Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Вибір імені дитини

Вагітність і пологи, здоров'я дітей, виховання і інші питання.

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
Суонг
Полковник
Полковник
Сообщения: 1322
Зарегистрирован: 06 ноя 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 322
Пол: Женский
Откуда: Черкаси
Благодарил (а): 479 раз
Поблагодарили: 539 раз

Вибір імені дитини

#1

Сообщение Суонг » 08 ноя 2009, 17:55

Як ви вибирали ім'я дитині?
Ми довго думали, спочатку вирішили назвати, коли народиться,потім не могли підібрати, кінець кінцем зареєстрували через 29 днів після народження

Аватара пользователя
angel
Ангел форуму Полковник
Ангел форуму Полковник
Сообщения: 1198
Зарегистрирован: 21 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 491
Пол: Женский
Откуда: Київ
Благодарил (а): 862 раза
Поблагодарили: 845 раз
Контактная информация:

Re: Вибір імені дитини

#2

Сообщение angel » 08 ноя 2009, 21:47

Ми також доньку зареєстрували через 18 днів, я казала що саме тому вона казала багато слів, а довго не казала як її звати.
За багато років до її народження я знала, що якщо в мене буде дівчинка її назву Антоніна, а хлопчика Володимир, але так історично склалось, що чоловік категорично не признав ім'я Антоніна, хотів назвати Валєрія, ну тут вже я не дала назвати її назвати чоловічим ім'ям. Десь на сьомому місяці вагітності я написала на 3-х листочках імена Тоня, Лєра і добавила нейтральне ім'я Марина, сама витягла Марину, потім вечором попросила чоловіка витягнути - він також витягнув Марину, тоді ми вирішили, що у нас буде Марина. Вже після пологів я підправляла всим СМС, що родилась Марина, в такий то час, вага, зріст.
Приїхала додому дивлюсь на неї - ну не Марина вона, почала називати її Кнопочка, чоловік признався що не хоче її записувати таким ім'ям і вирішили знову вибирати... я прочитала книгу імен і дала новий список десь з 5-ти імен, на останнє місце пішло ім'я Інна і саме його вибрав чоловік так і записали. На сьогодні я бачу, що це саме те ім'я, що підходить моїй дитині :roll:
Изображение

Аватара пользователя
Суонг
Полковник
Полковник
Сообщения: 1322
Зарегистрирован: 06 ноя 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 322
Пол: Женский
Откуда: Черкаси
Благодарил (а): 479 раз
Поблагодарили: 539 раз

Re: Вибір імені дитини

#3

Сообщение Суонг » 09 ноя 2009, 21:30

Або дитина відповідає імені :wink: .
Ми теж дивилися книгу імен, поки що, (не так багато часу спостерігаємо) дитина така, як і хотілось.

Аватара пользователя
mypogliad
Бунчужний
Бунчужний
Сообщения: 106
Зарегистрирован: 29 сен 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 83
Пол: Мужской
Откуда: Стрий
Благодарил (а): 233 раза
Поблагодарили: 76 раз

Re: Вибір імені дитини

#4

Сообщение mypogliad » 30 мар 2010, 19:02

Ще з сивої давнини відомо, що імена відіграють важливу роль в житті людини. Тому не будьте легковажними при виборі імені своїм дітям.
Зараз є багато доступної літератури, з якої можна довідатись про дослівний переклад, історію, та основні відмінності того чи іншого імені.
Окремо хочу поговорити про обряд хрещення. При хрещенні, церква нарікає новонародженого (християнина) церковним іменем, про що робиться
відповідний запис. Церковне імя можуть вибирати батьки, а після, погодити з церковним урядом. Якщо пропозицій від батьків немає, то церква нарікає
новонародженого (ену) одним з імен святих, згідно з церковним календарем, від дня народження до найближчих днів вперед за календарем.
Кажуть, що не добре називати дитину іменем того святого, свято якого святкувалося ще до народження дитини.
А, ще кажуть, що після хрещення, душа отримує окрім Ангела-Хоронителя, ще ласку і опіку того святого, чиє імя носить.
На жаль, ми часто хочемо давати нашим дітям новомодні імена. Хоча тоді дитині дають два імені, наприклад, Зоряна-Марія, Вячеслав-Степан, і т.п.
Wind 7-64 Intel(R) Core(TM) i7 CPU 960 3.20GHz ОЗУ 6,00 ГБ ATI Radeon HD 5750 Apple Cinema HD 23

Аватара пользователя
angel
Ангел форуму Полковник
Ангел форуму Полковник
Сообщения: 1198
Зарегистрирован: 21 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 491
Пол: Женский
Откуда: Київ
Благодарил (а): 862 раза
Поблагодарили: 845 раз
Контактная информация:

Re: Вибір імені дитини

#5

Сообщение angel » 30 мар 2010, 23:47

дійсно ім'я зареєстроване офіційного може відрідрізнятися від церковного імені і, кажуть що це навіть добре, тому що ім'я яке дали при хрещенні знають лише хрещені батьки та батьки, тому дитя більш захищене
найефективніша та найкраща молитва - це молитва хрещеної матері за дівчину, хрещеного батька - за хлопчика, в молитві обов'явзково використовується ім'я надане церквою
Изображение

Аватара пользователя
Кабанячий
Чотовий
Чотовий
Сообщения: 81
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 51
Пол: Мужской
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 28 раз

Re: Вибір імені дитини

#6

Сообщение Кабанячий » 11 ноя 2010, 15:53

Сейчас проблем с выбором имени наверное нету. А вот имя Леся в России в 1996 г. - это проблема. Во Владивостоке пришлось дать взятку за то что в паспорте будет Леся. В справочнике паспортного стола такого имени не было. Предлагали Елена и др.

Аватара пользователя
pumpl
Козак
Козак
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 02 окт 2012
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Женский
Откуда: Рязань
Поблагодарили: 2 раза

Re: Вибір імені дитини

#7

Сообщение pumpl » 02 окт 2012, 21:06

Обычно детей называют именами, которые очень нравятся родителям, но если как таковых предпочтений нет, то смотрят на семантику имени, т к имя считается одним из факторов, влияющих на становление характера растущего человечка. Лично мы, называя ребёночка, хотели, чтобы имя не повторялось в семье.

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Re: Вибір імені дитини

#8

Сообщение Kozak Taras » 02 окт 2012, 21:14

Почему так? Многие наоборот называют детей в честь своих родственников, бабушек, дедушек.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Коллега
Козак
Козак
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 02 янв 2015
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2
Пол: Женский
Откуда: Конотоп
Поблагодарили: 2 раза

Re: Вибір імені дитини

#9

Сообщение Коллега » 02 янв 2015, 12:14

Головне, щоб потім дитина не страждала і не мріяла змінити своє ім'я. Треба щоб ім'я гарно звучало з прізвищем і побатькові.

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 617
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1175 раз
Поблагодарили: 3073 раза
Контактная информация:

Re: Вибір імені дитини

#10

Сообщение Kozachka » 31 янв 2015, 23:01

Изображение :) :)

Ответить

Вернуться в «Наші діти»