Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Що дала особисто вам Козачанська школа?

Особистість, взаємовідносини, суспільство, філософія...

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Ответить
Аватара пользователя
Суонг
Полковник
Полковник
Сообщения: 1322
Зарегистрирован: 06 ноя 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 322
Пол: Женский
Откуда: Черкаси
Благодарил (а): 479 раз
Поблагодарили: 539 раз

Що дала особисто вам Козачанська школа?

#1

Сообщение Суонг » 09 фев 2010, 13:03

Чим згадується? Як ви себе почували в інших навчальних закладах після"сільської школи"? Чого б порадили відновити-зберегти-добавити?

-- Добавлено через 21 хвилину 39 секунд --

Я нашу школу люблю! :l:
Точніше сказати, педколектив - застала і "стару школу" - Осадчу Т.М.,Гусєву В.І., Дащенко Є.І. ,Кушнір О.М., а також нових прекрасних вчителів - Коваленка С.М., Ткач Ю.І. .... та інших, хай пробачать, кого не назвала. Правда, в інших школах не навчалась, але порівнюючи свої знання і знання учнів з міських шкіл- :Bravo: :good: .Дуже вдячна!
Дякую "Фізику " за "п'ятихвилинки", за інформатику (на той час - дуже пристойний рівень, комп. тоді в школі навіть не показували), за прекрасний факультатив з астрономії- його уроки допомогли поступити і динамічно просуватися в престижному ВУЗі.
"Історику" Дяченку П.С. за небанальний підхід до історії, - так вчать навчатися!
"Англічанці" Юлії Миколаївні за терпіння і вимову. Пам'ятаю, напочатку курсу ділилися на підгрупи - "сильну" і "слабку", я добровільно пішла в "слабшу" (думаю сільська школа і т.п.), та виявилось, що "міські" студенти ненабагато виграють, навіть в чомусь і слабші.
Ой, все написати не зможу - підростаючий учень заважає :%) Тепер,коли задумуюсь, де навчати свою дитину, думаю, що без остраху віддала в свою школу. Жаль,що вона вже змінилась... Та час іде...

Аватара пользователя
Вася
Полковник
Полковник
Сообщения: 1857
Зарегистрирован: 18 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 249
Пол: Мужской
Откуда: Киев
Благодарил (а): 327 раз
Поблагодарили: 549 раз

Re: Що дала особисто вам Козачанська школа?

#2

Сообщение Вася » 09 фев 2010, 14:20

Я в Козацком не учился, но наверно, для каждого из нас в разный период жизни, школа воспринимается совсем по-разному. Сперва нам тягостно туда ходить, потом понимаешь, что скоро придет дорога во взрослую жзнь, а затем вспоминаешь о школьных годах, как о безоблачном детстве И для каждого, самой лучшей школой останется его родная школа.

Аватара пользователя
lena
Бунчужний
Бунчужний
Сообщения: 158
Зарегистрирован: 02 июл 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 91
Пол: Женский
Откуда: Москва
Благодарил (а): 16 раз
Поблагодарили: 15 раз

Re: Що дала особисто вам Козачанська школа?

#3

Сообщение lena » 11 фев 2010, 07:34

5 минутки Коваленко - это сила! Учитель, который действительно любит свой предмет, умеет доступно и грамотно донести информацию. Назначение его на должность директора школы абсолютно правильное решение!
Действительно сейчас многое изменилось, но мы помним ту школу, которая была при нас.

Аватара пользователя
LELLEL1
Полковник
Полковник
Сообщения: 1986
Зарегистрирован: 18 янв 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 194
Пол: Мужской
Откуда: Украина
Благодарил (а): 511 раз
Поблагодарили: 473 раза

Re: Що дала особисто вам Козачанська школа?

#4

Сообщение LELLEL1 » 15 фев 2010, 21:19

Я її пам'таю. це моя шокола, з усіма її вадами і перевагами.

Аватара пользователя
Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3103
Зарегистрирован: 20 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1342
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4686 раз
Поблагодарили: 3772 раза

Re: Що дала особисто вам Козачанська школа?

#5

Сообщение Олег Петрович » 25 мар 2011, 21:26

Таке відчуття,що тільки вчора вийшов із стін школи. А промайнуло вже майже 27 літ. З великою вдячністю згадую наших вчителів - ще тієї, старої закалки, які йшли працювати за велінням совісті а не від безвиході та безробіцтва, і вкладали в нас частинку своєї душі,втовкмачуючи в наші голови любов до наук та до всього прекрасного. Згадаймо Варяницю К.Д, Середа М.К., Вітренко В.П.,Лебідь Є.Д.,Красуцький А.А.,Ремез С.С.,та інших.
А як цікаво було вступати в "жовтенята" та піонери чи комсомольці. Зараз може й молоді смішно, але це були організації,які насамперед виховували та дисциплінували нас. Ми тоді не вірили в Бога,але ж боялися бути виключеними з піонерських дружин чи бути розкритикованому на засіданнях комітетів комсомолу. А зараз чого боїться молодь? :(
Одним словом - наша школа дала особисто мені непоганні знання та хороше виховання,за що я й вдячний їй та всим учителям,які працювали в школі в різні роки!!!! :privet:

Аватара пользователя
zaira60
Чотовий
Чотовий
Сообщения: 81
Зарегистрирован: 29 июн 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 120
Пол: Женский
Откуда: Городище
Благодарил (а): 52 раза
Поблагодарили: 140 раз

Re: Що дала особисто вам Козачанська школа?

#6

Сообщение zaira60 » 25 мар 2011, 23:38

Я училась в Козацкой средней школе учить детей. Благодарна всему педагогическому коллективу состава 1981-83 годов за "родительскую" заботу и щедрость человеческой души. Не менее благодарна и своим ученикам, может быть, в их жизни я была мимолётным эпизодом, однако своих первых учеников я вспоминаю часто с какой-то неподдельной ностальгией на тему "Как молоды мы были.."

Аватара пользователя
Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Історик форуму. Генеральний значковий
Сообщения: 3557
Зарегистрирован: 14 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 765
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 5404 раза
Поблагодарили: 3116 раз

Re: Що дала особисто вам Козачанська школа?

#7

Сообщение Леонід Мазира » 26 мар 2011, 13:08

Я ніколи не вчився у цій школі, але вона завжди була присутня у моєму житті. Я чув розповіді про цю школу у себе вдома, причому, про все, що там було з 1917 року (що відбувалось на уроках). Я особисто був знайомий з Дементієм Тільковичем і Оленою Тарасівною Шліхтами (вони ще до Революції були козачанськими вчителями і вчили навіть мою бабусю - а в 60-х роках відроджували у Звенигородці краєзнавчий музей), я ж був однокласником їхніх внуків Сергія Шліхти і Гриорія Мовчана (Їхній зять Дмитро Мовчан теж був учителем в Козацькому). Моя тітка Паша Іванівна зупинялась у нас в Звенигородці, коли відбувались районні учительські конференції. Розказувала про школу. Той факт, що із школи вийшли навіть академіки, вже багато про що говорить.... Цікаво, чи має школа свій "літопис", починаючи хоча б із часів князів Куракіних?

Аватара пользователя
HOLOD
Ланковий
Ланковий
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 22 янв 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Женский
Откуда: Киев
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 2 раза

Re: Що дала особисто вам Козачанська школа?

#8

Сообщение HOLOD » 27 мар 2011, 23:17

Дуже рідко буваю на форумі с.Козацького, прикро, але бракує часу. Закінчила школу с.Козацьго, вдячна всім вчителям без винятку. Повністю підтримую слова автора "Суонг", відчуваю , що мабуть вчилися разом із цим автором, або з різницею в декілька років.

Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4574
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 877
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 8369 раз
Поблагодарили: 3556 раз

Re: Що дала особисто вам Козачанська школа?

#9

Сообщение TANECHKA » 09 апр 2011, 12:51

Коли я вступила до вузу,у моїй групі було 7 осіб із Сміли, 2 з Черкас,2 з Корсуня.Ці студенти вважались перспективними,бо навчались у міських школах.Група була дуже сильною,але я від них не відставала і в багатьох предметах була кращою.Після уроків фізики у Коваленка в школі,його п*ятихвилинок,постійні змагання,хто перший розв*яже задачу-отримає "п*ятірку"-фізика у вузі для мене була як забава.Чітких знань теорії там не вимагали,а потрібно було швидко і правильно розв*язати задачі за ту ж таки п*ятірку.Тому з фізики кожна клітинка у журналі кожен раз поповнювалась у мене знаком "відмінно",за що велике спасибі Сергію Олексійовичу.Одного разу на "п*ятихвилинці" знала відповіді на всі питання,крім одного:що таке кипіння?Так зараз мене серед ночі розбудіть і я вам відповім.А ще він був у нас класним керівником!Зробив з нашого класу дружній колектив.Пройшло чимало часу від закінчення школи,а ми з однокласниками постійно спілкуємось,часто збираємось.Всі мої однокласники й досі пам*ятають як після чергового проступку весь клас переписував правила поведінки учнів 10 разів.
Ще велика подяка Кушнір О.А та Ткач Ю.І-з математики та іноземної я теж була першою у своїй групі.
Також вдячна всьому колективу школи за те,що коли прийшла туди працювати,то прийняли мене як свою,допомагали,особливо Король Т.М.

Аватара пользователя
Отаман
Курінний писар. Полковник
Курінний писар. Полковник
Сообщения: 1400
Зарегистрирован: 16 ноя 2013
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1027
Пол: Мужской
Откуда: с.Козацьке
Благодарил (а): 3036 раз
Поблагодарили: 2269 раз

Re: Що дала особисто вам Козачанська школа?

#10

Сообщение Отаман » 29 апр 2014, 22:28

Дорогі форумчани! Щиро вдячний за те що з вдячністю відгукуетесь про нашу школу,значить і про тих хто в ній працював.Адже ятакож,колись, вдалекому 1960-му іі закінчив.Тоді були трохи інші вчителі.Ні не за якістю ,просто за прізвищами.Згадою з вдячністю .Це Лебідь Є.Д. і його дружина яки викладала украінську літературу.Євген Дмитрович прийшов до нас ще молодим І любив ставити нам уловки з математики.Зозв"язуе задачу а ми старанно списуемо.Він же в позвязку зпробить навмисне з 10-к помилок хоч відповідь в кінці правильна ,а потім ми повинні самостійно виправити ці "помилки" Зрозуміло що йшли часи і люди і методи навчання мінялись.А суть осталась-вдячність і путівка в життя.Приемно чути слова вдячності І тому що я нашій школі віддав 13 років.плюс 17 років училищу,яке
закінчили не один десяток випускників школи.Зараз до моєі щколи ходить мій внук.Вчать його моі бувші учні і я не шкодую про це.Радий що
виросла нова хороша зміна.

Ответить

Вернуться в «Людина і суспільство»