Если вы не любите собак, вы не любите верность; вы не любите тех, кто верен вам, следовательно, вы не можете быть верным

Особистість, взаємовідносини, суспільство, філософія...

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Lyuba
Хорунжий
Хорунжий
Всего на руках: Заблокировано
Благодарил (а): 136 раз

Если вы не любите собак, вы не любите верность; вы не любите тех, кто верен вам, следовательно, вы не можете быть верным

Сообщение Lyuba » 17 май 2018, 17:35

Валерий писал(а):
17 май 2018, 12:42
Мені байдуже, на якій мові говорить людина, яка живе в Україні.
"Какая разница?.." Я вже десь тут писала.
Спробуй!..

Валерий
Чотовий
Чотовий
Благодарил (а): 26 раз

Сообщение Валерий » 17 май 2018, 18:31

Лісник писал(а):
17 май 2018, 15:37
Валерий, то чому ж ви не шануєте мою мову і культуру? Пишете тут іноземною мовою...
«Я розмовляю українською, російською і не бачу тут ніякої проблеми.
Вибирати, якою мовою писати – відверта дурня, все решта – надумані теми для дискусій!!
Ми відійшли від теми поста

Lyuba
Хорунжий
Хорунжий

Сообщение Lyuba » 17 май 2018, 19:26

Валерий писал(а):
17 май 2018, 18:31
Вибирати, якою мовою писати – відверта дурня, все решта – надумані теми для дискусій!!
Тоді змініть аватарку. Людина, зображена на ній, загинула, відстоюючи своє право писати українською мовою і щоб ми мали змогу розмовляти українською мовою.
На мою думку, тема, яку ви запропонували, - надумана тема для дискусій. Тим більше, що запропонувавши тему, в заголовку якої відчувається заклик до дискусії, ви не ведете дискусії. Дискусія - це власні думки, а не копіювання з одного ресурсу на інший. Тому в вас і російська мова, бо бездумно копіюєте з російськомовних сайтів. Просто соромно у цьому зізнатися! :(
Спробуй!..

Валерий
Чотовий
Чотовий

Сообщение Валерий » 17 май 2018, 20:23

Якщо вам не подобается тема то пройдить мимо.
І уважніше читайте теми на цьому сайті.Тут дуже багато тем на російский мові
Думаю копіювати не мае сенсу

Отправлено спустя 2 минуты 17 секунд:
Спробуй!.. :pardon:

Отправлено спустя 16 минут 37 секунд:
Першокласник кримської школи приxодить після уроків додому,та й мовить домашнім по-українськи: - А в нас в школі всі уроки тепер та по-українськи ведуться.А ще сьогодні після занять ми анкету заповняли,то я в графі національність написав,що я yкраїнець. Всі очі вилупили…а батько й каже: -Гаваріш,что yкраінєц тєперь? Ну-ну…Значіт завтра поєдєш в школу не на лєгковушке,а на автобусе,как всє бaндеровци єздят.Понял? А дідусь і собі: -А в школу внучєк на завтрак я тебе дам нє 5 долларов,а 1 грівну.Как в украінском банкє,1 к 5-і.Харашо? А мати: -Ну вот сейчас Ми будєм кушать осетрінку с крабамі,каторую дядя с Дальнєго вастока прівєз,а Ти будєш кушать картошку,как украінци.Харашо? Сидять всі їдять…А мати знову,підморгуючи до всіx з усмішкою,та й каже: -Ну што синочєк,как оно,xарашо бить украінцем,а-а-а? А той мовчазно так,насуплено та й каже: -Я…я всього тільки як годину українець,а як вас москалів вже ненавиджу..

Отправлено спустя 14 минут 35 секунд:
Мене поважають справжні,гідні люди.Підлі приховані люди тихо заздрять.А дріб"язкові намагаються вкусити.

Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Банк: Заблокировано
Благодарил (а): 5177 раз

Сообщение Kozak Taras » 17 май 2018, 21:05

Валерий писал(а):
17 май 2018, 20:56
Першокласник кримської школи приxодить після уроків додому,та й мовить домашнім по-українськи: - А в нас в школі всі уроки тепер та по-українськи ведуться.А ще сьогодні після занять ми анкету заповняли,то я в графі національність написав,що я yкраїнець. Всі очі вилупили…а батько й каже: -Гаваріш,что yкраінєц тєперь? Ну-ну…Значіт завтра поєдєш в школу не на лєгковушке,а на автобусе,как всє бaндеровци єздят.Понял? А дідусь і собі: -А в школу внучєк на завтрак я тебе дам нє 5 долларов,а 1 грівну.Как в украінском банкє,1 к 5-і.Харашо? А мати: -Ну вот сейчас Ми будєм кушать осетрінку с крабамі,каторую дядя с Дальнєго вастока прівєз,а Ти будєш кушать картошку,как украінци.Харашо? Сидять всі їдять…А мати знову,підморгуючи до всіx з усмішкою,та й каже: -Ну што синочєк,как оно,xарашо бить украінцем,а-а-а? А той мовчазно так,насуплено та й каже: -Я…я всього тільки як годину українець,а як вас москалів вже ненавиджу..
А чому ж ви тут всі сидите? В москалів же все краще, мандруйте туди, для чого себе так мордувати... Чи чекаєте на руській мір в Україні? Не дочекаєтесь!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Lyuba
Хорунжий
Хорунжий

Сообщение Lyuba » 17 май 2018, 21:10

Валерий писал(а):
17 май 2018, 20:42
Тобто, ви хочете сказати, що тему ви відкрили своїми словами, не копіюючи чужого тексту???
Вітаю, тоді вам тим більше треба змінити аватарку, бо ви Руаль Амундсен. Це його слова про собак!

І анекдот ваш до вашої ж теми не підходить! Самі ж зауважували, що відхиляємось від теми...

За анекдотом не почитала останнього вставлення... Хм... В вас манія величі!
Спробуй!..

Валерий
Чотовий
Чотовий

Сообщение Валерий » 17 май 2018, 21:35

Lyuba писал(а):
17 май 2018, 21:10
Валерий писал(а):
17 май 2018, 20:42
Тобто, ви хочете сказати, що тему ви відкрили своїми словами, не копіюючи чужого тексту???
Вітаю, тоді вам тим більше треба змінити аватарку, бо ви Руаль Амундсен. Це його слова про собак!

І анекдот ваш до вашої ж теми не підходить! Самі ж зауважували, що відхиляємось від теми...

За анекдотом не почитала останнього вставлення... Хм... В вас манія величі!
Мужик йде повз пісочниці і бачить,як маленька дівчинка методично розриває на шматки плюшевого ведмедя . - Дівчинка,а ти тварин не любиш?. . Вона дивиться на нього важким поглядом: - Я і людей -то не дуже. . . .

Отправлено спустя 1 минуту 52 секунды:
Kozak Taras писал(а):
17 май 2018, 21:05
Валерий писал(а):
А чому ж ви тут всі сидите? В москалів же все краще, мандруйте туди, для чого себе так мордувати... Чи чекаєте на руській мір в Україні? Не дочекаєтесь!
А чому у вас також теми на иноземній мові?

Отправлено спустя 11 минут 50 секунд:
Що для вас означає вислів Щирий українець ? :unknown:

Отправлено спустя 10 минут 28 секунд:
Мені дуже подобається, коли критикують змістовно.
Я чесно вам скажу, я не очікував, що тут такі добрі люди. :beer:

Lyuba
Хорунжий
Хорунжий

Сообщение Lyuba » 17 май 2018, 22:07

Я тварин люблю, людей люблю, собак боюсь, вовків уникаю. Якщо це камінчик в мій город. Ви вовка живого на волі бачили?

Щирий українець - набір слів, в який кожен вкладає своє поняття. Для мене це нічого не означає. Як "истинный ариец", мовна калька.
Спробуй!..

Валерий
Чотовий
Чотовий

Сообщение Валерий » 17 май 2018, 22:26

Lyuba писал(а):
17 май 2018, 22:07
Я тварин люблю, людей люблю, собак боюсь, вовків уникаю. Якщо це камінчик в мій город. Ви вовка живого на волі бачили?

Щирий українець - набір слів, в який кожен вкладає своє поняття. Для мене це нічого не означає. Як "истинный ариец", мовна калька.
Бажаю вам міцного здоров'я, любові, тепла, радості, гарного настрою. Дякую Вам за Вашу ніжність, турботу і підтримку

Отправлено спустя 7 минут 49 секунд:
Kozak Taras писал(а):
17 май 2018, 21:05
Валерий писал(а):

Пустослів'я є дверима до осудження і наклепів, поширювачем брехливих вістей і думок, сівачем суперечностей і роздорів

Апостол Яків, бажаючи показати, як важко говіркому втриматися від будь-чого некорисного, шкідливого, грішного, сказав, що утримання язика на прив'язі є набутком тільки досконалих мужів: «Коли хтось не завинить словом, той муж досконалий, що може загнуздати й усе тіло» (Як. 3,2). Язик, якщо почне швидко говорити задля свого задоволення, несеться в промовах, як розгнузданий кінь, і теревенить не тільки добре й пристойне, але й недобре та зле. Тому цей апостол називає його нестримним злом, яке сповнене смертоносної отрути (Як. 3,8). А давніше ще й Соломон сказав: «В багатомовності гріха не бракуватиме» (Прип. 10,19). І разом з Еклезіястом скажемо, що хто багато говорить, той виявляє своє безумство; бо звичайно тільки «безумний багато говорить» (Проп. 10,14).

Не приставай у довгих розмовах з тим, хто не слухає тебе з добрим серцем, бо, надокучивши йому, станеш для нього гидким, як написано: «Хто цокотить занадто, той врешті обридне» (Сир. 20,8). Остерігайся говорити суворо та високим тоном, бо одне й друге дуже ненависне і спонукає до думки, що ти надто суєтний і забагато про себе думаєш. Ніколи не говори про себе самого, про свої діла, про своїх родичів, хіба тільки у випадку, коли це потрібно, але й тоді говори, наскільки це можливо, коротко і швидко. Коли бачиш, що інші говорять про себе забагато, не бери з них приклад, навіть якщо їх слова здаються смиренними й самодокірливими. Що ж стосується твого ближнього та його діл, то говорити не відмовляйся, але якомога коротше, навіть і там і тоді, де й коли це було б потрібно для його блага.

Що ж стосується твого ближнього та його діл, то говорити не відмовляйся, але якомога коротше

Розмовляючи, пригадай і намагайся виконати заповідь св. Таласія, який говорить: «Із п'яти видів співбесіди три вживай без побоювань; четвертий вживай рідко, а від п'ятого зовсім відмовся» (Добротолюбіє, т. З сотня 1-а, гл. 69). Один з тих, що пише, три перші розуміє: «так», «ні», «само собою» або «ясне діло»; під четвертим розуміє сумнівне; а під п'ятим – зовсім невідоме. Тобто: про що знаєш точно, що воно істинне або брехливе чи очевидне, про те рішуче говори як про істину або як про брехню, чи як про само собою очевидне. Про те, що сумнівне, краще не говорити нічого, а якщо є потреба, то говори як про сумнівне, нічого не стверджуючи. Про невідоме тобі не говори зовсім. Хтось інший говорить, що є п'ять прийомів або зворотів мови: кличний, коли когось кличемо; питальний, коли питаємось; бажання або прохання, коли бажаємо або просимо; означальний, коли рішуче про щось висловлюємо своє судження; наказовий, коли владно наказуємо. Із цих п'яти три перші вживай вільно; четвертий – рідко, наскільки це можливо, а п'ятого зовсім не торкайся.

Про те, що сумнівне, краще не говорити нічого

Lyuba
Хорунжий
Хорунжий

Сообщение Lyuba » 17 май 2018, 22:41

Валерий писал(а):
17 май 2018, 22:34
Бажаю вам міцного здоров'я, любові, тепла, радості, гарного настрою. Дякую Вам за Вашу ніжність, турботу і підтримку
В зв'язку з яким святом чи датою??? :oops: :pardon: Можливо я щось упустила?
Спробуй!..

Вернуться в «Людина і суспільство»