Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Фотографії на паспорт

Особистість, взаємовідносини, суспільство, філософія...

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Ответить
Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Фотографії на паспорт

#1

Сообщение Kozak Taras » 29 дек 2016, 23:25

Після розпаду СРСР українці отримали нові паспорти. Олександр Черменьов був одним з тих хто робив їх фото.
Він робив фото тих кому важко було вийти з дому
Це було бізнесом для багатьох фотографів але він робив це безкоштовно
В 1994 році у нього була чорно-біла плівка, і йому потрібно було робити знімки на білому фоні, але він також носів, широко фокусну камеру з дорогою кольоровою плівкою і робив власні портрети
Черменьов описував сесії в інтерв'ю Гардіан: Стара жінка яка жила у власному будинку, приготувала труну для себе. Вона жила в одній кімнаті, а труна в іншій. Вона була готова покинути світ в будь який момент.
"Я також робив фото людей з психічними розладами. Вони не знали що я роблю, чому їх садять, і чому я фотографую. Була одна особа яку треба було підняти з ліжка. Дві соціальні робітниці тримали людину вертикально і дві інші тримали фон"
У нього було дуже мало плівки і він не міг робити більше 1го знімку. Він закінчив проект з 36 фото з 2 річного проекту
Перед його об'єктивом, старі і тендітні на мить набувають гідності і отримують ціль
"Важливо як кожна країна відноситься до пенсіонерів" каже він, "Це відзеркалює якість життя в цій країні. Для мене це правдивий паспорт країни"
Фотограф став продовжував знімати в тому числі і під час конфлікту на Донбасі. Завдяки успіху робіт у нього з'явилась можливість видати цей альбом

"Паспорт, як нагадування - або заклик - до всіх, що є люди, які потребують нашої допомоги, нашої уваги і нашої психологічної підтримки," говорить він. І вони можуть жити поруч з нами, просто за стіною сусідньої квартири або будинку "

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Ответить

Вернуться в «Людина і суспільство»