Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Белая гвардия

Обговорюємо, розміщуємо та скачуємо фільми.

Модераторы: TEMA, Ksenia

Ответить
Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Белая гвардия

#1

Сообщение Kozak Taras » 15 мар 2012, 22:36

Подивився я сьогодні "Белую гвардию", що хочеться сказати, фільм не сподобався. Та і з Булгакова, мені здається, там мало що залишилося... більше схоже на пропагандистський фільм, ціль якого протиставити росіян українцям.

Скрытое содержимое
Вы должны быть зарегистрированным пользователем, чтобы прочитать это содержимое.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3103
Зарегистрирован: 20 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1342
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4686 раз
Поблагодарили: 3772 раза

Re: Белая гвардия

#2

Сообщение Олег Петрович » 16 мар 2012, 17:00

Так,показали російських офіцерів благородними,а українські петлюрівці просто огидна банда найманців. :evil: Це нагадує радянські фільми про "справжніх безневинних більшовичків",сидіти б їм усе життя на палях... :twisted:

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Re: Белая гвардия

#3

Сообщение Kozak Taras » 16 мар 2012, 19:12

Олег Петрович писал(а):українські петлюрівці просто огидна банда найманців
яка стріляє по фонарях, а потім дивується чому так темно... зарубали жида просто так, а він же не просто жид, а постачальник армійський, але в фільмі про це "забули" сказати. А чого вартий акцент на словах - "Какая страшная страна Украина", Булгаков не був прихильником української державності, але в своїх творах він відносився до України таки більш толерентно...
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Історик форуму. Генеральний значковий
Сообщения: 3557
Зарегистрирован: 14 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 765
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 5404 раза
Поблагодарили: 3116 раз

Re: Белая гвардия

#4

Сообщение Леонід Мазира » 16 мар 2012, 19:52

Я згоден - це паскудне низькопробне пропагадистське кіно шовіністичного типу. Недостойне великої держави. Я не зміг більше 2-х серій подивитись. Але подібних фільмів, де принижуються сусідні народи останнім часом, на жаль, багатенько. Якось я подивився фінський фільм "В тилу ворога", де ворогом якраз ми і були - це правдивий фільм, з яким не можна не згодитись. Виходить - фіни вже близькі до громадянського суспільства. А польський фільм "Огнем і мечем" теж про нас, як ворогів, але хоч і зціпивши зуби, бачиш там і гірку правду про наш народ, і героїчну. Я вже на російському форумі про кіно (до речі, більшість культурних росіян таки дали достойну оцінку цьому фільму, деякі навіть чекають вибуху гніву українців) пояснював, що армія УНР ("Петлюрівці") була сформовані із солдатів 1 світової і її командирами були бойові офіцери російської армії, а також бойові офіцери австро-угорської з тими ж цінностями і благородствами, що і білогвардійці. Тільки вони були за Україну. Той же Гетьман був царським генералом, який відзначився у війні, він теж одержав повний цикл благородного дворянського виховання і , до речі, за кілька місяців своєї влади встиг створити Академію наук України і її головою призначив Вернадського, а також не мав звички розстрілювати противників.
А про білогвардійців мені відомо, що вони були єдиною силою часів Громадянської війни, хто розстрілював жителів Козацького, в тому числі мого родича Тараса Мазиру. Також я читав, що саме денікінці вбили неподалік , у Млієві, знаменитого помолога Семиренка.
Але я подивився також російський серіал " 9 жизней Нестора Махно" (12 серій) і він мені здався цікавим і на диво правдивим, хоча не обійшлось без білих та пушистих царських офіцерів. Зате там показані трагічні сторінки української історії, близькі до історичної правди і я не побачив там приниження людей різних національностей. Так що російських кіношників я б не ставив усіх поряд, але дуже гірко, що братній народ начиняють зневагою до людей, які хочуть бути самими собою....

Ответить

Вернуться в «Кіно»