Літній відпочинок в таборі "Звенигора"

Вагітність і пологи, здоров'я дітей, виховання і інші питання.

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Nina
Козак
Козак
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 14 май 2018
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Поблагодарили: 2 раза

Літній відпочинок в таборі "Звенигора"

Сообщение Nina » 29 май 2018, 12:39

Изображение

Наближається літо й батьки все частіше замислюються де та як буде відпочивати їх дитина. Діти мають право провести дитячий відпочинок активно , цікаво та весело. Подаруйте вашій дитині такий шанс, дайте їй можливість оздоровитися та навчитися самостійності і відповідальності.
Дитячий відпочинок і оздоровлення , який пропонує Дитячо-юнацький оздоровчий табір «Звенигора», що знаходиться у мальовничому лісі с.Хлипнівка, надасть вашій дитині масу позитивних емоцій та незабутніх вражень, навичок спілкування у новому колективі, зробить її більш впевненою у собі та своїх силах, більш самостійною. Приймаються діти від 7 до 17 років. Замовлення путівок до 10 червня Тривалість оздоровчої зміни – 21 доба. Вартість путівки становить 4500 грн.

Графік змін:

І зміна: набирається на загальних умовах перебування з 18.червня –по 9 липня.

ІІ зміна: з 11.липня – по 31липня - Набирається на загальних умовах перебування, а також окремо є можливість записати дитину в тематичну групу з цілодобовим перебуванням в англомовному середовищі (побут, ігри,.активні розваги) Дітей вчать англійської вдало поєднуючи навчання та відпочинок.
Довідки за тел.068- 668-60 - 55

Вернуться в «Наші діти»