Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Щеплення. За і проти

Вагітність і пологи, здоров'я дітей, виховання і інші питання.

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Ответить

Ви підтримуєте обов'язкове щеплення?

Повністю підтримую
2
25%
Підтримую частково
5
63%
Категорично проти
1
13%
 
Всего голосов: 8

Аватара пользователя
angel
Ангел форуму Полковник
Ангел форуму Полковник
Сообщения: 1198
Зарегистрирован: 21 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 491
Пол: Женский
Откуда: Київ
Благодарил (а): 862 раза
Поблагодарили: 845 раз
Контактная информация:

Щеплення. За і проти

#1

Сообщение angel » 14 дек 2010, 12:49

В нашей стране проводится обязательная вакцинация против таких заболеваний, как туберкулез, коклюш, дифтерия, столбняк, гепатит В, корь, краснуха, эпидемический паротит, гемофильная инфекция, полиомиелит. При желании (в случае возникновения эпидемически неблагоприятной ситуации, грозящей инфицированием большому количеству людей) ребенка можно привить против таких заболеваний, как гепатит А, грипп, ротавирусная инфекция и т.д.

Процесс активной профилактики инфекционных заболеваний прививок состоит из двух стадий – вакцинации и ревакцинации. Вакцинация сопровождается первичной выработкой защиты (иммунитета) организмом. Вакцинация может быть однократная (например, против туберкулеза) или многократная (например, против полиомиелита). Ревакцинация проводится через несколько лет после вакцинации и направлена на поддержание иммунитета, ранее созданного при помощи вакцинации.

При отсутствии противопоказаний проведение вакцинации в указанные сроки является обязательным.

Но все больше слышу от родителей, что они отказываются прививать своих деток. Только я потом не уточняла, как они будут отдавать в садик и в школу, если сделаны не все прививки.
Изображение

Аватара пользователя
angel
Ангел форуму Полковник
Ангел форуму Полковник
Сообщения: 1198
Зарегистрирован: 21 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 491
Пол: Женский
Откуда: Київ
Благодарил (а): 862 раза
Поблагодарили: 845 раз
Контактная информация:

Re: Щеплення. За і проти

#2

Сообщение angel » 14 дек 2010, 14:25

Календарь прививок
Изображение
Изображение
Изображение

Аватара пользователя
Natali
Ройовий
Ройовий
Сообщения: 33
Зарегистрирован: 19 янв 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 30
Пол: Женский
Откуда: Черкассы
Благодарил (а): 34 раза
Поблагодарили: 15 раз
Контактная информация:

Re: Щеплення. За і проти

#3

Сообщение Natali » 14 дек 2010, 16:29

у нас прививки - добровольно-принудительные. Да, мама может написать отказ, но сколько потом возникает трудностей :o когда оформляешь ребенка в садик.

Аватара пользователя
Kiska
Козак
Козак
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 17 сен 2011
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Женский
Откуда: Cherkassy
Благодарил (а): 5 раз

Re: Щеплення. За і проти

#4

Сообщение Kiska » 06 окт 2011, 23:23

На сьогодні взагалі навіть немає прививок у лікувальних закладах.Отака у нас медицина...

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 617
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1175 раз
Поблагодарили: 3073 раза
Контактная информация:

Re: Щеплення. За і проти

#5

Сообщение Kozachka » 25 окт 2015, 00:03

На Черкащині розпочався перший раунд імунізації дітей проти поліомієліту
Изображение
МОЗ України дало дозвіл на початок кампанії з вакцинації дітей проти поліомієліту. Тож в області протягом жовтня-грудня імунізуватимуть дітей. Про це «Нова Доба» дізналася в Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

Загалом в регіони направили 2,2 млн доз живої та 600 тис інактивованої протиполіомієлітної вакцини. З них черкаські лікувально-профілактичні заклади вже отримали 61,9 тис живої та 15,7 інактивованої вакцини для проведення додаткової імунізації проти поліомієліту. За планом Міністерства охорони здоров’я щодо проведення вакцинації, усі діти, які не отримали жодного щеплення проти поліомієліту, отримують перше щеплення інактивованою поліомієлітною вакциною. Потім, не менше, ніж через 2 тижні, розпочнуть щеплення живою, оральною вакциною в рамках додаткової турової імунізації.

Вакцинація в області, згідно з розробленим в Департаменті планом заходів, проходитиме в три раунди. У першому та другому раундах імунізуватимуть дітей віком від 2 місяців до 6 років. Третій раунд – розширений, на якому, відповідно до рекомендацій ВООЗ залучатимуть дітей віком від 2 місяців до 10 років. Останній раунд вакцинації проти поліомієліту має завершитися до 31 грудня.
− Імунізація дітей живою вакциною проти поліо проводитиметься в закладах охорони здоров’я та за потреби виїзними бригадами. Щеплення робитимуть лише після огляду дитини за інформованою згодою одного з батьків або іншого законного представника дитини, − зауважила заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Наталія Лакуста. – Також до закладів охорони здоров’я ми вже надіслали роз’яснення з питань додаткової імунізації населення проти поліомієліту.

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

Ответить

Вернуться в «Наші діти»