Про державну реєстрацію народження дитини

Вагітність і пологи, здоров'я дітей, виховання і інші питання.

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 20251
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 5610 раз
Поблагодарили: 9633 раза

Про державну реєстрацію народження дитини

Сообщение Kozak Taras » 26 дек 2016, 14:27

Изображение

З метою створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини, у комунальному закладі запроваджено новий сервіс, який передбачає видачу свідоцтва про народжння дитини безпосереденьо в закладі охорони здоов`я, де проходили пологи.

Працівники відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Звенигородському району Звенигородського міськрайонного управління юстиції Черкаської області здійснюють виїзний прийом громадян у пологовому відділенні Звенигородської ЦРЛ за адресою:

м. Звенигородка, вул. Небесної Сотні, 79.

Прийом документів проводиться у вівторок– п`ятницю з 10.00 – 11.00 год.,по документах,прийнятих у суботу – у наступний вівторок, документи приймаються начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану Чепігою Наталією Михайлівною Контактні телефони: 068-043-78-37;роб.2-21-06;2-21-00.

– видача свідоцтва про народження проводиться – наступного дня після прийняття документів.

Також заяву про державну реєстрацію народження можливо подати протягом місяця з дня народження дитини (ст.144 Сімейного кодексу України) безпосередньо до відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Звенигородському району Звенигородського міськрайонного управління юстиції Черкаської області за адресою пров. Островського, 1 м.Звенигородка.

Державна реєстрація народження проводиться безкоштовно за письмовою або усною заявою батьків чи одного з них за місцем її народження або за місцем проживання батьків. У разі смерті батьків або неможливості для них з інших причин зареєструвати народження дитини державна реєстрація проводиться за заявою родичів, інших осіб, уповноваженого представника закладу охорони здоровя, в якому народилася дитина або в якому на цей час вона перебуває.

Одночасно з заявою про державну реєстрацію народження подаються:

а) медичне свідоцтво про народження (що видається закладами охорони здоров`я, де приймаються пологи);

б) паспорти або паспортні документи, що посвідчують особи батьків (одного з них);

в) паспорт або паспортний документ, що посвідчує особу заявника, у разі, якщо державна реєстрація народження провадиться не батьками, а іншою особою;

г) документ, який є підставою для внесення відомостей про батька дитини (свідоцтво про шлюб, заява матері, спільна заява матері та батька дитини).

Про факт державної реєстрації народження видається Свідоцтво про народження. Якщо при державній реєстрації народження дитини відомості про батька внесені за вказівкою матері, то також видається витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України.Начальник відділу Н.М.Чепіга

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Вернуться в «Наші діти»