джерелами про характерників-слуг диявола. Тому хто не розуміє на чиєму боці він знаходиться, я не винуватий)))
По-третє, у нашого українського спецназу (ССО) є пісня-гімн «тихо прийшов - тихо пішов» і там є те, що спецназ- це «нащадки старих характерників», тобто ця тема вже глибоко і символізує дух наших воїнів. Тому дякую всім, хто на стороні правди)))
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Історик форуму. Генеральний значковий
Благодарил (а): 4631 раз

Чорний козак

Сообщение Леонід Мазира » 05 авг 2018, 12:00

Це ж все з ініціативи земляка з козацького краю. Владислав Чабанюк - директор музею трипільської культури в Легедзиному, його мабуть знають наші козаки, які там бувають. ("І кому воно треба?" :) )
А де і коли ми зможемо подивитись цей фільм?

Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Благодарил (а): 5417 раз

Чорний козак

Сообщение Kozak Taras » 05 авг 2018, 17:20

Лірник писал(а): І на торентах буде, і на телебаченні.)))
І на фронт поїде.
І в Канаду, США ,Португалію, Іспанію і Австралію теж.
Всюди, де українці є.)))
Для того і знімалося.)))
Гроші нас не цікав
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Вернуться в «Кіно»