Про час та вік

Особистість, взаємовідносини, суспільство, філософія...

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Отаман
Курінний писар. Полковник
Курінний писар. Полковник
Всего на руках: Заблокировано
Благодарил (а): 2761 раз

Про час та вік

Сообщение Отаман » 12 фев 2019, 13:43

Олег Петрович писал(а):
11 фев 2019, 20:15
Якщо ви маєте на увазі саме "туди -сюди" - то звісно вже не те що в 30 років!
Це дивлячись у кого і як і коли!Недаремно існує приказка; "Ві к жінки визначають по її походці, а вік чоловіка в постелі".
Відносно часу,так в молодих,які ввесь час чимись зайняті,іде дуже повільно,вони з нетерпінням чекають вихідних.Ті хто готуються до виходу на пенсію,мріють:піду на відпочинок і буде море вільного часу.Не знаю,як в місті,можливо часу і море,але не в сільській місцевості. З віком ваша моторність,реактивність знижуеться.Все починає відбуватись ніби сповільненому темпі.Хочеш зробити швидко,а виходить ,як виходить.Як мені говорив один лікар:"А що ви хочете -старість." Так від старості не втечеш.А потім спрацьовує така річ: в молодих все попереду,а в пожилих все позаду і попереду не так багато часу.Туди не хочеться поспішати,а так дожив до середи,а тут вже і неділя ,новий тиждень,а там і кінець місяця.Час,умовно,для тих хто в роках,як на мене,біжить досить швидко,хоч він за астрономією такий же ,як і в 30 років.
А для розваги така притча: Приходять молоді люди до довгожителя,який розміняв сотий десяток.
=Діду ви вже прожили так багато років,напевне не курили?
-Чого ж,он бачите копичку сіна,то я таку вже викурив.
-То може ви горілочку не пили?
-Чомуж ,он бачите озерце,то вважайте я його випив.
-Ви мабуть вели досить скромний спосіб життя,Жіночок уникали?
-Та ,чого ж! По молодості всяко бувало!.
Але ж при всьому,вас "крива"з косою обходить стороною.
=Та чогож обминає,якось років з десять тому приходила в гості,запрошувала,то я її ,після того як випиля по чарці так віддер,що вона як втекла ,так і не появляється .Он бачите і косу забула ,висить на груші. Не думайте про час.Живіть повним життям поки є час.

Ксюшка
Значковий
Значковий
Всего на руках: Заблокировано
Благодарил (а): 134 раза

Про час та вік

Сообщение Ксюшка » 12 фев 2019, 22:01

Якщо чимось занятий, то і в молодих час летить швидко
Все завжди закінчується добре! Якщо закінчилось погано - значить це ще не кінець. (Пауло Коєльо)

Изображение

Вернуться в «Людина і суспільство»