Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Высоцкий. Спасибо, что живой (2011) TS

Обговорюємо, розміщуємо та скачуємо фільми.

Модераторы: TEMA, Ksenia

Аватара пользователя
Вася
Полковник
Полковник
Сообщения: 1857
Зарегистрирован: 18 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 249
Пол: Мужской
Откуда: Киев
Благодарил (а): 327 раз
Поблагодарили: 549 раз

Высоцкий. Спасибо, что живой (2011) TS

#1

Сообщение Вася » 03 дек 2011, 12:46

Изображение

Название: Высоцкий. Спасибо, что живой
Год выхода: 2011
Жанр: драма, биография
Режиссер: Петр Буслов
В ролях: Оксана Акиньшина, Сергей Безруков, Андрей Смоляков, Иван Ургант, Максим Леонидов, Андрей Панин, Владимир Ильин, Дмитрий Астрахан, Анна Ардова, Владимир Меньшов

О фильме:
Действие фильма разворачивается в 1979 году, когда на одном из концертов Высоцкому становится плохо с сердцем. Он переживает клиническую смерть.

Выпущено: Россия, Дирекция Кино
Продолжительность: 02:07:51
Озвучивание: Оригинал

Файл
Формат: AVI (XviD)
Качество: TS
Видео: 720х336, 1395 кб/с
Аудио: MP3, 2 ch, 128 кб/с

Изображение

Изображение

Изображение

Скрытое содержимое
Чтобы прочитать содержимое, вы должны быть зарегистрированным пользователем и иметь написанных сообщений минимум: 2

Аватара пользователя
TEMA
Осавул
Осавул
Сообщения: 768
Зарегистрирован: 23 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 208
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 107 раз
Поблагодарили: 314 раз

Re: Высоцкий. Спасибо, что живой (2011) TS

#2

Сообщение TEMA » 03 дек 2011, 14:11

в таком качесве это :o убийственно смотреть, будем ждать лицензии!!!!!!!!!!! :OO:

Аватара пользователя
Kazbich
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3430
Зарегистрирован: 01 июн 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 425
Пол: Мужской
Откуда: Новошахтинск
Благодарил (а): 1843 раза
Поблагодарили: 1985 раз

Re: Высоцкий. Спасибо, что живой (2011) TS

#3

Сообщение Kazbich » 03 дек 2011, 14:23

TEMA писал(а):в таком качесве это :o убийственно смотреть, будем ждать лицензии!!!!!!!!!!! :OO:
А я пойду в кино! :)
Peace sells... But who's buying?

Аватара пользователя
Вася
Полковник
Полковник
Сообщения: 1857
Зарегистрирован: 18 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 249
Пол: Мужской
Откуда: Киев
Благодарил (а): 327 раз
Поблагодарили: 549 раз

Re: Высоцкий. Спасибо, что живой (2011) TS

#4

Сообщение Вася » 03 дек 2011, 16:19

TEMA писал(а):в таком качесве это :o убийственно смотреть, будем ждать лицензии!!!!!!!!!!! :OO:
Согласен, но очень уж хотелось посмотреть фильм. И случилось то чего я и боялся, всегда если очень много говорят и хвалят фильм еще до выхода на экраны, он оказывается не такой уж и шедевральный. Я люблю творчество В. С. Высоцкого, и мне больно было смотреть на "пластмассового" Высоцкого, а именно так он выглядит в фильме. Да и складывается впечатление что там главный герой не Высоцкий а полковник КГБ... По моему лучше еще раз посмотреть "Место встречи...", там хоть настоящий, живой Высоцкий, каким мы его помним, или послушать его песни... Имхо... Прошу сильно не пинать, но мне фильм не понравился, и посмотреть его еще раз желания не возникает...

Аватара пользователя
Kazbich
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3430
Зарегистрирован: 01 июн 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 425
Пол: Мужской
Откуда: Новошахтинск
Благодарил (а): 1843 раза
Поблагодарили: 1985 раз

Re: Высоцкий. Спасибо, что живой (2011) TS

#5

Сообщение Kazbich » 03 дек 2011, 16:42

Вася
Фильма ещё не видел, но предполагаю, что моё мнение во многом может совпасть с Вашим... :( В трейлере Высоцкий мне тоже показался "искусственным". Не получилось у них с этим супергримом добиться полного сходства, имхо.
Peace sells... But who's buying?

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Re: Высоцкий. Спасибо, что живой (2011) TS

#6

Сообщение Kozak Taras » 03 дек 2011, 22:42

Переглянув і я цей фільм, не втримався, не дочекався кращої якості. Що можу сказати, Висоцький в фільмі дійсно якийсь штучний, грає його Безруков, це точно. Озвучує син Нікіта. От аби він і зіграв був батька, то було б чудово, а так... 3 з 10, ось така моя оцінка...
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3103
Зарегистрирован: 20 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1342
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4686 раз
Поблагодарили: 3772 раза

Re: Высоцкий. Спасибо, что живой (2011) TS

#7

Сообщение Олег Петрович » 08 дек 2011, 19:38

Не дочекався і я кращого зображення фільму,купив піратський диск у Звенигородці. :pardon: Якби я зустрів того "пірата",який передирав фільм у кінотеатрі,то запхав би йому той диск в одне нескромне місце по саме годі. :evil: Скільки клявся не купувати ніяких дисків на вулиці, :fool: а тут невитримав і ще раз пожалкував :cry: Якість жахлива а гроші забрали. :(
Що ж по фільму то можу сказати одне: що найкраще зіграти Висоцького зміг би тільки сам Володимир Семенович. І хто б його зараз не грав всеодно буде не так. Можна знайти зовні подібного артиста ,накласти купу гриму,відтворити з допомогою компа голос, але характер самого героя,його міміка та індивідуальні риси не підробиш,тому що вони як відбитки пальців -у кожного окремі і підробці не піддаються. От тому й у фільмі треба зосереджуватись не на самому Висоцькому а на сюжеті - що хотіли нам розповісти автори фільму,які намагалися правдиво передати події тих літ і показати особисте життя поета з усіма позитивними та негативними сторонами. А картина доволі цікава :good: ,тільки дивитись її потрібно в кінотеатрі,при хорошій якості відео та звуку!
Пройде ще літ з 30,знімуть ще декілька різних фільмів про Висоцького з різними акторами,отоді будемо зрівнювати та критикувати,який артист краще зіграв.А зараз спасибі і цим героям-першовідкривачам,які не побоялися взятися за таку важку тему.. :Bravo:

Аватара пользователя
Ksenia
Полковник
Полковник
Сообщения: 1061
Зарегистрирован: 04 июн 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 480
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 967 раз
Поблагодарили: 1249 раз

Re: Высоцкий. Спасибо, что живой (2011) TS

#8

Сообщение Ksenia » 09 дек 2011, 18:34

За стартовий тиждень фільм "Висоцький. Дякую, що живий" зібрав в українському прокаті 1,5 мільйона дол.
За інформацією сайту kino-teatr.ua, фільм посів перше місце в топ-10 картин українського прокату за відповідний період.

Аватара пользователя
TEMA
Осавул
Осавул
Сообщения: 768
Зарегистрирован: 23 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 208
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 107 раз
Поблагодарили: 314 раз

Re: Высоцкий. Спасибо, что живой (2011) TS

#9

Сообщение TEMA » 09 дек 2011, 19:05

Олег Петрович писал(а):Не дочекався і я кращого зображення фільму,купив піратський диск у Звенигородці. :pardon: Якби я зустрів того "пірата",який передирав фільм у кінотеатрі,то запхав би йому той диск в одне нескромне місце по саме годі. :evil: :
а я говорив, дочекайтеся ліцензії або йдіть в кінотеатр. незнаю кума дивилася в кінотеатрі говорила сподобався :)
Ksenia писал(а):За інформацією сайту kino-teatr.ua, фільм посів перше місце в топ-10 картин українського прокату за відповідний період.
перше місце посідають всі більш менш нормальні фільми за перший тиждень прокату, якщо тільки їх не вийшло разом парочку хороших :D тижня через 3-4 побачимо який буде рейтинг.

Аватара пользователя
Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3103
Зарегистрирован: 20 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1342
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4686 раз
Поблагодарили: 3772 раза

Re: Высоцкий. Спасибо, что живой (2011) TS

#10

Сообщение Олег Петрович » 09 дек 2011, 19:37

TEMA писал(а):
а я говорив, дочекайтеся ліцензії або йдіть в кінотеатр. незнаю кума дивилася в кінотеатрі говорила сподобався :)
Так де ж на нашому "хуторі" ті кінотеатри,хіба що в Черкаси їхати? :unknown: Звісно дочекаюсь ліцензійного фільму і обов"язково перегляну ще раз. :)

Ответить

Вернуться в «Кіно»