Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Що варто знати про реєстрацію новонародженої дитини?

Вагітність і пологи, здоров'я дітей, виховання і інші питання.

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Ответить
Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Що варто знати про реєстрацію новонародженої дитини?

#1

Сообщение Kozak Taras » 05 ноя 2016, 13:50

Изображение

Батьки новонародженої дитини зобов’язані невідкладно, але не пізніше одного місяця від появи на світ, зареєструвати її народження в органі державної реєстрації актів цивільного стану.
Про це інформує Черкаський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.
Реєстрація народження дитини проводиться з одночасним визначенням походження дитини, а також присвоєнням їй прізвища, імені, по батькові та засвідчується свідоцтвом про народження.
Для подачі заяви про державну реєстрацію народження та отримання свідоцтва про народження окрім медичного свідоцтва про народження, Вам необхідно подати наступні документи:
– якщо Ви перебуваєте у зареєстрованому шлюбі та маєте спільне прізвище: паспорти, що посвідчують особи батьків; свідоцтво про шлюб (присутність батька не обов’язкова);
– якщо Ви перебуваєте у зареєстрованому шлюбі та маєте різні прізвища: паспорти, що посвідчують особу батьків; свідоцтво про шлюб; спільну заяву щодо присвоєння дитині прізвища (присутність обох батьків, як при поданні заяви, так і при отриманні свідоцтва про народження обов’язкова).
У разі, якщо батько дитини не може особисто з’явитись, то його заява щодо присвоєння дитині прізвища, справжність підпису на якій має бути нотаріально засвідченою, може бути подана через представника (представником може виступати мати дитини). Повноваження представника мають ґрунтуватися на нотаріально посвідченій довіреності.
– якщо Ви не перебуваєте у зареєстрованому шлюбі, але батько дитини бажає визнати своє батьківство: паспорти, що посвідчують особи батьків; заява матері та батька дитини про визнання батьківства (заява складається при подачі документів, присутність обох батьків, як при поданні заяви, так і при отриманні свідоцтва про народження обоє ’язкова).
У разі, якщо заява про визнання батьківства не може бути подана особисто батьком дитини, вона може бути подана через представника або надіслана поштою за умови нотаріального засвідчення справжності підпису батька дитини на цій заяві. Повноваження представника мають ґрунтуватися на нотаріально посвідченій довіреності.
– якщо мати дитини не перебуває у зареєстрованому шлюбі і немає заяви особи, яка бажає визнати себе батьком: паспорт, що посвідчує особу матері; заява про запис відомостей про батька відповідно до частини першої стаття 135 Сімейного кодексу України (заява складається при подачі документів).
Зареєструвати дитину можна звернувшись до органів державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання або за місцем народження дитини, або ж безпосередньо у закладі охорони здоров’я, де приймалися пологи.
Державна реєстрація народження – БЕЗКОШТОВНА.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Ответить

Вернуться в «Наші діти»