Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Мій ВУЗ

Особистість, взаємовідносини, суспільство, філософія...

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4574
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 877
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 8369 раз
Поблагодарили: 3556 раз

Мій ВУЗ

#1

Сообщение TANECHKA » 09 апр 2011, 13:24

Який ВУЗ ви закінчили?За якою спеціальністю?Що він вам дав?

Я закінчила Корсунь-Шевченківське педучилище за спеціальністю вчитель початкових класів,організатор роботи з учнівськими об*єднаннями.За спеціальністю я працювала зовсім мало.Але мій ВУЗ дав мені найголовніше--ВМІННЯ ПРАЦЮВАТИ З ЛЮДЬМИ!

Аватара пользователя
Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3103
Зарегистрирован: 20 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1342
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4686 раз
Поблагодарили: 3772 раза

Re: Мій ВУЗ

#2

Сообщение Олег Петрович » 09 апр 2011, 16:41

А я закінчив черкаський технікум електрифікації і тепер вмію крутити дротики та "фігури"на пальцях покупцям,які просять здачу. :xaxa: Отож також вмію працювати з людьми. :oops:

Аватара пользователя
Суонг
Полковник
Полковник
Сообщения: 1322
Зарегистрирован: 06 ноя 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 322
Пол: Женский
Откуда: Черкаси
Благодарил (а): 479 раз
Поблагодарили: 539 раз

Re: Мій ВУЗ

#3

Сообщение Суонг » 09 апр 2011, 16:56

Харківський фармацевтичний технікум і Харківську фармацевтичну академію стаціонарно. Провізор. Вчать там всьому потроху, а найголовніше -життю. :friends:

Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4574
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 877
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 8369 раз
Поблагодарили: 3556 раз

Re: Мій ВУЗ

#4

Сообщение TANECHKA » 09 апр 2011, 17:00

Я ж цю тему задумала неспроста.У мене дочка на наступний рік поступати кудись буде,а куди саме-ми ще не вирішили.Так що пишіть,люди добрі,свої відгуки,не соромтесь TY

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 617
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1175 раз
Поблагодарили: 3073 раза
Контактная информация:

Re: Мій ВУЗ

#5

Сообщение Kozachka » 13 апр 2011, 20:43

Диплом о высшем образовании - корочка, которая свидетельствует о том, что у Вас был шанс чему-нибудь научиться! :)

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 617
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1175 раз
Поблагодарили: 3073 раза
Контактная информация:

Re: Мій ВУЗ

#6

Сообщение Kozachka » 04 авг 2011, 00:59

Два черкасских вуза пострадали от недобора первокурсников
Проблема недобора студентов, с которой столкнулись почти все украинские вузы, сильнее всего ударила по частным университетам и институтам экономического профиля.
В понедельник вечером министр образования и науки Украины Дмитрий Табачник заявил, что около 20 высших учебных заведений не получили заявлений от абитуриентов на поступление. Кроме того, он отметил, что в около 30 вузов подано менее 10 заявлений, а в почти 130 вузов подано от 10 до 100 заявлений. «180 учебных заведений должны, наверное, задуматься о своем предназначении. И я обещаю, что мы опубликуем список этих «классных» вузов и напишем: «Вниманию родителей и выпускников 2012 года», - добавил Табачник.
Проанализировав данные информационной системы «Конкурс» МОН, которая отвечает за мониторинг вступительной кампании в украинские вузы, «Комментарии» выяснили, что в этом году популярностью не пользовались частные вузы экономического профиля. Среди всех вузов, которых серьезно коснулась проблема недобора, университеты и институты экономического профиля составляют почти 90%. Впрочем, обещанных министром Табачником 20 вузов, в которые не поступило ни одно заявление, «Комментарии» не обнаружили. Если верить министерской системе «Конкурс», таких «счастливчиков» в Украине двенадцать. Между тем, объемы недобора в некоторые вузы поражают. Так, к примеру, в Институт землеустройства и информационных технологий при Национальном авиационном университете (Киев) подано 23 заявлений, тогда как лицензированный объем для этого вуза составляет 330 мест. В Первый Украинский морской институт (Севастополь) подано 54 заявления, тогда как институт готов принять на первый курс 500 абитуриентов. А в Запорожский институт экономики и информационных технологий на 870 мест подано 43 заявления.
«Комментарии» составили таблицу вузов, в которые в 2011 году подано меньше 100 заявлений на поступление.
В частности, в Черкасской области "пострадали" от недобора 2 вуза.
Изображение

Аватара пользователя
angel
Ангел форуму Полковник
Ангел форуму Полковник
Сообщения: 1198
Зарегистрирован: 21 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 491
Пол: Женский
Откуда: Київ
Благодарил (а): 862 раза
Поблагодарили: 845 раз
Контактная информация:

Re: Мій ВУЗ

#7

Сообщение angel » 04 авг 2011, 09:46

Донецький технікум промислової автоматики - "Електронно-обчислювальні машини"
Черкаський державний технологічний університет - "Комп'ютерні мережі" - заочно, тепер вже думаю, що потрібно було в інституті освоювати іншу спеціальність, тому що 4 роки універа я вільно їхала на знаннях технікума, лише потім дізналась щось нове...
за фахом, інженером, інженером-програмістом, головним інженером працювала 6 років в Звенигородці (ощадбанк, рай.відділ освіти, почта), коли переїхала в Черкаси від фаху залишилось лише місце, компанія, яка займається інформаційними технологіями.
Тепер, як результат, від фаху відійшла дуже далеко, тому що працюю у відділі маркетингу аналітиком.
Моя спеціальність дала мені можливість займатись широким спектром дії, від бухгалтерії, економістів до інженерії та продажу, а ще коли потрібно, можу тримати в руках паяльник :lol:

-- Добавлено через 13 минут --

TANECHKA
якщо будете поступати в Черкаси, якщо не в медичкий, то вибирати краще між технологічним ЧДТУ і національним ЧНУ університетами!
Изображение

Аватара пользователя
Дід Панас
Бунчужний
Бунчужний
Сообщения: 125
Зарегистрирован: 27 июн 2011
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 30
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 42 раза

Re: Мій ВУЗ

#8

Сообщение Дід Панас » 10 авг 2011, 00:59

До 5 вищих навчальних закладів країни й одразу на 10 факультетів подала документи випускниця Черкаської 1 міської гімназії Вікторія Величкіна. І всі 10 факультетів забажали, щоб вона стала саме їхньою студенткою й навчалася на державній формі.
Дівчина подала документи 1 липня на три факультети Київського національного університету імені Тараса Шевченка, на два факультети Київського національного торговельно-економічного університету, а також обрала по одній спеціальності в Київській політехніці та в університеті імені М. Драгоманова. Повернувшись додому, Вікторія перестрахувалася й подала документи на три спеціальності Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.
– Із предметів зовнішнього незалежного оцінювання я складала українську й англійську мови та історію, – розповідає Вікторія.
Гімназистка у шкільні часи була редакторкою шкільної газети «Унікальний гімназист», яка, до речі, цього року стала лауреатом XIV Національного конкурсу шкільних газет. Саме цей факт остаточно й вплинув на вибір професії – Вікторія обрала Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Як розповіла дівчинка, мама наполягала на спеціальності «міжнародна інформація», тато ж – на китайській філології.

Аватара пользователя
Дід Панас
Бунчужний
Бунчужний
Сообщения: 125
Зарегистрирован: 27 июн 2011
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 30
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 42 раза

Re: Мій ВУЗ

#9

Сообщение Дід Панас » 28 авг 2011, 01:17

Преподавателю вуза грозит до 12 лет тюрьмы
По информации ЛІГАБізнесІнформ, сотрудники Службы безопасности Украины задержали преподавательницу одного из вузов Черкасс, которая требовала взятку в сумме 11 тысяч гривен от абитуриента при поступлении в вуз на бюджетную форму обучения.
Как сообщает пресс-служба ведомства, по материалам СБУ прокуратурой Черкасской области возбуждено уголовное дело в отношении взяточницы по признакам преступления, предусмотренного ч. 3 ст. 368 (получение взятки) Уголовного кодекса Украины.
Злоумышленнице грозит лишение свободы сроком от 8 до 12 лет. Продолжается следствие.
"Провинция"

Аватара пользователя
Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Історик форуму. Генеральний значковий
Сообщения: 3557
Зарегистрирован: 14 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 765
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 5404 раза
Поблагодарили: 3116 раз

Re: Мій ВУЗ

#10

Сообщение Леонід Мазира » 28 авг 2011, 11:54

Мені не зрозуміло - як можна давати хабарі в ситуації, коли в більшості вишів - недобір, навіть провідні університети країни буквально полюють за абітурієнтами на бюджетні місця? Хіба що інститути податкової служби чи МВС не дають шансів поступити без хабарів чи блату - але там треба розібратись в причинах такого сильного бажання потрапити в ці стіни. Мабуть, це просто "розборки" між чиновниками-викладачами за "хлібне місце". Ото все "кровосОси" - і ті що беруть хабарі, і ті що їх дають - аякже, щоб їхня дитина теж стала "кровосОсом", щоб на неї потім люди працювали і теж несли хабарі....
,

Ответить

Вернуться в «Людина і суспільство»