10 ознак того, що прийшов час розірвати стосунки

Про взаємовідносини між чоловіком та жінкою. Сім'я. Ви думаєте, що знаєте про кохання все? Даремно...

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 19443
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Банк: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 5123 раза
Поблагодарили: 8738 раз

10 ознак того, що прийшов час розірвати стосунки

Сообщение Kozak Taras » 12 фев 2016, 13:39

Изображение

Буває складно відмовитися від стосунків з близькою людиною, але є розуміння, що тільки відпустивши їх можна рухатися вперед, стати щасливішим. Ось «дзвіночки» до того, що прийшов час відпустити.
Хтось хоче, щоб ви були не тим, ким є насправді. Не намагайтеся змінити свою суть заради когось. Бо простіше загоїти поранене втратою, нехай і дорогої людини, серце, ніж збирати по осколках розбиту особистість.

Слова близької людини розходяться з ділом. Дружбою чи коханням тут і не пахне. Будь-хто може увійти у ваше життя зі словами «я тебе люблю», але лише ті, хто говорять правду, готові залишитися в ньому і довести сказане. Судіть по ділах, а не по словах.

Ви намагаєтеся змусити когось вас полюбити? Марна річ. Сутність справжньої любові — свобода. Хоче піти — відпустіть. Часом буває, що потім ми картаємо себе: «І чому я не зробив цього раніше?».

Ваші стосунки засновані лише на фізичній привабливості? Лише ті, хто роздивився красу вашої душі, не покинуть вас.

Вашою довірою постійно зловживають. Любов — це коли даєте комусь нагоду поранити вас прямісінько в душу, але настільки довіряєте, що вірите — ця людина так не зробить. Це може закінчитися або міцними стосунками до кінця життя, або ви запам’ятаєте цей урок на все життя. Але будь-який з цих варіантів насправді позитивний.

Вас постійно недооцінюють. Дозволяючи це робити, ви наче відриваєте від себе шматочок душі, який уже ніколи не відросте. Для всіх нас одного разу настає момент, коли треба просто здатися й припинити бігати за деякими людьми. Якщо хтось захоче залишилися у вашому житті, він знайде спосіб це зробити.

З вами ніколи відверто не говорять. Трапляється, що навіть сварка може сприяти збереженню стосунків, а мовчання — зруйнувати їх.

Від вас вимагають жертвувати своїм щастям. Якщо ви дозволятимете людям брати від вас більше, ніж ви одержуєте, ваш баланс стане негативним. Пильнуйте, щоб вчасно вирвати з чужих рук кредитну карту вашого життя!

Вам не подобається ваша нинішня ситуація (спосіб життя, робота, партнер). Краще зазнати невдачі в тому, що подобається, ніж досягнути успіху в ненависній справі. Не варто йти шляхом найменшого опору лише тому, що ви боїтеся того, що може трапитися. Бо на цьому шляху з вами не трапиться взагалі нічого і ніколи.

Ви розумієте, що минуле вас не відпускає, і продовжуєте ним жити. Єдина річ, яку ви не повинні відпускати нізащо й ніколи, — це надія. Пам’ятайте, на що ви заслуговуєте, і — вперед. До речі, з закінченням любові життя не закінчується. Любов полишає нас, та завжди залишає щось після себе.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
TaSHa30
Козак
Козак
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 02 июн 2016
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Поблагодарили: 2 раза

10 ознак того, що прийшов час розірвати стосунки

Сообщение TaSHa30 » 03 июн 2016, 11:10

Спасибо, хорошие советы. От себя, могу добавить, что не стоит рассчитывать на стерпится-слюбится, потому что это скорее всего тоже пустая трата времени не на того человека, каким бы хорошим он не был, без любви начинают раздражать недостатки партнера, даже самые мелкие. Да и всегда надо помнить, что человек заслуживает любить и быть любимым, если вы ему этого дать не можете, значит надо отпустить его.

Вернуться в «Він і вона»