Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Гражданский брак

Про взаємовідносини між чоловіком та жінкою. Сім'я. Ви думаєте, що знаєте про кохання все? Даремно...

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Ответить

Як ви ставитесь до гажданського браку

Я за
4
100%
Я протів
0
Голосов нет
Не знаю
0
Голосов нет
 
Всего голосов: 4

Аватара пользователя
Lapo4ka
Чотовий
Чотовий
Сообщения: 62
Зарегистрирован: 03 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 20
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 47 раз
Поблагодарили: 14 раз

Гражданский брак

#1

Сообщение Lapo4ka » 18 дек 2015, 11:48

Я живу гражданським браком, недавно одна мені сказала що в мене це не сім"я а моя думка, що в мене справжнісінька сім"я, ми дуже рідні, і у нас багато общих планів на майбутнє, ми ведемо разом побут і у нас спільний бюджет, ми думаємо про дітей і про їхнє майбутнє ... Так, що ж у мене , і багатьох інших людей, бо багато ще так живуть, не сім"я?

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Re: Гражданский брак

#2

Сообщение Kozak Taras » 18 дек 2015, 17:09

Всі люди вільні, і якщо ви не порушуєте чиїхось прав, то чому б і ні, живіть як хочете.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Борис
Стряпчий форуму Полковник
Стряпчий форуму  Полковник
Сообщения: 1602
Зарегистрирован: 04 янв 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 224
Пол: Мужской
Откуда: м. Звенигородка
Благодарил (а): 1763 раза
Поблагодарили: 600 раз

Re: Гражданский брак

#3

Сообщение Борис » 18 дек 2015, 18:41

Те що називають "гражданський брак" передбачено сімейним кодексом і називається"незареєстрований шлюб" і якщо виникають проблеми то в судовому порядку встановлюється факт проживання в незареєстрованому шлюбі і після цього на ступають ті самі наслідки як в зареєстрованому шлюбі. Крім цього є така форма вирішення проблем з спільним проживанням, як шлюбний контракт. На сьогоднішній день це вирішується дуже просто-звертаєтесь до нотаріуса і його укладаєте в двох екземплярах(по одному кожній стороні). Офіційно ви не одружені так як відсутня реєстрація в РАЦСі. Ще один спосіб неофіційно узаконити відносини-це вінчання. Св' ященник який буде проводити обряд вінчання видасть Вам свідоцтво про вінчання, яке буде тим документом, який,при необхідності, підтвердить ваші відносини. Але офіційно ви будете не одружені. Але якщо виникають сімейні проблеми то ніяка реєстрація не спасає шлюбу. За мою практику було лише два випадки,коли подружжя розвелось і до цього часу підтримують добрі відносини, а майно поділили за взаємною згодою. А то в основному доходить до жаху, в прямому сенсі цього слова. Ще таке буває коли ділять спадщину. Вестерни знімати можна. :OO: :OO: :f:

Аватара пользователя
Ninmf
Ланковий
Ланковий
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 18 окт 2015
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Женский
Откуда: Харьков
Поблагодарили: 4 раза

Re: Гражданский брак

#4

Сообщение Ninmf » 16 янв 2016, 18:38

Не вижу ничего плохого в гражданском браке.

Аватара пользователя
Борис
Стряпчий форуму Полковник
Стряпчий форуму  Полковник
Сообщения: 1602
Зарегистрирован: 04 янв 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 224
Пол: Мужской
Откуда: м. Звенигородка
Благодарил (а): 1763 раза
Поблагодарили: 600 раз

Гражданский брак

#5

Сообщение Борис » 13 авг 2016, 19:36

можу сказати у відповідь-цивільний шлюб це все таки цивільний ----------------------- але шлюб .....
наслідки ЙОГО ( шлюбу) загадьні.... і в деякій мірі складніші..Як казав ВЕЛИКИ КОБЗАР (ТАРАС ШЕВЧЕНКО)
---Кохайтеся чорнобровірії та не з москаляками !!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

Ответить

Вернуться в «Він і вона»