Випускники 1978 року, зустрічаємось 1 липня о 12 годині біля школи!

Если вы не любите собак, вы не любите верность; вы не любите тех, кто верен вам, следовательно, вы не можете быть верным

Особистість, взаємовідносини, суспільство, філософія...

Модераторы: Ksenia, TEMA

Lyuba
Хорунжий
Хорунжий
Всего на руках: Заблокировано
Благодарил (а): 129 раз

Если вы не любите собак, вы не любите верность; вы не любите тех, кто верен вам, следовательно, вы не можете быть верным

Сообщение Lyuba » 20 май 2018, 01:51

Валерий, Мені вас шкода. Судячи з останнього поста ви не допускаєте в своє оточення справжніх людей, тому для вас собаки кращі за людей.
1. Так, цей форум маленький, але це не секта, форум відкритий для всіх, кожен може сказати СВОЮ думку, навіть з граматичними помилками. За це тут не критикують, доки граматичні помилки не починають вчити інших людей, як правильно жити.
2. На форумі багато примітивних тем, тому що це не освітній форум. Тут люди відпочивають і тому тема "В чому ви одягнені перед монітором" мирно співіснує з темою "Русский мир", а "П'ятниця" з "Розвиток освіти в селі Козацьке". У кожної теми є свій читач. Примітивна тема на форумі - це тема, яка не знайшла відгуку серед інших учасників форуму. І ви є одним з лідерів у створенні таких тем. В першій же темі, де вас викликали на дискусію, ви зірвалися.
3. Аватар- не фото. Це умовне зображення того, хто стоїть за ніком. На форумі є тема "Фото форумчан", там можна побачити хто є хто. Моєї фотографії там нема, можливо колись, на прощання з форумом... На вашому аватарі також не ваше зображення і, якби я була адміном, я б забанила вас в перший же день за цю аватарку. Ви не гідні її!
4. Ми - диванні патріоти, але патріоти. А ви?
5. Не хочеться коментувати бруд, потім сама не відмиєшся!
Якщо собаки за багато років стають подібні до свого господаря, то в останньому посту ви стали подібні до собаки, шавки, яка дзявкає здаля, бо знає, що за це їй нічого не буде!

Kozak Taras, не баньте його поки що, раптом переросте. А можливо це прототип тих, кого ви забанили нещодавно?..
Спробуй!..

TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Банк: Заблокировано
Благодарил (а): 6219 раз

Сообщение TANECHKA » 20 май 2018, 14:40

Ось Валерій і показав своє істинне лице....

Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Благодарил (а): 5069 раз

Сообщение Kozak Taras » 20 май 2018, 21:03

В мене були підозри з самого початку, і вони підтвердилися... він таки показав справжнє своє ватне руськомірне нутро. На жаль таких адептів усского міра ще багато, і не тільки в Пирятині, а й по всій Україні...
Але то все рано чи пізно повиздихає...
Тішить душу та вселяє віру те що в нас дедалі більше молоді такої як Люба, розумних, освічених, патріотів своєї Батьківщини! :ukr:
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Благодарил (а): 5069 раз

Сообщение Kozak Taras » 20 май 2018, 21:11

Lyuba писал(а):
20 май 2018, 01:51
Моєї фотографії там нема, можливо колись, на прощання з форумом...
Не треба прощатися, я буду скучати... :oops: Чесно...
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Lyuba
Хорунжий
Хорунжий
Благодарил (а): 129 раз

Сообщение Lyuba » 20 май 2018, 21:28

Давайте не будемо забігати наперед, час розставить все по місцях. Не зачаровуйтесь, щоб не було боляче розчаровуватися.
Спробуй!..

Лісник
Бунчужний
Бунчужний
Благодарил (а): 65 раз

Сообщение Лісник » 22 май 2018, 15:55

Валерий писал(а):
17 май 2018, 18:31
Лісник писал(а):
17 май 2018, 15:37
Валерий, то чому ж ви не шануєте мою мову і культуру? Пишете тут іноземною мовою...
«Я розмовляю українською, російською і не бачу тут ніякої проблеми.
Вибирати, якою мовою писати – відверта дурня, все решта – надумані теми для дискусій!!
Ми відійшли від теми поста
людина з розряду мой адрес не дом і нє уліца....

Борис
Стряпчий форуму Полковник
Стряпчий форуму  Полковник
Благодарил (а): 1115 раз

Сообщение Борис » 22 май 2018, 16:15

Kozak Taras писал(а):
20 май 2018, 21:03
показав справжнє своє ватне руськомірне нутро
Ну що тут додати-коли його тато з мамою зачинали, то грім ударив... :xaxa:

Вернуться в «Людина і суспільство»