Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Нововведення ЗНО-2013

Вагітність і пологи, здоров'я дітей, виховання і інші питання.

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Ответить
Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Нововведення ЗНО-2013

#1

Сообщение Kozak Taras » 11 дек 2012, 21:19

Изображение
Зовнішнє незалежне оцінювання – це вже звична для нашої країни форма вступних випробувань. Кардинальних змін у процедурі і змісті ЗНО 2013 року не передбачається, але певні відмінності все-таки є.

Очільник Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева розповіла, скільки учасників пробного й «бойового» тестувань очікують, як змінилися тести з історії України, всесвітньої історії й фізики, а також про плани боротьби з порушниками.

30 листопада завершено реєстрацію на пробне тестування, яке відбудеться 23 і 30 березня. Бажання спробувати сили виявили 255 тисяч осіб. 4 січня розпочинається реєстрація на ЗНО, яка триватиме до 5 березня. До 19 березня до реєстраційних даних можна вносити зміни.

– Інколи буває, що людина вирішила складати тестування не з тих предметів, на які подала заявку, а з інших, – розповідає Ірина Зайцева. – Це буде можливо змінити протягом двох тижнів, однак тільки для тих, кого вже буде зареєстровано.

ЧИ СКЛАДАТИ ТЕСТИ В ШАБАТ?

Отже, основна сесія ЗНО розпочинається 3 червня тестом з хімії. Це не наймасовіший предмет, тому така практика, як вважають в УЦОЯО, себе виправдала.

– Коли 2011 року ми почали з української мови й літератури, було чимало запізнень, – каже Ірина Зайцева.

Завершиться основна сесія ЗНО 27 червня тестом зі світової літератури. До речі, цей предмет – новинка 2013 року. Тести з двох предметів – іноземна мова (8 червня) й географія (15 червня) – проводитимуться в суботу.

– Зазвичай ми намагаємося тестування на суботу не ставити, хоча директори регіональних центрів оцінювання якості освіти кажуть, що у вихідний день абітурієнтам легше діставатися до пунктів тестування, – коментує Ірина Павлівна.

Цікаво, що до центру надходять окремі звернення від абітурієнтів і батьків щодо неможливості складати тестування в суботу через… релігійні переконання.

– По-перше, в нас освіта має світський характер, – говорить Ірина Зайцева. – Але якщо людина таки дотримується переконань, то в неї є можливість зареєструватися на додаткову сесію. Релігійні переконання можуть бути для цього підставою.

ОЧІКУЄМО ПОНАД 300 ТИСЯЧ

Цього року, за прогнозами УЦОЯО, очікується 311,5 тисячі учасників ЗНО. Найвелелюдніші тестування з української мови й літератури, історії України, а також математики вже традиційно відбуватимуться у дві сесії. Оголошення результатів планують розпочати 18 червня й до 5 липня оприлюднити всі результати основної сесії, а до 16 липня –додаткової.

Абітурієнти, як і минулого року, мають право складати тести з чотирьох навчальних предметів. Коли вступник реєструватиметься, він має вказати, чи потрібний йому переклад при складанні тестування. Так, окрім тестів з іноземних мов і з української мови й літератури, всі інші можуть бути перекладені російською, румунською, польською, молдовською, угорською і кримськотатарською мовами – тими, якими учня навчали в загальноосвітньому навчальному закладі.

– Раніше абітурієнт отримував два зошити – українською й мовою
нацменшин, яку він замовив, – повідомила Ірина Зайцева. – В 2013 році ми відмовляємось від цього. Абітурієнт отримує зошит тільки тією мовою, яку він замовив.

У минулі роки були випадки, коли деякі жартівники замовляли три предмети різними мовами. А переклад тестів – дуже складна процедура, адже потрібно дотриматись усіх вимог щодо конфіденційності. Тож, за словами директора УЦОЯО, жартівники перевірятимуть знання мов не на зовнішньому незалежному оцінюванні.

НОВЕ В ЗМІСТІ

Деякі зміни торкнулись і змістової частини тестів, зокрема, з історії України, всесвітньої історії, фізики, а також іноземних мов.

– Вони не кардинальні, але ми щорічно вдосконалюємо змістову частину тестів, – розповідає Ірина Зайцева. – І цього року, наприклад, деякі зміни відбулись у тестах з історії України та всесвітньої історії. Дещо скорочено кількість завдань – із 60 до 55, але зменшено й час на їхнє виконання. Якщо раніше тест виконувався протягом 150 хвилин, то цьогоріч відводиться 135.

Зменшено й кількість завдань у тестах з фізики – з 36 до 34. Зокрема, за рахунок того, що більшу частину тестових завдань орієнтовано не на вибір однієї правильної відповіді (були нарікання викладачів ВНЗ, що таку відповідь можна вгадати).

– Щоб дистанціюватись від цього, ми даємо більше завдань у відкритій формі з короткою відповіддю, – зазначила Ірина Павлівна. – Тобто не тих, де потрібно вгадувати, а таких, де доведеться міркувати.

Поліпшили й тести з іноземної мови – вдосконалили критерії оцінювання власного висловлювання. Кількість комунікативних ситуацій, які потрібно розбирати при виконанні тесту з іноземної мови, скорочено із чотирьох до трьох. Фахівці вважають, що це підвищить якість тесту.

БОРОТЬБА З ПОРУШНИКАМИ

Триває вдосконалення форм боротьби з порушниками. В жовтні на колегії МОНмолодьспорту розглядалось питання протидії тим, хто порушує процедуру тестування або не дотримується вимог до її учасника.

– Це передусім стосується мобільних телефонів та інших пристроїв, які забороняється використовувати відповідно до порядку проведення ЗНО, – повідомила Ірина Павлівна. – Людина може прийти на тестування, маючи при собі мобільний телефон, але на час опитування вона повинна залишити його в спеціально відведеному місці й після закінчення забрати.

Металошукачі й камери – засоби, що виправдали себе цього року, вважають в УЦОЯО. Тож у 2013-му буде більше пунктів тестування, де вони застосовуватимуться. Як і цього року, наступного орієнтуватимуться на облаштування пунктів у вищих навчальних закладах.

– На нашу думку, вищий навчальний заклад має бути зацікавлений у тому, щоб набрати «якісних» абітурієнтів, – каже Ірина Зайцева. – Крім того, у ВНЗ значно більше аудиторій, які вже оснащені відеокамерами. Також там сприятливіші умови для використання металошукачів. Звичайно, ми використовуємо тільки сертифіковані пристрої. Будемо намагатися, щоб вони були на кожному пункті.

ДЛЯ ТИХ, ХТО НАВЧАВСЯ ЗА КОРДОНОМ

Минулого року особи, які навчались у школах за кордоном, мали змогу складати ЗНО лише під час додаткової сесії. У 2013-му вони можуть за бажанням брати участь в основній або додатковій сесії.

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!

Як повідомила Ірина Зайцева, в продажу з’явилися посібники з підготовки до ЗНО, які мають фальшований гриф. Їхній перелік буде найближчим часом опублікований на сайті УЦОЯО.

Дмитро ШУЛІКІН, «Освіта України» № 50 pedpresa.com
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Re: Нововведення ЗНО-2013

#2

Сообщение Kozak Taras » 11 дек 2012, 21:20

Як вам ідея обов`язкового ЗНО для вчителів?


У Івано-Франківську відбулася прес-конференція громадських діячів Прикарпаття на тему можливих варіантів покращення освітньої ситуації в Україні. Виступали голова громадської організації "Територія інтелекту" Святослав Никорович та заступник голови Дмитро Червінко.

Розуміючи всю складність і критичність проблем, що склалися і прогресували за останні 20 років, молоді лідери Прикарпаття пропонують свої варіанти вирішення проблем.

Зокрема, було запропоновано скасувати, як таку, що немає ніякого навантаження, атестацію вчителів, а взамін ввести обов’язкове проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) вчителями. Для початку, з метою економії державних коштів, можна провести ЗНО спільно зі школярами. Проте, прохідний бал для вчителя повинен складати відмінний бал для учня. Важливо також зробити результати тестування публічними.

Власне, таке нововведення, згідно із думкою виступаючих, зможе ліквідувати та унеможливити корупційну складову в атестації вчителя та дасть його рейтингову оцінку, на основі якої можна буде коригувати заробітну плату. До цього коефіцієнта пропонується додати результати здачі ЗНО його/її учнями, що дасть змогу відобразити якість роботи вчителя, а також важливим фактором є кількість дітей, які стали призерами різноманітних предметних олімпіад та науково-освітніх конкурсів.

Опитування у соціальній мережі "ВКонтакте" на тему: "Чи підтримуєте Ви проведення зовнішнього незалежного оцінювання серед вчителів?" показало, що близько 80% опитуваних вважають, що це змінить якість освіти на краще. Близько 8% не визначились щодо цього.

за матеріалами: Івано-Франківськ Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Re: Нововведення ЗНО-2013

#3

Сообщение Kozak Taras » 09 янв 2013, 21:51

Розпочато реєстрацію на ЗНО-2013

За інформацією Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, з 4 січня 2013 року розпочато реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів, що триватиме до 5 березня 2013 року.
Згідно з Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року, взяти участь у тестуванні зможуть тільки зареєстровані особи. Реєстрація учасників ЗНО здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти. Кожен учасник може зареєструватись для проходження зовнішнього незалежного оцінювання не більше ніж з чотирьох предметів.
Особи, які бажають зареєструватися, повинні скористатися програмою Українського центру оцінювання якості освіти, розміщеною на сайті Українського або Київського регіонального центрів оцінювання якості освіти. За допомогою цієї програми абітурієнт формує пакет документів, який відправляє поштою до Київського регіонального центру оцінювання якості освіти не пізніше 5 березня. За роз’ясненнями щодо реєстрації на ЗНО абітурієнти можуть звернутися до консультаційних пунктів, які працюють на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників (тел. 64-05-90), Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького (тел. 56-56-04, 094-984-66-04) та Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка (тел. 5-26-97).
Для реєстрації необхідно підготувати:
- копію паспорта або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2012 року не виповнилося шістнадцять років і які не отримали паспорт);
- копію документа про повну загальну середню освіту (для випускників 2013 року – довідку з навчального закладу за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти);
- дві ідентичні фотокартки для документів розміром 3 х 4 см;
- висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов проходження ЗНО (у разі потреби надають особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях);
- копію документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові (для осіб, у документах яких є розбіжності в особових даних);
- переклади документів державною мовою, завірені нотаріально (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
- заяву-реєстраційну картку. Сформувати її можна самостійно, скориставшись програмою створення заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2013 році (далі – Програма), розміщеною на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації. Програма доступна з 4 січня 2013 року.
На копіях документів, що надаються для реєстрації, необхідно написати Згідно з оригіналом (без лапок), поставити особистий підпис і зазначити власне прізвище, ініціали та дату засвідчення копії. Пересилку документів бажано здійснити цінним листом із описом вкладення.
Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 19 березня 2013 року.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Re: Нововведення ЗНО-2013

#4

Сообщение Kozak Taras » 16 фев 2013, 21:14

Роз’яснення Українського центру оцінювання якості освіти щодо найчастіших запитань абітурієнтів під час реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2013 року

Довідку з навчального закладу потрібно надсилати оригіналом чи копією? Чи можна відправити копію довідки з місця навчання?

Для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання необхідно подати ОРИГІНАЛ довідки з місця навчання.

Як перевірити, чи дійшли мої документи до регіонального центру і чи вони опрацьовані?

Для того, щоб пересвідчитися, що регіональний центр оцінювання якості освіти отримав Ваші реєстраційні документи, Ви можете скористатися спеціальним сервісом Укрпошти (перевірка здійснюється за штрих-кодом поштового відправлення).

Стан оброблення реєстраційних документів можна перевірити на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти за номером заяви-реєстраційної картки або штрих-кодом поштового відправлення.

Номер заяви-реєстраційної картки зазначено у контрольно-інформаційному листі, якій роздруковується разом із цією заявою.

Якщо я складу тести у цьому році, мої результати минулих років не будуть дійсними (анулюються)? І чи можу я їх вибирати під час вступу?

У разі проходження ЗНО в 2013 році результати минулих років НЕ АНУЛЮЮТЬСЯ. Абітурієнт може обрати кращий результат тестування з певного навчального предмета серед результатів ЗНО 2008-2013 років. Комбінувати результати ЗНО різних років необхідно у заяві, яку абітурієнти подаватимуть до приймальної комісії ВНЗ під час вступу.

Які предмети необхідно обов’язково скласти на ЗНО? Чи обов’язково реєструватися на українську мову і літературу? Просто цей предмет мені не потрібен, я складала його минулого року.

Обов’язкових предметів для складання зовнішнього незалежного оцінювання НЕМАЄ. Поняття «обов’язкове складання предметів під час проходження ЗНО» не існує. Абітурієнт САМОСТІЙНО вирішує та НА ВЛАСНИЙ РОЗСУД обирає перелік предметів, результати тестування з яких потрібні йому для вступу до ВНЗ.

Зважайте на те, чи влаштовують Вас результати тестування минулих років з відповідного навчального предмета. Ви зможете використовувати їх разом із результатами ЗНО 2013 року, комбінуючи під час вступу до ВНЗ.

При цьому необхідно враховувати, що вищі навчальні заклади згідно з додатком до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2013 році встановлюють перелік результатів ЗНО, які абітурієнтові необхідно подати на ту чи іншу спеціальність.

Принтер не повністю друкує найнижчий штрих-код із цифрами. Скажіть, цей штрих-код важливий?

У штрих-коді міститься інформація, необхідна для оброблення заяви-реєстраційної картки. Якщо заява містить усі необхідні штрих-коди і при цьому не відображаються лише цифри, зазначені під одним з них, заява буде опрацьована. Якщо ж один зі штрих-кодів під час роздрукування на заяві відсутній, радимо повторно створити реєстраційні документи та роздрукувати їх, скориставшись іншим принтером.

Я уже відправив документи, але тепер потрібно змінити предмети. Як можна внести зміни до переліку предметів?

Вам необхідно дочекатися кореспонденції від регіонального центру оцінювання якості освіти. Якщо Вас успішно зареєстровано і надіслано на Вашу адресу Сертифікат ЗНО 2013 року, Ви маєте іще раз заповнити заяву-реєстраційну картку (вказавши у ній новий перелік предметів), сформувати пакет реєстраційних документів, долучити отриманий Вами Сертифікат 2013 року та надіслати їх до регіонального центру оцінювання якості освіти.

Радимо Вам під час визначення переліку навчальних предметів, з яких реєструватиметесь для проходження ЗНО, враховувати вимоги додатку до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2013 році та проконсультуйтеся з працівниками приймальної комісії навчального закладу, до якого плануєте вступати.

Я закінчив школу у минулому (2011, 2010…) році. Які документи мені треба надіслати? Де мені взяти довідку з навчального закладу?

Випускники минулих років разом із заявою-реєстраційною карткою та копією паспорта надають під час реєстрації копію атестата про повну загальну середню освіту. Довідку зі школи надають лише ті особи, які завершують навчання у школі (технікумі, училищі, коледжі) у 2013 році та ще не отримали атестат про повну загальну середню освіту.

Чи потрібно мені надсилати разом із атестатом додаток до нього?

Вам необхідно надіслати лише копію атестата про повну загальну середню освіту, додаток до нього надсилати разом з реєстраційними документами не потрібно.

Потрібно вклеювати фотографії, чи достатньо просто вкласти їх до конверта? Чи треба окрім наклеєних фотокарток вкласти до конверта ще дві?

До заяви-реєстраційної картки необхідно у відведених для цього місцях наклеїти фотокартки розміром 3х4 см зразка, встановленого для оформлення документів. Додаткові фотокартки вкладати до конверта не потрібно.

Що робити у разі відмови у реєстрації? Як я дізнаюся причину відмови?

Підстави для відмови у реєстрації визначено пунктом 4.13 Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році.

У разі прийняття регламентною комісією регіонального центру оцінювання якості освіти рішення про відмову в реєстрації особі надсилається рекомендованим поштовим відправленням лист, де зазначено причину відмови. До листа додаються всі документи, надіслані особою для реєстрації, а також реєстраційна картка.

У разі відмови повторно пройдіть процедуру реєстрації, виконуючи всі вимоги до оформлення документів.

Якщо я не з’явлюся на одне з тестувань, що буде?

Не втрачайте свій шанс! Неодноразово траплялися випадки, що абітурієнти під час вступу використовували високий результат тестування з навчального предмета, на який під час реєстрації не сподівалися.

У разі прийняття рішення не брати участь в одному з тестувань Ви маєте повторно пройти процедуру реєстрації для внесення змін до переліку предметів, надіславши разом з реєстраційними документами раніше отриманий Сертифікат ЗНО 2013 року.

У випадку відмови від участі в ЗНО абітурієнт повинен надіслати до регіонального центру оцінювання якості освіти відповідну заяву.

Відсутність відмітки у Сертифікаті ЗНО про участь у тестуванні не є підставою для анулювання інших результатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Але, можливо, Ваша поведінка стане підставою для скорочення кількості навчальних предметів для складання абітурієнтами тестів наступного року, адже держава витратить на Вас кошти для забезпечення участі у ЗНО. Сподіваємося на Вашу свідому громадянську позицію!

Чи правда, що абітурієнт, який прийшов на тестування, вже отримує 100 балів? Чому така несправедливість: 100 балів + 56 балів за виконання тесту = 156 максимально; а при вступі необхідно 200?

100 балів дорівнюють результату 0. Максимальний бал, який може отримати абітурієнт за результатами складання тестів, становить 200 балів. Для цього набрані абітурієнтами тестові бали переводяться в оцінку за шкалою 100-200 балів.

Українським центром готуються детальні роз’яснення щодо визначення результатів ЗНО. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті.

Підкажіть, будь ласка, які сертифікати ЗНО дійсні у цьому році? Чи можу я використати під час вступу результати тестування різних сертифікатів?

У 2013 році дійсні Сертифікати ЗНО 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 років, відповідно вони можуть використовуватися абітурієнтами під час вступу до ВНЗ у поточному році разом із Сертифікатами ЗНО 2013 року.

Абітурієнти можуть обирати кращі результати тестування із сертифікатів, дійсних під час вступу до ВНЗ у 2013 році.

Де взяти бланк реєстраційної заяви? Що писати в заяві?

Майбутні вступники можуть самостійно у будь-який зручний для них час сформувати заяву-реєстраційну картку за допомогою спеціальної програми, створеної фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти, яку розміщено на веб-сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Особи, які не мають змоги самостійно сформувати комплект реєстраційних документів, можуть звернутися по допомогу до одного із пунктів реєстрації.

Ручкою якого кольору заповнювати заяву-реєстраційну картку?

Радимо особам, які реєструються для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2013 року, заповнювати заяву-реєстраційну картку чорнилом чорного або темного насиченого кольору. Це значно полегшить обробку реєстраційних документів.

Чи можна обрати один (два) предмети, з яких у мене був поганий результат у минулих роках?

Абітурієнт на власний розсуд обирає від одного до чотирьох навчальних предметів, результати тестування з яких він використовуватиме під час вступу до ВНЗ в 2013 році.

Яку адресу вказувати в заяві-реєстраційній картці – фактичну адресу проживання чи адресу реєстрації?

Звертаємо увагу абітурієнтів, що їх буде розподілено до пунктів тестування для проходження ЗНО за фактичною адресою проживання, вказаною ними під час реєстрації з урахуванням потреби складати тести мовами національних менших. Тому радимо абітурієнтам зазначати адресу проживання на момент проходження ЗНО, при цьому враховувати, що на цю адресу надходитиме уся кореспонденція, надіслана для участі у тестуванні.

Чи потрібно мені надавати довідку з навчального закладу, якщо у мене є атестат? Де її взяти?

Випускники минулих років разом із заявою-реєстраційною карткою та копією паспорта надають під час реєстрації копію атестата про повну загальну середню освіту.

Випускники 2013 року мають надати довідку з навчального закладу про здобуття ними у поточному році повної загальної середньої освіти. Зразок довідки розміщено на нашому сайті в розділі «Реєстрація». У зразку довідки вказано спеціальні місця для проставлення відтисків печаток та штампів. Для її оформлення зверніться до адміністрації навчального закладу, який видаватиме Вам довідку.

Чи потрібно надавати медичну довідку, якщо у мене немає ніяких захворювань?

Довідку про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження ЗНО, видану лікарсько-консультаційною комісією, подають лише ті абітурієнти, які потребують створення таких умов за станом здоров’я.

Копії яких сторінок паспорта необхідно подавати для реєстрації?

До реєстраційних документів необхідно долучити копії сторінок паспорта, на яких є фотографія власника, його прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, серія та номер цього документа (у паспорті громадянина України це перша сторінка).

Зареєструватися за свідоцтвом про народження можуть лише особи, які народилися після 1 вересня 1996 року та не отримали паспорт.

Що робити з описом вкладення, який роздруковується разом з контрольно-інформаційним листком?

Рекомендуємо надсилати реєстраційні документи цінним листом. Задля Вашої зручності програмою реєстрації автоматично створюється Опис вкладення для оформлення цінного листа із зазначенням переліку документів, які необхідно вкласти до конверта, а також адреси, на яку Вам необхідно їх надіслати. Зверніться до поштового відділення по допомогу в оформленні поштового відправлення.

Чи потрібно мені повторно формувати повний пакет документів для реєстрації на ЗНО, якщо я вже проходив тестування протягом минулого року?

Поняття повторного проходження ЗНО не існує. Абітурієнт повинен сформувати пакет реєстраційних документів з дотриманням усіх вимог щодо їх оформлення, визначених розділом IV Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році.

Протягом якого часу надійде відповідь від регіонального центру оцінювання якості освіти щодо реєстрації?

Орієнтовний термін отримання Вами кореспонденції від регіонального центру оцінювання якості освіти становить 2-3 тижні.

Стан опрацювання своїх документів Ви можете перевірити на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, скориставшись спеціальним сервісом щодо стану обробки документів. Для цього необхідно увести номер реєстраційної заяви або штрих-код поштового відправлення.

Мені надійшов Сертифікат ЗНО, але немає документів щодо місця проходження тестувань. Як мені дізнатися адреси пунктів тестування, де я складатиму тести?

Місце проведення тестувань буде вказано в запрошенні-перепустці, що надсилається абітурієнтові поштою орієнтовно за три тижні до дати проведення першого тестування.

Чи буде впливати визначення місця проходження ЗНО від обраної мною мови складання тестів? Скільки зошитів я отримаю, якщо замовлю переклад?

Місце розташування пунктів тестування для абітурієнтів, які замовили переклад тестів однією з мов національних меншин, залежить від кількості осіб, які замовили переклад цією мовою.

Ви отримаєте лише один тестовий зошит тією мовою, якою замовили переклад тесту з певного навчального предмета під час реєстрації. Другий зошит українською мовою видаватися не буде.

Складено фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти

За матеріалами: Освіта.ua
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 617
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1175 раз
Поблагодарили: 3073 раза
Контактная информация:

Re: Нововведення ЗНО-2013

#5

Сообщение Kozachka » 28 авг 2015, 00:39

ВАЖНО! ЗНО В 2016 ГОДУ НЕ БУДЕТ
Изображение
Об этом заявил сегодня на пресс-конференции в Киеве временно отстранённый за злоупотребления властью в центре ЗНО директор.
У Ликарчука есть пять причин, судя по которым оценка качества образования находится под угрозой.
Среди них, например, изъятие в ходе криминального расследования базы данных тестовых заданий, а также специальной техники. Адвокаты предполагают, что всё это можно будет вернуть спустя только лишь 2-3 года.
«Во время следствия в Ивано-Франковском центре, а он является основным, изъяли серверы, компьютеры и программное обеспечение. Когда вернут и как это всё буде выглядеть, мы пока не знаем. Для восстановления программного обеспечения и техники нужно, как минимум, 10-11 месяцев усиленной работы нескольких программистов» – жалуется Ликарчук.
Также неизвестно состояние 40 тыс. заданий, которые успели составить для проведения следующего оценивания. «То есть мы должны в сжатые сроки сами придумывать вопросы и ответы для тестов. Мы не можем гарантировать качественной сертификации в таком случае, сами понимаете» – комментирует директор.
Помимо этого, Ликарчук намекнул, что, начиная с 2008 года, прекратилось всяческое финансирование центра ВНО, то есть работать приходится на изношенной технике, которую вряд ли можно отремонтировать. Ещё один выпуск «оценённых» она просто не переживёт.
К тому же, по мнению директора, не хватит финансовых бюджетных вложений и на проведение оценивания:
«Так, в проекте бюджета на ЗНО выделено всего лишь 109 млн грн. Это, конечно, больше на 10-11 млн того, что предлагали в 2015 году. Но также и объёмы оценивания, и количество участников растут – в 2016 они увеличатся в 3,5 раза. И как можно работать в таких условиях?»
Помимо этого, с работы в «УЦОКО» увольняется всё больше специалистов.
«Наверняка, это последний год в истории ЗНО» – вздыхает директор центра.

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 617
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1175 раз
Поблагодарили: 3073 раза
Контактная информация:

Re: Нововведення ЗНО-2013

#6

Сообщение Kozachka » 25 сен 2015, 20:22

В Минобразования не исключают замену тестовых заданий на ВНО-2016
По словам Квита, в УЦОКО будет частично сменен кадровый состав, в том числе и среди IT-сотрудников.
Изображение
В министерстве образования не исключают замену тестовых заданий на ВНО-2016. Об этом сообщил министр образования Сергей Квит, пишет «Интерфакс-Украина».

«В УЦОКО (Украинском центре оценивания качества образования) будет частично изменен кадровый состав, в частности среди IT-сотрудников. Квит также не исключил, что к внешнему независимому оцениванию в следующем году будут составлены новые тесты», — говорится в сообщении.

Министр также отметил, что в УЦОКО будет обновлена материальная база — на это правительство выделило 10 млн гривен.

Напомним, в июле генеральный прокурор Украины Виктор Шокин заявил, что руководство УЦОКО подозревается в злоупотреблении служебным положением. Было открыто уголовное производство, в рамках которого проведен ряд обысков. На время расследования руководитель УЦОКО Ликарчук был отстранен от должности. 22 сентября Кабмин уволил предыдущего главу УЦОКО Игоря Ликарчука на основании его заявления об отставке по собственному желанию.

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

Ответить

Вернуться в «Наші діти»