Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


"Национальный" вопрос

Особистість, взаємовідносини, суспільство, філософія...

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
NAF NAF
Осавул
Осавул
Сообщения: 783
Зарегистрирован: 26 май 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 25
Пол: Мужской
Откуда: Дніпропетровськ
Поблагодарили: 65 раз

Re: Ціни на газ для населення України зростуть на 50%

#1

Сообщение NAF NAF » 01 авг 2010, 01:34

сдача Севастополя
сдача Севастополя
сдача Севастополя

блин, только мне смешно?

Аватара пользователя
Сокол
Полковник
Полковник
Сообщения: 1067
Зарегистрирован: 14 мар 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 136
Пол: Мужской
Откуда: Вологда
Благодарил (а): 327 раз
Поблагодарили: 123 раза

Re: Ціни на газ для населення України зростуть на 50%

#2

Сообщение Сокол » 02 авг 2010, 09:44

Мне лично, грустно. Больно уж дорогое удовольствие эта сдача :(

Аватара пользователя
Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Історик форуму. Генеральний значковий
Сообщения: 3557
Зарегистрирован: 14 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 765
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 5404 раза
Поблагодарили: 3116 раз

Re: Ціни на газ для населення України зростуть на 50%

#3

Сообщение Леонід Мазира » 04 авг 2010, 11:47

Севастополь як військова база - нуль в порівнянні з іншими базами РФ на інших морях. Я довго сміявся над єдиним підводним човном України, поки не узнав, що в ЧФ РФ їх аж два! Навіть Туреччина має разів у чотири потужніший флот!
Город Славы? Та його ж усім здавали - і англійцям, і німцям. Героїчні оборони? Так там серед моряків мабуть половина українців була (той же матрос Кошка). Так що не одна Росія туди героїв постачала.
От як курортна зона для ветеранів і "блатних" російського флоту - інша справа. Як плацдарм для підживлення антиукраїнських сил, як фактор політитичного тиску - оце воно! Бо там живуть десятки тисяч військових пенсіонерів, як правило, старших офіцерів, вихованих КПСС.І їх діти. Я пам"ятаю статистику початку 90-х : у Сєвероморську - 40 відсотків українців серед офіцерів флоту, а в Севастополі - 10.
Для простих росіян - то краще б Лужков будував житло у Владивостоку, чи під Рязанню, а то йому дуже хочеться безкорисливо допомагати тільки ЧФ.

Так що Севастополь досить дороге "удовольствіє", а за нього завжди треба платить.... Як на мене, то краще б там зробили портову та туристичну інфраструктуру на високому рівні. Бо таку перлину, як Крим ніяк не можуть зробити туристичним раєм - чи то політичної волі нема, чи народ там якийсь слабкий на ініціативу?

Аватара пользователя
NAF NAF
Осавул
Осавул
Сообщения: 783
Зарегистрирован: 26 май 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 25
Пол: Мужской
Откуда: Дніпропетровськ
Поблагодарили: 65 раз

Re: Ціни на газ для населення України зростуть на 50%

#4

Сообщение NAF NAF » 04 авг 2010, 21:26

1 разница в том что украинская подводная лодка даже не плавает, потому что не имеет аккумуляторных батарей. И вообще, лодка лодке рознь, вам ли не знать. Если к примеру РФ будет держать "всего" две каких нибудь лодки класса "акула" или "борей", то больше и не надо
2 Украину тоже всем сдавали не раз и не два, все, наша страна лишена славы
3 Львов тоже плацдарм для антиукраинских сил. Там живут бывшие бандеровцы, ОУНовцы и прочие предатели, которые считают себя патриотами, а таких как я москалями. Хотя имеют к украине такое же отношение как я к америке

Аватара пользователя
Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Історик форуму. Генеральний значковий
Сообщения: 3557
Зарегистрирован: 14 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 765
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 5404 раза
Поблагодарили: 3116 раз

Re: Ціни на газ для населення України зростуть на 50%

#5

Сообщение Леонід Мазира » 05 авг 2010, 22:49

NAF NAF
1. На Чорному морі в наш час підводні човни практично безглузді.(Але Ваш російський патріотизм у даному питанні викликає захоплення).
2.Так, Україна часто переходила з рук в руки, так же як і Польща, Чехія, Франція, Німеччмна, Данія.... Але ніхто не каже, що вона "неприступна для врагов". Навпаки, вона ніяк не позбудеться комплексу колонії... Я, до речі мав на увазі більше те, що вся та "русская слава" в такій же мірі і українська, хоча "некоторіе патриоты" її хочуть зам"яти. Я був, наприклад, здивований коли прочитав історичні дані про взяття Ізмаіла. Там основним героєм був Де-Рибас, але декому хотілось, щоб цю фортецю взяв "русскій", от і назвали Суворова. А за що Мазепа одержав найвищу нагороду імперії?
Але це довга розмова... Цікаво, що в Російській царській армії найкращими солдатами вважались українці і татари.
3. Ну, це вже "вообще".... Я навіть не буду коментувати.... :(

Аватара пользователя
NAF NAF
Осавул
Осавул
Сообщения: 783
Зарегистрирован: 26 май 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 25
Пол: Мужской
Откуда: Дніпропетровськ
Поблагодарили: 65 раз

Re: Ціни на газ для населення України зростуть на 50%

#6

Сообщение NAF NAF » 06 авг 2010, 12:48

1 почему российский патриотизм? У россии есть подводный флот, какой-никакой, у нас нет.
2 Я последний раз слышал о севастополе-неприступной крепости в советских книгах
3 Почему бы не комментировать то, что западная украина называет москалями те места, где была хортица, запорожское казачество? При этом разговаривает на тарабарском языке, называя его украинским

Аватара пользователя
Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Історик форуму. Генеральний значковий
Сообщения: 3557
Зарегистрирован: 14 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 765
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 5404 раза
Поблагодарили: 3116 раз

Re: Ціни на газ для населення України зростуть на 50%

#7

Сообщение Леонід Мазира » 06 авг 2010, 19:47

1. Тут можна до хрипоти сперечатись - і хто той флот побудував (може його треба було порівну ділить?), і чи потрібен флот на Чорному морі взагалі, і хто кому море подарував - а може треба позбавлятись міфів, в тому числі "патріотичних", бо ми знаємо чим вони кінчаються ("Если завтра война, если завтра в поход...).
2.Я згоден, але ж цей міф завжди в ходу. Ще раз повторю - героїзм солдатів був і російський і український і грузинський і татарський - не треба кричати о "РУССКОЙ славе", бо то була імперія і всі наші з вашими предками там були. Правда, деякі західні регіони давали героїв для інших імперій, але ж вони не мали вибору....
3. Ну добре, прокоментую:
Я б не радив зразу відділяти цілі регіони від усієї країни. Не знаю, кому це потрібно? Я хочу сказати, що досить часто буваю по роботі в Закарпатті, Львові. Звичайно, спілкуюсь із людьми. То вони говорять тією ж мовою, що і я, звичайно з деякими наголосами, інтонаціями і навіть окремими словами запозиченими з інших, сусідніх мов. У Звенигородці кажуть "одіяло", а там "Ковдра", В Козацькому вживають "Геть" у багатьох смислах, а вже в Києві такого не почуєш. Але що цікаво, ми із закарпатцями чи львів"янами говоримо однією мовою, а от Ви - вже іншою, звичайно зрозумілою і мені і львів"янам в силу історичних обставин. А от Іван Франко вчився у німецькій школі, ще багато львів"ян в - в польській. Але всі вони Українці і хочуть не відділятись, як багато кримчан чи луганчан - а об"єднуватись.
Про бандерівців. Звичайно, то дуже складна історія і там було всяке, але найголовніше - вони воювали на своїй землі, їх підтримувало місцеве населення. Про їх союзників промовчимо, бо тоді раптом виявиться, що війну почав Радянський союз разом з німцями. Бандерівці не ставили мети "убивати москалів". Вони убивали ворогів, які убивали їх, поневолювали їх народ. Ще раз повторю - на своїй території. За що ж їх так карали - бо вони хотіли незалежної України. Тобто, ті хто проти незалежної України - ото їх вороги. А хто там як кого називає - то це треба розібратись, може ті забули рідну мову, а львівянам багато і тяжко за неї довелось боротись. Ви знаєте, що у місті Львові до війни українців було відсотків 15, а в навколишніх селах - майже всі. Але я на вулицях Львова дуже часто чую російську мову і нічого в цьому поганого не бачу. Звідки Ви взяли міф про "тарабарский язик"? Хто Вам його нав"язує? Для чого?
А от європейської культури у Львові більше, ніж в Києві - в дощову погоду мене жоден водій не оббризкав (вулиці там вузенькі), в кафе - затишна атмосфера, можна смачно і недорого поїсти чи випити кави, колеги по роботі завжди уважні, допомагають чим можуть. Зустрічають і проводжають, хоча вони - замовники. В Росії я таке відчував у провінційних та сибірських містах. Хоча це - суб"єктивна думка (як попадеш, бо люди завжди різні). Словом, не треба робити ворогами людей, які живуть у другій частині країни, люблять свою країну і хочуть щоб вона була єдина і сильна. Якщо ви порівняєте настрої в Козацькому і в тому ж Дніпропетровську, то побачите, що Козацьке значно ближче до Львова і по "тарабарскому язику" і по політичних настроях. Хіба не так?

Аватара пользователя
NAF NAF
Осавул
Осавул
Сообщения: 783
Зарегистрирован: 26 май 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 25
Пол: Мужской
Откуда: Дніпропетровськ
Поблагодарили: 65 раз

Re: Ціни на газ для населення України зростуть на 50%

#8

Сообщение NAF NAF » 06 авг 2010, 21:50

1 я не знаю кто строил атомный подводный флот СССР и России, но если вы скажете что Украина, я сильно в этом буду сомневаться. Если вы говорите что подводный флот не нужен на черном море, то значит и надводный флот там не нужен. Потому как именно подводные лодки в современной войне имеют решающее значение. Кто кому море подарил, я тоже не знаю, но к чему сдесь это вообще, я тоже не понимаю. Если флот в черном море не нужен-пусть стоит, какие дураки русские, мы продлили аренду никому не нужного флота за деньги.
2...
3 я еще раз повторю, что эту дурацкую "националистичечко-патриотическую войну" начали на западе украины. Тут в Днепропетровске никто не ходит в футболках "дякую господi що я не москаль", никто не бегает с флагами (хотя они везде висят) и не кричит что мол мы живем на днепровских порогах, и мы настоящие украинцы

Аватара пользователя
Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Історик форуму. Генеральний значковий
Сообщения: 3557
Зарегистрирован: 14 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 765
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 5404 раза
Поблагодарили: 3116 раз

Re: Ціни на газ для населення України зростуть на 50%

#9

Сообщение Леонід Мазира » 06 авг 2010, 22:41

1. Військову потугу СРСР, яка потім дісталась в основному Росії будували і в Росії, і в Україні, і в Грузії , і в Вірменії... Я знаю, що кажу, тому що сам на території України брав участь у випуску систем прицілювання стратегічних ракет. Усі стратегічні ракети СРСР прицілювались лише приладами, випущеними виключно в Україні(УРСР). Якщо не помиляюсь - усі російські вертольоти оснащені двигунами запорізького заводу. Там у вас в Дніпрі є завод, куди постачались системи прицілювання - це "Южмаш" (Частина ракет випускалась там). У Вольногорську - титановий комбінат. У Жовтих Водах добуто уран, з якого робили перші атомні бомби, у Львові до сьогодні випускають основну інтелектуальну частину для російських крилатих ракет. До речі в Києві є кілька підприємств приладобудівного напрямку, які випускали оснащення для атомних підводних човнів, які складались на Півночі, бо в Україні нема для них виходу в море. Це дуже довга розмова, я хочу сказати тільки, що Росія, як імперія, СРСР без України (її народу, ресурсів) не досягли б таких успіхів і не потрібно вип"ячувати Росію, як ідеальну країну на фоні нікчемної України з її тарабарським язиком і бандерівцями у вишиванках.
Я ще забув сказати, що не було б космічних ракет без німецьких ФАУ, реактивних літаків початку 50-х без МЕ262 і німецьких підневільних конструкторів.
А флот на ЧМ нікому не потрібен - просто в Севастополі потрібен анклав, щоб весь час тримати Україну на поводку, щоб дачі адміралів там були і щоб ми з вами чубились...

Аватара пользователя
NAF NAF
Осавул
Осавул
Сообщения: 783
Зарегистрирован: 26 май 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 25
Пол: Мужской
Откуда: Дніпропетровськ
Поблагодарили: 65 раз

Ціни на газ для населення України зростуть на 50%

#10

Сообщение NAF NAF » 07 авг 2010, 11:46

бандеровцы в вышиванках смешные и никчемные только тогда, когда это все выпячивается. Мне к примеру было раньше все равно кто живет на западе, а кто в израиле. Все равно до того момента, пока мне в тернополе не продали конфеты, отморозившись от меня. А моих друзей, команду East side b boys, те которые двух кратные чемпионы мира, во львове били ногами 15 нациков, просто за то что они с востока. И кричали "геть звiдси, гiмно!" я считаю это дико, и после ряда таких случаев я стал задумываться над всем этим. Я понимаю, что обобщать нельзя, но как раз парады "вышиванок" и позволяют обобщать, так как видно что быдло объединяется в группы, растет и крепнет, и хорошо себя чувствует. Вот так и рождается вражда, и россия тут не причем. Причем те, у кого не все в порядке с головой, а валить на чужие плечи свою глупость не надо. Пример. Меня сашасан уже раза три обозвал быдлом, за то что я голосовал за януковича. То есть не только меня, а всех. Не много ли он на себя берет?
А по поводу того что делалось на южмаше и в запорожье. А кто строил это все? Кто строил все эти стратегические объекты? Их строил СССР, тот который все (особенно опять же, на западе) ненавидят. Только вот на западе пока не построено НИЧЕГО. Вы говорите о том, что Крым никак не приведут в порядок как курорт. А что, карпаты в порядке как курорт? Там же нет русских кораблей, в чем проблема? Никто воду не мутит, сделайте туристический рай

Ответить

Вернуться в «Людина і суспільство»